Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой да се занимава с производство на мебели?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой да се занимава с производство на мебели?

    ще си поръчвам мебели за една от стаитеи...търся кой да ми ги направиходих на 2-3 места, нещо ми се струват финансово недисциплинираниако някой се занимава с това или има такъв познат ще ми е от ползамерси
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    #2
    я кажи колега за какво става въпрос по-точно. може да ти ги начертая да ти направя чертежи и разкрои и после направи си сам ако не е сложно.даваш някъде да ти нарежат, разпробият, купуваш си обкова и си готов.това ако търсиш евтино де хол ли е, детска ли е?
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      Какви мебели по-точно, маса, столове, легло, гардероб, какво?

      Коментар


        #4
        вече не ми занимава колега, мерси за предложениетодостатъчно неща си направих сам :D става въпрос за стая за гости...а по-късно ще се ползва за детска...гардероб, 2 легла, комод/скрин/ракла, бюро, етажерки
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Виж на Деян Белижки 2. Това е пресечната на бул. Емил Марков със Сребърна. Има една велика баба там, зад която се крие група майстори от Трявна. В мизерно магазинче. Направиха ми цялата кухня и съм много доволен от качеството и цените.
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Re: Някой да се занимава с производство на мебели?

            Sev написа:
            ще си поръчвам мебели за една от стаитеи...търся кой да ми ги направиходих на 2-3 места, нещо ми се струват финансово недисциплинираниако някой се занимава с това или има такъв познат ще ми е от ползамерси
            аве аз си разправям с мебели ма мн.далеко ве мамк......у,инак искам да ти помогна,ами виш в подписа трябва да има линк.

            Коментар


              #7
              веднага се сетих за тебобаче си доста далеч
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                пиша ти малко по-скайпа,да ти кажа моа да ти го направа,направи си некави чертежи на тва дето го искаш /приблизителни размери/ мятаж го по скапа казвам ти парички,ако ти е натамън,идвам и ти ги монтирвам.

                Коментар


                  #9
                  аз пък си търся здрав голям и стабилен ,за сметка на това красив люлеещ се стол никъде из София няма ебаси излагацията
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    такива стандартни неща няма ли по големите магазини на страшно промоционални цени? при тая криза и тая конкуренция ...
                    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                    Коментар


                      #11
                      има спални, детски, мебели за хол...спалня не ми върши работа, трябват ми две отделни легладетските са с малки гардероби...трябва да се прави комбинация от различни цветове, а това не ми харесва
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        Аз детската си я поръчах от Сенсо. Май имат магазин и в София. Взех точно мебелите, които ти трябват и на теб - легло, което става двойно или две отделни, зависи от ситуацията, скрин, ТВ масичка, гардероб, бюро и етажерки. И моята идея е стаята да се използва за гостна когато се наложи.Интересното беше, че нещата ми ги комбинираха от няколко каталога, защото детското гардеробче беше малко, а бюрото гадно. Цветовете си паснаха на 100% и не може да се разбере, че всъщност това са мбели от различни серии.Не правя реклама, просто съм доволен от комбинациите, които направиха в магазина.
                        Alfa 159 SW 2.4 Ti
                        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                        Коментар


                          #13
                          за леглата може да вземеш тип хотелски - с твърда основа и матрак отгоре. само ще вземеш после една табла и две нощни шкафчета
                          Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                          Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                          Коментар


                            #14
                            благодаря на всичкис помощта на колегата kosta май намерих подходящите хора
                            2015 Renault Megane Expression GT
                            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                            Всичко за FIAT Bravo 2007

                            Коментар


                              #15
                              туй дето ше го правиш - нормална цена - 1000 лв. с матраците п.п. е, зависи от какъв материал го правиш - ако е некое вносно ПДЧ - ще ти легне повече...
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X