Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дъ си земали Murcielago LP640?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На моето (бившото) най ме дразнеше един проблем - странен шум около 345 - 350 км/ч. Точно заради тази причина го продадох и си купих бравока. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    MB 280 S W108 67' - pickUp
    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

    Коментар


      #17
      ///// написа:
      Стига с тез смешните гоуфове, бре! ’Оди си вземи едно Енцо, Баце!
      Абе то е толко ФВ, колко и Ферарито е Фиат... То само се води на тех, не вервам ’талянецо да падне толко ниску у класата, по-скоро обратното, може да ги дръне напред...П.С.: В тоя ред на мисли, след като Фиат купили американските возила, са направили постъпления да купуваме Орлите... Та говорим си с един колега от другото гнездо и ми вика той: "За ко сме ви бе, седите мирни, ше земе да плъзне една ръжда и по вас..." ... Та зе замислам, да зема да я ваксинирам Чибурака да не прихване...

      Коментар


        #18
        Аз като гледам снимката на Ламборджинито реших проблема с мястото за кората с яйцата , който си го купи от мен ще има подарък багажник за таван от москвича на дядо там могат да се слагат също компоти .Монтажа е от мен ще го няправя с електрожена на дядо
        fiat coupe 2.0 16V

        Коментар


          #19
          Колеги, много сте некомпетентни! Как може да не посъветвате колегата да регистрира колата в Перник?!?!?! Тц-тц-тц-тц-тц! Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #20
            Да оставим глупостите настрана! Взимай го, ама само ако е с 2.4 JTD

            Коментар


              #21
              Въобще не ги слушай. Не ти трябва тази кола.Един приятел ми каза, че много се чупели, а на него му го казал друг приятел, на който шефа на комшията му чул, че на един негов подчинен бившият му шеф имал май подобно и хората в сервиза (май сервиза е онзи до реката, дето много разбират от газови, ама трябва да си запишеш час за след месец, че имат само един канал) така му казали.Пък и аз четох в интернет по разни форуми, че е така. И съм склонен да им вярвам, защото всички писали май наистина са го чули от хора, които наистина познават други хора със сервизи.

              Коментар


                #22
                1115 написа:
                Въобще не ги слушай. Не ти трябва тази кола.Един приятел ми каза, че много се чупели, а на него му го казал друг приятел, на който шефа на комшията му чул, че на един негов подчинен бившият му шеф имал май подобно и хората в сервиза (май сервиза е онзи до реката, дето много разбират от газови, ама трябва да си запишеш час за след месец, че имат само един канал) така му казали.Пък и аз четох в интернет по разни форуми, че е така. И съм склонен да им вярвам, защото всички писали май наистина са го чули от хора, които наистина познават други хора със сервизи.
                Е тва е истината
                Fiat Brava 1.4 97

                Коментар


                  #23
                  coupe 2000 написа:
                  Аз като гледам снимката на Ламборджинито реших проблема с мястото за кората с яйцата , който си го купи от мен ще има подарък багажник за таван от москвича на дядо там могат да се слагат също компоти .Монтажа е от мен ще го няправя с електрожена на дядо
                  Е ти ме нави. Ако сложиш и една вазичка за хризантемите веднага го вземам.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #24
                    Ами везаните възглавнички и кученцата с клатещите се глави?За тях някой измисли ли място?
                    I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

                    Коментар


                      #25
                      колега имам някой интересни предложения ако си решил да го тунинговаш, ще намерим една лепинка ремус за ауспуха, веднага ще му напраим едни вежди от изолирбланд и да не забраиш да са обадиш да го пуснем с/у бравока тва куцо магаре :D
                      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                      Коментар


                        #26
                        Много разнопосочни мнения станаха и се разколебах вече. Май ще си взема един такъв и няма да се занимавам с глупости :D
                        Прикачени файлове
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          #27
                          dikanio написа:
                          Много разнопосочни мнения станаха и се разколебах вече. Май ще си взема един такъв и няма да се занимавам с глупости :D
                          чиста работа тва за офроуд става
                          FIAT Bravo Club Plovdiv
                          Con Asistencia di Veloce

                          Коментар


                            #28
                            Откажи се от офроудовото Ламбо. Вземи си ЮМЗ. От Беларуския завод БАТЕ потвърдиха, че разработват нова машина задоволяваща капризите на всеки клиент. Местните инженери са проектирали кабината без да щадят пространство, така, че в нея свободно да се поберат водача и кутията му с цигари. Климатичната инсталация подържа температури до+50С през лятото и -30С през зимата. Возията е прилично добра, когато машината работи на място. Шумоизолацията е изключителна и е постигната с помоща на антифон с лаково покритие в унисон с цвета на машината. Успех при избора. ПС: Аз събирам средства за такава мечта. :D
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #29
                              dikanio написа:
                              Много разнопосочни мнения станаха и се разколебах вече. Май ще си взема един такъв и няма да се занимавам с глупости :D
                              Тук май ще трябва да ( си ) увиваш яйцата за да не се счупят
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар


                                #30
                                мои роднина се занимава с продажба на такива неща, мани тая въжка, ще ти продаде една комбайна
                                Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                                Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                                Коментар

                                Working...
                                X