Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Годишна екотакса?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Годишна екотакса?!

    http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2171571 Дали ще се приеме според вас? Аз смятам, че е справедливо за по-неекологичните коли да се плаща повече, но да махнат данъка или да го смятат по друг начин. Защото на Браво-то данъка (както ни е до болка известно) е колкото на 5 Москвич-а, което е меко казано несправедливо.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    е**х им мамата въшкава.. както всичко в нашата родна стана махат едното, за да въведът друго от което ще се нагрухат 5 пъти повече.. е това вече беше върха на всичко.. само такова нещо не бяха измисли да плащаме
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      на баба им хвърчилототогава да махнат съществувашия данък...може би журналистите пак не са разбрали или всяват смутпочти съм сигурев че в Европа го няма това нещоима нещо подобно, но то е еднократно и завизи от емисиите СО2
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Е тия мислят ли????Данък 130лв за 103к.с + 150 примерно екотакса + гражданска = каде отиваме ние може би!!!
        Brava 103HP
        ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

        Коментар


          #5
          Супер ще е, само че това диференциране да се направи при плащането на данъка, а не да се въвежда допълнителна такса.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            miro2177 написа:
            Е тия мислят ли????Данък 130лв за 103к.с + 150 примерно екотакса + гражданска = каде отиваме ние може би!!!
            ае добави и прегледа.. то станаха 450 лева.. бахти колата.. по добре да и пускам обявата
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #7
              miro2177 написа:
              Е тия мислят ли????Данък 130лв за 103к.с + 150 примерно екотакса + гражданска = каде отиваме ние може би!!!
              Айде да те изненадам неприятно, вчера си плати данък МПС на моята брава (същата) = 158 лв. за София!
              FIAT Brava '96 1.6 16V

              Коментар


                #8
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 ... миндилите пак измислиха страхотен довод да ни обират: "...Приходите пък щели да се използват за проекти за очистване на въздуха. ... " -цитат!Ще проектират въздушни пречиствателни станции за почистване и освежаване на въздуха...може и да си поръчаш доставка по домовете. Ако искаш и миризма ще ти добавят. Това ще е като завода за боклуци до Пловдив. Те и софиянци ,ще чакат ама няма...обаче парите отделени от бюджета за този завод си се харчат в пъти повече от заложените разходи в проекта...ама нищо де!
                Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                http://www.keepfighting.ms

                Коментар


                  #9
                  Хитреци са, ще усвоят парите за проекта, който никога няма да бъде реализиран, щото не това е целта, а да се ’земат едни пари. Освен това договора ще е скалъпен така, че да не ги подведат под отговорност за нереализирането му, ще го извъртят я че не са достатъчни средствата, я че е нецелесъобразно така...
                  FIAT Brava '96 1.6 16V

                  Коментар


                    #10
                    И пак ще се прелива от пусто в празно.

                    Коментар


                      #11
                      Абе като сте я зачовъркали тази тема да попитам следното, че имам смао спомени. За кола от Швейцария трябвали да се прави Технотест? Някъде бях чел, че ако колата е извън ЕС, се прави задължително и възлиза на около 400 лева. А Швейцария мисля, че не е в ЕС. Сори за спама... ама искам да се информиарам просто.
                      NOW: ???
                      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                      Коментар


                        #12
                        svetkos_ написа:
                        Абе като сте я зачовъркали тази тема да попитам следното, че имам смао спомени. За кола от Швейцария трябвали да се прави Технотест? Някъде бях чел, че ако колата е извън ЕС, се прави задължително и възлиза на около 400 лева. А Швейцария мисля, че не е в ЕС. Сори за спама... ама искам да се информиарам просто.
                        Да, но имат подписано споразумение за свободна търговия с ЕС.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          ele написа:
                          svetkos_ написа:
                          Абе като сте я зачовъркали тази тема да попитам следното, че имам смао спомени. За кола от Швейцария трябвали да се прави Технотест? Някъде бях чел, че ако колата е извън ЕС, се прави задължително и възлиза на около 400 лева. А Швейцария мисля, че не е в ЕС. Сори за спама... ама искам да се информиарам просто.
                          Да, но имат подписано споразумение за свободна търговия с ЕС.
                          Благодаря за отговора!
                          NOW: ???
                          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                          Коментар


                            #14
                            250 лева или 1000 лв. както пише би трябвало да е според мен за Камаз който сваля дървен материал от горите.Ами земеделските машини как ще ги обложат,ами мотоблоковете,агрегатите,дърворезачките и други подобни както и пътностроителната техника?
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              #15
                              Tornado написа:
                              250 лева или 1000 лв. както пише би трябвало да е според мен за Камаз който сваля дървен материал от горите.Ами земеделските машини как ще ги обложат,ами мотоблоковете,агрегатите,дърворезачките и други подобни както и пътностроителната техника?
                              Ники, тези неща не са коли. Нито са акцизни коли. Нито журналистите знаят, че подобни неща съществуват. Но по тази логика трябва да се обложат и дизелгенераторите, корабните двигатели, на баровските яхти, а също така и всичко, което харчи гориво и го превръща във вредни емисии... Забравяме мотопедите, скутерите и моторите А също така и печките на дърва и въглища, ТЕЦ-овете...
                              Steliyan's Life!
                              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                              Коментар

                              Working...
                              X