Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авто Ревю N9 (2009) - Fiat Bravo vs Golf, C4, Auris, 308

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Авто Ревю N9 (2009) - Fiat Bravo vs Golf, C4, Auris, 308

    PFD файл на руското списание Авто Ревю. Представен е доста интересен тест между Bravo, Golf, Citroen C4, Toyota Auris и Peugeot 308. Въпреки, че въздишаме по Фиата, тук не е представен в особено добра светлина Линк за сваляне: http://hotfile.com/dl/2571138/80034a3/AR0909.rar.html
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    #2
    греда
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      линка само при мен ли не се отваря?
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        При мен работи, на БТК АДСЛ.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #5
          404 Not Found - БТК
          Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

          Коментар


            #6
            Sev написа:
            линка само при мен ли не се отваря?
            И аз не мога да го отворя, пробвам с IE 7 и Firefox 5.
            Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

            Коментар


              #7
              Подмених хостинга, изглежда този на дир.бг сдава багажа. Опитайте с този http://hotfile.com/dl/2571138/80034a3/AR0909.rar.html
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                очаквано Голф е първиочаквано С4 е последенГолф е най-актуалния модел в класаС4 най-старияГолф е лидер в класа от много години и даже в Италия се продава по-добре от Браво; явно има защоот всички тези коли, освен Бравото бих си купил Аурис...бих преглътнал този леко пенсионески дизайн (въпреки многото прилики с Браво)Голф както се сещате - никога не е лоша кола, даже напротив, но хората които я карат са наричани с най-различни имена :D...за самия тестинтересна е возиятамислех че Бравото вози твърдо, но се оказва че и при другите е такатук са тествали автоматици и роботи, атмосферни и турбо мотори...недомислицаГолф-а е DSG, не е честно да го сравняваш с робот :D освен това в "динамика" Голф да е пред Браво...откъм двигатели на 100% твърдя, че 1,4 T-Jet 120 e най-добър от изброенитетук пак стигаме до скоростната кутия; в автоматичен сигурно DSG-то няма равена, но при ръчна смяна нещата са по друг начинпросто нашия мотор е с турбо пристрастен съм, ама теста е недодялан
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  Въпреки това може би има някои истини, като лошата видимост, мястото на задните седалки, разтракването още след първата обиколка (не знам колко е вярно), по завоите не се беше представил много добре нашия... А ако Голф-а беше 16 клапанов щеше със сигурност да е още по-напред. А и Бравчо доста тежи все пак 100 кила отгоре на голфу хич не са малко.
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    така ене съм чел целия тествидях оценките по отделните критерииразтракването не го вярвам, даже и при Голф виж за С4 съм чувал че е много зле в това отношение - Кики му е фен на този автомобил след 2-3000 км можено за една обиколкаи то не разтракване, а единични шумовеосвен двигателите и кутиите сега гледам че и гумите на голфа са 15", срещу 16" при останалитеестесвено че ще вози по-добрев критериите не са включили и цената на автомобилав това отношение Аурис и Браво щяха да са първи, поне в момента и то в България :D
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар

                    Working...
                    X