Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Играете ли Тото 2?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Играете ли Тото 2?

    Играете ли,6/49,6/42 или 5/35 ?Печелили ли сте някоя по-сериозна сума?
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #3
    само тройки съм печелил, колкото да си платя другия фиш!
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
    Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

    Коментар


      #4
      не играя...играл съм малко като малък,но няма файдавсмисъл,печалбите освен 6 и отчасти 5 са смехотворни,а и всичко е нагласено,мога да споря до утре по тоя въпрос предпочитам еврофутбол(макар в момента да не играя),там поне каквото и да правят,позная ли си мачовете си знам печалбата
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #5
        По пронцип мразя хазарта, но се случва 2-3 пъти годишно да пусна фиш. Не съм печелин нищо повече от тройка.Tornado, да не си уцелил щестица?
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #6
          ...

          Дядо ми, лека му пръст, имаше един лаф за тото2: (18+) "Лонгур-лонгур - кур, лонгур-лонгур - кур, лонгур-лонгур - пак кур..."
          Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
          Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

          Коментар


            #7
            gamma написа:
            По пронцип мразя хазарта, но се случва 2-3 пъти годишно да пусна фиш. Не съм печелин нищо повече от тройка.Tornado, да не си уцелил щестица?
            Току виж се появил с чискак бърсак ново Враво.

            Коментар


              #8
              Не играя хазарт с Държавата
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #9
                Един-два пъти да съм пускал тото до сега.По принцип не играя.
                Уважавам тези,които ме уважават!
                Clube do Marea!

                Коментар


                  #10
                  Inessita написа:
                  gamma написа:
                  По пронцип мразя хазарта, но се случва 2-3 пъти годишно да пусна фиш. Не съм печелин нищо повече от тройка.Tornado, да не си уцелил щестица?
                  Току виж се появил с чискак бърсак ново Враво.
                  Аха то ако беше така анкетата щеше да бъде "Къде ви е удобно да ви събера за почерпка"
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #11
                    Тото 2 не играя , но виж Еврофутбол - да. Обичам да играя с приятели на бира и да залагам на живо: Я за първи корнер, я за голмайстор, я за резултат на полувреме, я за краен и така. Тръпката ми е да залагам на мачове от Англия, Италия или Испания, които се излъчват директно по ТВ и буквално "съм в играта". Не залагам много, но залагам рисковано и често абсурдно.ПС Букмейкърския пункт е под кооперацията в, която живея и си ходя по домашно му. Още малко ще си ходим и с ракиите.
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #12
                      Tornado написа:
                      Аха то ако беше така анкетата щеше да бъде "Къде ви е удобно да ви събера за почерпка"
                      Не пускай моля те такава анкета, че ще се почне пак - на мен ми е далече, на мен ми е близо.......и т.н

                      Коментар


                        #13
                        Играя от дъжд на вятър когато ми скимне.Обикновенно имам тройка - във всяко теглене по 1 познато число.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #14
                          такива ентелигентни игри не употребявам
                          фиатче Браво 2.0

                          Коментар


                            #15
                            Играл съм 5-6 пъти и съм печелил 1-2 тройки само.
                            "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                            ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                            Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                            Коментар

                            Working...
                            X