Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задържаха баща, убил 17-годишния си син.... ШОК И УЖАС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задържаха баща, убил 17-годишния си син.... ШОК И УЖАС

    Приятелите на Деян Фердинандов от спортното училище искат линч за бащата, майката Маргарет: ,,Къс по къс искам да го режа!

    #2
    на този каквото и да му направят все ще му е малко!
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #3
      Тоя на центъра на В.Търново да го обесят за назидание на всички бъдещи престъпници.Не въведат ли смъртната присъда когато има отнемане на друг човешки живот оправия няма да има.Не мога да се сдържа да затрие един млад живот тоя бастун.Ама и тези които са го пуснали отпуск и те са виновни сякаш не му знаят миналото.Сега тях да осъдят и накажат.Изобщо какви са тези филми затворници в отпуск това да не е отбиване на наборната служба преди години.Който е в затвора и има да излежава присъда там ще стои докато не я излежи.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Не знам.Аз съм и "за" и "против" смъртното наказание ,ама този изверг...думи нямам просто!
        "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
        Ванга

        Коментар


          #5
          Просто е невероятно, сутринта прочетох историята и все още ми е трудно да проумея как нещо подобно може да стане. Дори първосигналните животни не биха могли да направят подобно нещо на рожбите си и то по такъв извратен и брутален начин. Незабавно смъртно наказание трябва да има за подобен човек, лошото е че дори да можеше да му бъде отсъдено пак щеше да му е малко. Много жалко и за роднините.
          '08 Alfa Romeo 147 Q2
          ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            ............Ама и тези които са го пуснали отпуск и те са виновни сякаш не му знаят миналото.Сега тях да осъдят и накажат.Изобщо какви са тези филми затворници в отпуск това да не е отбиване на наборната служба преди години.Който е в затвора и има да излежава присъда там ще стои докато не я излежи.
            И още нещо прави впечатление, от края на Април е обявен за общодържавно издирване, а бившата му жена не знае че бил избягал, никой не е говорил с нея! Как изобщо са го издирвали тоя? Ако някой си е бил свършил работата, нямало е да се стигне до тук .... А тоя пък е ...... как може да има такива изроди, вярно е това че каквото и да му направят ще му е малко.

            Коментар


              #7
              Доповръща ми се, докато го четях (с извинение). Това е като сценарии на някой филм на ужасите. Лека му пръст на момчето.

              Коментар


                #8
                тоя заслужава на центъра да го побият на кол,лично бих отишъл да гледам как мре,мамка му изверг!
                ex.Мареа ТД100

                Коментар


                  #9
                  дано в панделата всеки ден да му пръскат г*за на тоя пе**рас и да му удрят 1 як бой,както той е направил със синът си Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 .Какъв болен мозък трябва да си да го направиш тва??? ако още преди тва ,за 4-те изнасилени жени, са му дали 50 години тва нямаше да стане .скапани са ни законите и ни е много слаба съдебната система и на никой не му пука и за тва такива уродливи побърканяци вилнеят! представете си недай си боже да беше вашия син или жена или приятелка или роднина кво правим?????? молим се да му дадат малко над минимума ?????? 20 години мисля максимум ще му дадат ,а трябва до живот .

                  Коментар


                    #10
                    Е, не..направо нямам думи...на този каквото и да му се направи все ще е малко!! Изперкват ли тия хора, какво става в тая държава..И хайде на бас, че случаят ще отшуми бързо и след седмица-две всичко ще се забрави.
                    животът е кратък, но за сметка на това е гаден!

                    Коментар


                      #11
                      winter_sun написа:
                      Изперкват ли тия хора, какво става в тая държава..И хайде на бас, че случаят ще отшуми бързо и след седмица-две всичко ще се забрави.
                      Точно това мен ме плаши! Тоз че е изперкал - изперкал - и то преди още да влезе в затвора...Обаче лошото е, че почват и нормални хора да изперкват.И всичко това имам чувството, че е желано от власт-имащите...

                      Коментар


                        #12
                        цяло търново е в шок .. аз аз просто незнам как може да има такива изверги .. пф . жалко за горкото момче ;( !
                        ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

                        Коментар


                          #13
                          Такива в затвора ги изнасилват брутално и пазачите си затварят очите и ушите,защото даже и на закоравелите престъпници им е гадно от такива извратеняци...
                          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            Само като му гледам урудската физиомия и виждам как от вратата ще го почнат с подигравките,а като разберат за какво лежи,това ще му е края на тоя!!!
                            ex.Мареа ТД100

                            Коментар


                              #15
                              С всеки изминал ден заприличваме на САЩ, но само по едно нещо по жестоките убийства.
                              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                              Коментар

                              Working...
                              X