Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво значи тази лампа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво значи тази лампа?

    Значи става въпрос за кола Алфа Ромео 156 1.9 JTD 16v 2005 г. Свети една контролна лампа в оранжев цвят представляваща две седалки примерно шофьорската и още една по-малка насреща като приплъзване една към друга, та тази лампа мига постоянно. Надявам се да се включат повече хора с Мджет мотори сигурно го има и в новото Браво това. Благодаря предварително!
    "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

    ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
    Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

    #2
    По това което разбрах... според мен е лампата за аербека на седалката до шофьора,че е активен и да не се слагат деца и прочие.!
    конски впряг 2+ (hp) 2005г.
    Купе-Кабриолет,всички екстри за модела.

    Коментар


      #3
      Като че ли има логика в думите ти. Точно на това ми приличаше, все едно детска седалка обърната с лице към шофьора примерно и това зачеркнато с линия. Това какво значи че е гърмял еърбега май а
      "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

      ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
      Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

      Коментар


        #4
        неако изобщо е за това тази лампа може би означава че е деактивиранвиж в бордкомпютъра и го включи
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          ако возиш дете на предната седалка, трябва да се изключи еърбега от бутон. ако е изключен, това е сигнализирано за да си сигурен. може или да свети или да мига. логично е да свети, а ако мига да има проблем. това обаче вече трябва да се търси в упътване. и детското столче не е с лице към шофьора, а обратно посоката на движение.
          Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
          Moonsteppers - All over the world and beyond ...

          Коментар


            #6
            Деактивиран е еърбега на пасажерското място! Препоръчва се да е изключен при превоз на деца в помощни столчета.Пробвай да го включиш през бордкомпютъра, ако и тогава продължава да свети - ПРОБЛЕМ... отивай в сервиз или отписвай жената, обикновено там стоят гадините

            Коментар


              #7
              Прочети темата - Да опознаем ФИАТ Стило - там също коментираха "поведението" на въпросната лампа - ако е изключен - мига, ако не се лъжа

              Коментар


                #8
                Мерси на всички, които се включиха. Лампата мигаше без да угасва. Не светеше постоянно, мигаше.
                "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                Коментар

                Working...
                X