Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размисли без страсти...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    BolgAryan написа:
    yonkok написа:
    ... търсихме Офис мениджър (изискване английски и комп грамотност) ...
    Или е дошло време да се преквалифицирам и най-накрая и аз гордо да си закича титлата Мениджър или моите представи относно тази позиция и нейните изисквания са крайно грешни
    Мениджър дотолкова доколкото управляваш един офис. Темата с титлите и какво се крие зад тях си е интересна, признавам
    Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

    Коментар


      #77
      yonkok написа:
      svetkos_ написа:
      Риск мениджър? Т.е.? С извинение - лайнарка (ако разбираш конкретното значение на думата)? Питам, за да видя дали правилно разбирам.
      :D Не съм чувал така да и викат на тази позиция Става въпрос за оценка на кредитоспособност на даден клиент при отпускане на кредит/лизинг
      Под "лайнарката" има в предвид човек, който върши черната работа и върви след тези, които правят всичко през пръсти. В този смисъл.
      NOW: ???
      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

      Коментар


        #78
        svetkos_ написа:
        yonkok написа:
        svetkos_ написа:
        Риск мениджър? Т.е.? С извинение - лайнарка (ако разбираш конкретното значение на думата)? Питам, за да видя дали правилно разбирам.
        :D Не съм чувал така да и викат на тази позиция Става въпрос за оценка на кредитоспособност на даден клиент при отпускане на кредит/лизинг
        Под "лайнарката" има в предвид човек, който върши черната работа и върви след тези, които правят всичко през пръсти. В този смисъл.
        Значи "лайнарка" е по-скоро за някой, който се занимава със събиране на лоши вземания :D Риск мениджъра се грижи този със събирянията да има по-малко работа
        Кърти, чисти, извозва, а понякога прави пастет.

        Коментар

        Working...
        X