Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мотопед

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мотопед

    колеги, дали би могъл, според вас, да се намери някой мотопед на сносна цена (втора ръка разбира се) по автокъщите в София? ако имате идея и къде другаде може да се намери-споделете моля
    Manowar forever!

    #2
    Re: Мотопед

    lilimnwr написа:
    колеги, дали би могъл, според вас, да се намери някой мотопед на сносна цена (втора ръка разбира се) по автокъщите в София? ако имате идея и къде другаде може да се намери-споделете моля
    ефтини трошляци има в Дупница ,но трябва задължително да си с човек който разбира ,за да може да го покараш поне 1 месец преди да се наложи да го ремонтираш :D
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      благодаряе тва се разбира, аз имах пред вид, че в автокъщите между колите е възможно да се мъдрят и скутерчета иначе нямам идея откъде може втора ръка на сносна цена...а по Горубляне?
      Manowar forever!

      Коментар


        #4
        няма смисъл по автокъщите из софия или горубляне ,в повечето случаи ще са някакви подарени мотопедки които няма да ставта за нищо .Иначе има и форум за скутери но там са някакви дечурлига и не е много ясна работата Гледай и да има всички документи да не ти пробутат нещо крадено и общо взето ако нямаш познат или сервиз или сам не си майстор не сивзимай такова чудо защото ще ти виси полуразглобено в мазето ... това за ефтините мотори до 1000 лева брат ми беше събрал 4 такива по едно време и 4-те не вървяха Иначе за скутер препоръчвам Априля Леонардо 150 кубиково супер здрави са има ги много в мобилето а и май само от такъв не съм падал :D
        фиатче Браво 2.0

        Коментар

        Working...
        X