Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Е писна ми от абсурди! Условна присъда за полицай, убил...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Vladim написа:
    style34 написа:
    Аз се уморих. Какво да коментираме? Има ли смисъл? След 10 дена ще има друга тема, с подобно заглавие. И какво?
    Дай да си мълчим...
    Не бе, прави каквото искаш. Така или иначе промяна няма да има. Ето виж сега как ще позная какво ще се случи следващия път при такава ситуация. Ако имаш пари и връзки - си с условна присъда. Ако си обикновен човек, не че другите са необикновени, отиваш в затвора. Ако не позная - евала. Казвал съм го 100 пъти - отдаде ли ми се възможност се махам от кочината, наречена България, поне да не се ядосвам на такива новини.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #17
      ..

      Не знам кой и как промени законите но ще спомена един случай.Някъде 1985-6г един мой колега го спряха при рутинна проверка и беше с 1.22 алкохол.Съд ,книжката за 4г,беше и с категориите -от-до....След като изтече наказанието беше си изгубил правата и трябваше да кара отново всички курсове и тн...Изкара си едно,,В,,и си кара собствената кола и сменена професия.Не плача за ,,онова,,време ,ама здраво пипаха ,,другарите,, и без такива отлагания до безкрай.на делата. А дали този вой за намаляване на шамарите не ни доведе до тук

      Коментар


        #18
        Re: ..

        Kroko61 написа:
        Не знам кой и как промени законите но ще спомена един случай.Някъде 1985-6г един мой колега го спряха при рутинна проверка и беше с 1.22 алкохол.Съд ,книжката за 4г,беше и с категориите -от-до....След като изтече наказанието беше си изгубил правата и трябваше да кара отново всички курсове и тн...Изкара си едно,,В,,и си кара собствената кола и сменена професия.Не плача за ,,онова,,време ,ама здраво пипаха ,,другарите,, и без такива отлагания до безкрай.на делата. А дали този вой за намаляване на шамарите не ни доведе до тук
        Сега пък аз да ти кажа, че ако този твой колега не беше кой да е, а син на известен партиец, нямаше нищо да му направят. И по онова време си имаше хора, които бяха по-равни от другите, разликата е че тогава не се чуваше, а сега се нагледахме и наслушахме на неправди.

        Коментар


          #19
          от няколко дни от такива новини ми се прес*ра (без извинение ).аман от изнасилвачи ,убийци ,"айдуци" и политици! докога така???май ще се самоизтребим и няма закон или сила на света да ни спре .А @peho е прав за "онова време" за което реват дъртаците кат разгонени котки .От "онова време" май е тръгнала модата с така наречените "шуро-баджанащини" и услуги на наши и ваши .

          Коментар


            #20
            Сега пресата и телевизията просто ни го набива в главите. И го прави целенасочено. Става страшна манипулация, просто. А иначе по "онова време", поне от баща ми така знам, 22 съм, ако нещо се случи, цялата полиция се вдига на крак. И докато не бъде разреше даден случай, няма спиране. Докато сега - лайф из лайф. Едни разфасоват, други убиват, трети пребиват, четвръти нещо си и т.н. Както казва Фънки - Абсурдистан.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар

            Working...
            X