Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Секретни болтове за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Секретни болтове за джанти

    Дайте предложения от къде мога да си купя сравнително читави секретни болтове за джантите. Ходих в една гумаджийница .. оня се осра. По 10 лв на болт. В един магазин за авточасти близо до нас - 32 лв БГ производство. Наистина ли са толкова скъпи. Оригиналната шапка на секретните болтове (с нея си дойде от Италия), пъпките вътре се сплескаха и изтриха. Някой ден няма да мога да ги развия и затова искам да ги сменям. А някой ако ми каже и къде мога да ги възстановя, цена няма да има. Ама това, така като го гледам .. няма оправия

    #2
    Re: Секретни болтове за джанти

    ////Punto//// написа:
    Дайте предложения от къде мога да си купя сравнително читави секретни болтове за джантите. Ходих в една гумаджийница .. оня се осра. По 10 лв на болт. В един магазин за авточасти близо до нас - 32 лв БГ производство. Наистина ли са толкова скъпи. Оригиналната шапка на секретните болтове (с нея си дойде от Италия), пъпките вътре се сплескаха и изтриха. Някой ден няма да мога да ги развия и затова искам да ги сменям. А някой ако ми каже и къде мога да ги възстановя, цена няма да има. Ама това, така като го гледам .. няма оправия
    Едно търсене на бързо:http://www.margel.info/lang_bg/news....0cf589cc14dfd4
    Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

    Коментар


      #3
      Още ЕДНО предложение.Те обаче продават McGardКоито са доста по-добри от нещата, които предлагат Маргел и Емкомплект.Естествено и няколко пъти по-скъпи.Всъщност и Маргел и Емкомплект придават едни и същи болтове - дори и в цената няма разлика.Важното е да има избор
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        В М.Бриколаж има секретни БГ производство мисля че бяха на ВМЗ Сопот по 15-17 лв. бяха.Аз съм с такива.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          и аз имам такива от 18лв, но ги продавам, защото отвора на джантата е по- малък от шапката на болта, и ми се надра джантата колега ако искаш мога да ти ги пратя по еконт, транспрес или там каквото и да е

          Коментар


            #6
            Ккво му е секретното щом се продава в магазина?
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              NikMar написа:
              Ккво му е секретното щом се продава в магазина?
              ..., ами няма един с един еднакъв комплект!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #8
                kosta написа:
                ..., ами няма един с един еднакъв комплект!
                Май в точно обратното е проблема - има прекалено много еднакви
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #9
                  Esper написа:
                  kosta написа:
                  ..., ами няма един с един еднакъв комплект!
                  Май в точно обратното е проблема - има прекалено много еднакви
                  Точно така, те не се правят като бравите за да са възможни милиони комбинации.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    #10
                    и аз проучвах този въпросMcGard са от най-добритевсеки комплект е уникален, не че не може да се развие...но пак е нещоразбрах че се в София продават в някаква гумаджиница Гудиър, под моста на Сточна гара...другия вариант е ebay, amazon...
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      Sev написа:
                      ...другия вариант е ebay, amazon...
                      Аз смятам да си поръчам от англия... излиза около 30 лв!
                      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                      Коментар


                        #12
                        ..

                        Един стругар ми ги врътна миналата година и като ги гледам се чудя какво ли би станало ако изгубя секрета.Дори и да съм си пред гаража с целия инструментариум ,тъй като главите са доста навътре спрямо лицето на джантата. :D

                        Коментар


                          #13
                          Executer написа:
                          Sev написа:
                          ...другия вариант е ebay, amazon...
                          Аз смятам да си поръчам от англия... излиза около 30 лв!
                          McGard нали?откъде?аз като търсех попадах на доста по-високи цени
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            McGard може да се купи и от GLADIATOR Offroad-technik - линка съм го дал по-горе.За тези болтове бях писал тук, на мен ми харесват като изработка но колегата очевидно търси по-евтини решения.Но и не ми се е налагало да поръчвам дубликат на ключ - според производителя, това е възможно само срещу сериен номер и регистрацията му в сайта им след покупката.
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #15
                              Колега, това за мен са най-напразно дадените пари. Представям си джамбазите - харесали са ти джантите и решават да ги откраднат... и в момента на кражбата към 02:45 следкато развиват всички болтове и подготвят колата за трупчета казват : за*бете го тоя е с секретни болтове Според мен хората които правят тези неща са поне малко подготвени - имат различни "камъчета" които да отговарят на твоите "секретни" болтове.Вариянта е в някоя железария да ти направят индивидуално изпълнение....
                              I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most exciting way......

                              Коментар

                              Working...
                              X