Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

е-бау ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    мерси за саветите! сега гледах тоя немския,ама тои много постен немойе да се сравнява с ебау.сом

    Коментар


      #32
      mirkooo написа:
      мерси за саветите! сега гледах тоя немския,ама тои много постен немойе да се сравнява с ебау.сом
      Е, зависи какво търсиш.

      Коментар


        #33
        за момента търся дрехи.Да отренирам малко купуване по е-бау...а в переспектива мисля да си харесам някои коли4ка,гледам 4е ама доста изгодни :P

        Коментар


          #34
          примерно пунто-2001г.-1,9 jtd-за около 2500 $.Има наистина добри оферти.може и някои Mercedes "E-klasa" za 3000 $

          Коментар


            #35
            mirkooo написа:
            примерно пунто-2001г.-1,9 jtd-за около 2500 $.Има наистина добри оферти.може и някои Mercedes "E-klasa" za 3000 $
            :D Май наистина си се въодушевил! И джантите продаваш, явно си харесал други в и-бей. Само внимавай какво купуваш, такива коли, каквито си написал няма, поне не такива, каквито изглеждат!

            Коментар


              #36
              хахаха ми да наистина си е далаверка тоя е-бау.! има такива коли как да няма в е-бау.де

              Коментар


                #37
                mirkooo написа:
                хахаха ми да наистина си е далаверка тоя е-бау.! има такива коли как да няма в е-бау.де
                Ами важно е да гледаш хубаво. Примерно на това Пунто-http://cgi.ebay.de/Fiat-Punto-1-9-JTD_W0QQitemZ4608052301QQcategoryZ18193QQrdZ1QQcmd ZViewItemГледй какво пише до цената-"Mindestpreis nicht erreicht"Това значи, че ако иска продавача няма да я даде за по-малко от определена от него цена. Така че и да я спечелиш за 3000Е, нищо не взимаш.

                Коментар


                  #38
                  А това беше драматична акция(както почти винаги)! В последните секунди се смениха купувачите и цената на продавача се достигна! 3500Е, което не е изгодно изобщо според мен.

                  Коментар


                    #39
                    имайте предвид, че има машини които автоматично вдигат цената... т.е. не винаги всички са хора които участват в търговете!
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #40
                      Ами факт е, че има много изгодни неща в и-бей, но трябва да се внимава, да се чете и гледа внимателно. Аз лично редовно намирам по нещо изгодно. Забелязвам обаче, че все повече стават някои оферти куци.

                      Коментар


                        #41
                        да да и аз забелязох някакви доста нериални работи,а и тва за наддаването наистина имам 4увството 4е е компутер а

                        Коментар


                          #42
                          ами дори и за 3500 евро да е тва пунто пак е добре мъкар 4е за 3500 сигорно има и по добри пунтаци.

                          Коментар


                            #43
                            един интересен сайт ,ако някой може да поръчва от там си е чиста далавера !!www.caraudioexpert.com
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар

                            Working...
                            X