Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да пусна 2 компа на един кабел?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    айде млъквам,явно тук големи разбирачи сте се навъдили...само искам да чуя колко от големите провайдъри режат ттл-а??? и колко от вас знаят как да заобиколят дивотиите им? колега само да ти кажа,че на другия комп нямаш нет защото най-вероятно настройките са му други,мак адрес,ай пи и т.н.!!!
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #47
      Аз си вкарах IP иDNS но не знам как да си вкарам мак кода и каде точно.
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #48
        paralesa написа:
        айде млъквам,явно тук големи разбирачи сте се навъдили...само искам да чуя колко от големите провайдъри режат ттл-а??? и колко от вас знаят как да заобиколят дивотиите им? колега само да ти кажа,че на другия комп нямаш нет защото най-вероятно настройките са му други,мак адрес,ай пи и т.н.!!!
        A ти как го гледаш TTL-a с ping google.com :P ...Aз ако ти пускам нет ТТЛ под 128 нема да видиш, също така и нет След като се навъдиха всекакви уреди с възможност за промяна на живота на пакетите ISP се усетиха и такива спецове като теб ги оправят за секунди ....

        Коментар


          #49
          Абе що се занимавате с глупости и обърквате човека в собствения си спор, кой колко разбира. Вече никой не слага ограничения по TTL. При тия съвременни скорости на нета, никой не се бори за обем. Аз като провайдер, никога не ме е интересувало след едно дадено от сървара ми IP колко компа ще си закачи клиента ми. Даже му отпускам и по голяма скорост за тая цел, без да му вдигам таксата. Кви са тия отживелици за които спорите. В днешно време повечето от вас имат по голяма скорост отколкото могат да ползват. Пък за тия дето минаха към БТК сега да ги видим как ще се точат с тоя ADSL, дето максимума му е 12 мб. БТК-а то вложиха толкова големи суми в технология която остаря само за две години. Сега вече никой не го интересува колко компа ще си закачиш, а само и само да те държи като клиент.
          Fiat Marea TD100

          Коментар


            #50
            Megalan при наличие на рутер има рестрикции за кънекциите, предлагат тарифи като споделен и не нам си какво. А за Варненския нет всички знаем. Направихте некой хора от БТК легенди. Отделно приятел Ти като провайдер би трябвало да знаеш таргета на компания като БТК и евентуално ти къде си в тая работа. Едни 65% от големите са лапнали Уя до раменете. Отделно драги ми провейдъре, човека никой не го обърква защото той отдавна е изваден от тоя спор още на втори трети пост. Също така специални поздрави, но дали па нема разлика м/у мб и МБ. И как така реши, че широко лентовия интернет е остарял за две години, като той се ползва успешно над 10 години. Иначе си много прав с едно IP човек да прави каквото си иска, но с едно IP нет през слуйч не се множи. И после ограничения по TTL се налагат, но от тия дето разбират. Другите живеят в измислен свят ... Провайдъре!

            Коментар


              #51

              Коментар


                #52

                Коментар


                  #53
                  deadairplane написа:
                  Стига бе ще си изпросиш ново предупреждение. Оставяй ги. БТВ За кой доставчик работиш, гледам упорито отбягваш 2 думички, и си вадя изводите, че не желаеш да се раздухва.
                  Тука ме отстреля, кои са тия думички? Иначе опита ми с подобни неща е от това, че сам съм закарал Интернет на 80 Км от София ... От там имам и наблюдение за пазара и некои фирми.

                  Коментар


                    #54

                    Коментар


                      #55
                      DDWRT или Tomato. Toва ли имаш предвид .... Честно си казвам мнението.... Имал съм възможност да прекарам с един велик Хакер или Кракер ( това няма значение) 6 месеца в една квартира (С. Уелс)Неговите думи бяха "Няма начин да ти продам минито (Мини купър), и като бонус да получиш къщата на мама" Знам, че буквалния превод не те предразполага, но идеята е ясна .... Ако човек си разбира от работата никой фирмуър не може да го спре .....

                      Коментар


                        #56
                        защо продължавате да спорите за неща които не са по темата
                        Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                        Коментар


                          #57
                          4uk1t написа:
                          защо продължавате да спорите за неща които не са по темата
                          Защото могат. Когато човек има знанията и уменияте може да си позволи тематични спорове извън темата. Особено, когато трябва да се "разклони" интернет с разклонител...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #58
                            jenshen73 написа:
                            4uk1t написа:
                            защо продължавате да спорите за неща които не са по темата
                            Защото могат. Когато човек има знанията и уменияте може да си позволи тематични спорове извън темата. Особено, когато трябва да се "разклони" интернет с разклонител...
                            Аз пък си мисля че причината е поради една друга българска черта ,ама това с разклонителя беше яко :P Вече напълно се "оцапа" темата,дано поне колегата успее да го "разклони" тоя нет
                            Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                            Коментар


                              #59

                              Коментар


                                #60

                                Коментар

                                Working...
                                X