Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разход на гориво на Брава JTD 1.9 и т.н.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разход на гориво на Брава JTD 1.9 и т.н.

    Здравейте всички.Имам намериние да си сменям Типото с Брава GTD1.9, но не мога да намерия по-подробна информация за разход на гориво и тн. Ако някой може да помогне, предварително благодаря. Променям заглавието за да е по ясно. kiro_of_the_day

    #2
    Re: Разход на гориво

    Spirit написа:
    Здравейте всички.Имам намериние да си сменям Типото с Брава GTD1.9, но не мога да намерия по-подробна информация за разход на гориво и тн. Ако някой може да помогне, предварително благодаря
    К’ва е тая Брава бе пич?! За пръв път чувам за Брава GTD.... виж при Рената има такива коли, ама при Фиатите????? Да не си объркал нещо правописа и Бравата да е JTD? Иначе в "МОБИЛЕТО" най- редовно чета за коли от типа на "КОМОРЕЙ"..... да не иде реч за нещо подобно?!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Съжалявам за досадната грешка, май ще си сменям клавиатурата Да, става въпрос за JTD. Има доста писано по темата, но ме интересува конкретно за модела.

      Коментар


        #4
        Еми конкретно за модела... е същият като при Мареата, като се вземе в предвид, че разликата е минална Във форума ги има изнесени тези данни
        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

        Коментар


          #5
          10x

          Коментар

          Working...
          X