Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бирата алкохол ли е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На акциз (т.е. бандероли) подлежат само ВИСОКО-алкохолните питиета, т.е. тези с високо алкохолно съдържание. Мисля че границата е някъде към 20% алкохол. Номралните бири са с алкохол 5-12%, а има и безалкохолни.

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      На акциз (т.е. бандероли) подлежат само ВИСОКО-алкохолните питиета, т.е. тези с високо алкохолно съдържание. Мисля че границата е някъде към 20% алкохол. Номралните бири са с алкохол 5-12%, а има и безалкохолни.
      Дидо, не отваряй очите на Ленчето бе. Аааа...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #18
        jenshen73 написа:
        Immortal написа:
        На акциз (т.е. бандероли) подлежат само ВИСОКО-алкохолните питиета, т.е. тези с високо алкохолно съдържание. Мисля че границата е някъде към 20% алкохол. Номралните бири са с алкохол 5-12%, а има и безалкохолни.
        Дидо, не отваряй очите на Ленчето бе. Аааа...
        аз пия само боза и етилов алкохол
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #19
          Абе щом не пиеш кръв от прилеп ... значи си добре
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #20
            Еле е права за бозата. А иначе това, което колегата karlson e получил като отговор, е наистина налудничево. То затова като духнеш на дрегера, не трябва да отчита, а да изписва хранителна добавка... А иначе да споделя - един приятел удари 4 уискита, не знам колко мл беше едно. И след като излязохме от дискотеката, отидохме до една патрулка, за да духне. Ако искате ми вярвайте, дрегерът не отчете нищо... Вчера пък ми обясниха, доказано било, че дехидратираш от бирата. Ако изпиеш 400 мл, например, после в тоалетната олекваш със 600 мл.ПС А да ми е честито 500-ото мнение.
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #21
              svetkos_ написа:
              Вчера пък ми обясниха, доказано било, че дехидратираш от бирата. Ако изпиеш 400 мл, например, после в тоалетната олекваш със 600 мл.
              С всичкият алкохол е така.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #22
                tomazo написа:
                на мен дрегера ми отчете 1,7 от 4 сока праскова и 3 ред була да не се излъже някой да ги омеша ,че цирковете са цяла нощ и разправиите
                Не намесвайте колежката. Бирата нали съдържа алкохол? Значи е алкохолна напитка.

                Коментар


                  #23
                  някой прочел ли ми е подписа
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #24
                    Разбира се че Е алкохол, па макар и с ниско съдържание на такъв.
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #25
                      бирата е пиво това е както искате така го разбирайте
                      uno-1.5i понто 1.2i

                      Коментар


                        #26
                        Поздрав за всички и лека нощ http://www.vbox7.com/play:9efcb076

                        Коментар

                        Working...
                        X