Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Mнения за FIAT PUNTO GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Mнения за FIAT PUNTO GT

    изпадна ми едно такова 97година с всички екстри искам да ви попитам за плюсове и минуси и дали е удачно да го взема тъй като имам само 1 година стаж зад волана а чувам че били доста нестабилни??

    #2
    Re: Mнения за FIAT PUNTO GT

    remixer написа:
    изпадна ми едно такова 97година с всички екстри искам да ви попитам за плюсове и минуси и дали е удачно да го взема тъй като имам само 1 година стаж зад волана а чувам че били доста нестабилни??
    Аз пък чувам, извънземни ни посещават ежедневно...Хората, от които го чуваш - качвали ли са се изобщо на Фиат!?
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      в смисъл не са ли му много конете на това купе за това питам иначе страшно много ме кефи

      Коментар


        #4
        Много на душманите

        Коментар


          #5
          Много са му конете за тези,които е отвяло по пътя!
          Fiat Punto 1.1 6Speed

          Коментар


            #6
            Личен съвет ти давам. Вземи го! Сега ще ти обясня защо - 1. След време ще се проклинаш, че караш бавна кола. 2. Вече ще си се набил здраво и няма да ти се иска да я продаваш, защото ще си на загуба. За друго в момента не се сещам. Това, че е доста коне на малкото купе, не означва, че трябва да летиш. Караш с толкова, с колкото искаш. Просто е. По-добре бърза кола, отколкото бавна. Аз имах Браво 1.2, наложи се да го продам по други причини, но малко, след като го купух, съжалявах, че е с малък мотор. Успех и дано да е здраво!
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #7
              мерси за мненията а как да разбера дали с турбото всичко е наред

              Коментар


                #8
                разбираш се с някой тук софиянец,вярвам,че има разбирачи,които няма да ти откажат!
                ex.Мареа ТД100

                Коментар

                Working...
                X