Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся програма...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся програма...

    Преди време бях се натъкнал на една много готина програма. По-точно математически калкулатор, който не просто смяташе най-лесното събиране, изваждане и т.н. По-скоро беше нещо като учебник с цялата математика в него в раздели и интересното беше, че избираш да речем матрици или детерминанти, или интеграли и изписваш цялото уравнение, което трябва да се реши точно както е зададено в сборника да речем... Програмата го решаваше абсолютно подробно и съответно подробно изписваше чак до крайния резултат с обясненията... Та въпросът ми е дали някой от вас знае как се казва тази програма или аналогии на нея, тъй като тази, която аз бях срещнал беше на чужд компютър и преди доста време. Тогава не мислех, че някога ще уча висша математика и не си правих труда да запомня името й. Много ще съм благодарен за малко помощ. Благодаря предварително!
    www.CarProfi-BG.com
    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
    Най-атрактивните цени в София!

    #2
    Много интересно. Ще следя за отзиви за тази програмка П.П. Научи си табличните интеграли :D

    Коментар


      #3
      http://zamunda.net/details.php?id=16...?readmore=4380
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Humppa написа:
        Много интересно. Ще следя за отзиви за тази програмка П.П. Научи си табличните интеграли :D
        Аз, че си ги знам - знам ги. Искам да я ползвам за помощно средство, когато изпитвам остра нужда и невъзможност да реша задачата...Все пак за една година взех и 4те висши математики и целия този материал ми идва много нанагорно...На Торнадо благодаря изключително много! Ще ги изпробвам и двете при първа възможност и ще напиша отзиви...
        www.CarProfi-BG.com
        Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
        Зареждане и ремонт на автоклиматици.
        Най-атрактивните цени в София!

        Коментар

        Working...
        X