Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, може ли някой да помогне - колет до испания

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, може ли някой да помогне - колет до испания

    Добър ден колегиБих искал да знам, някой знае ли как да изпратя колет до 5 кг в Испания... щото със Speedy OOD излиза много скъпо...Някакви микробуси, които пътуват до испания? НЯкой ако знае нещо да пише ще му бъда много благодарен...Поздрави
    Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
    Punto. 1.2 16v. 86hp+

    #2
    ДПД. Звъни на 91212, това е Сити експрес. Пратки до 30 кг излизат някъде около 30 евро. За физически лица обаче май беше по-висока тарифата. Обаче услугата за Испания не е от най-добрите. В смисъл, че се бавят около 7-8 дни, а стандартната услуга е до 5 дни.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Не става ли да отидеш при шофьора на автобус до Испания,да му бутнеш някой лев и той да свърши останалото. Тая схема работи в България, с междуградските автобуси.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Не става с автобус, никой няма да вземе пратка. С това се занимавам, по-евтино от ДПД няма. Освен пощите, ама там не е работа...
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #5
          Аз може би мога да помогна.Един от шофьорите на една от фирмите, каращи София - Мадрид ми е добър приятел.Току що говорих с него по телефона. Няма проблем да вземе пратка, следващият му курс е в неделя.Изпращам ти телефонният му номер на лични. Чуйте се и се разберете.П.П. Предполагам не е бомба или наркотици ?

          Коментар


            #6
            Immortal написа:
            Аз може би мога да помогна.Един от шофьорите на една от фирмите, каращи София - Мадрид ми е добър приятел.Току що говорих с него по телефона. Няма проблем да вземе пратка, следващият му курс е в неделя.Изпращам ти телефонният му номер на лични. Чуйте се и се разберете.П.П. Предполагам не е бомба или наркотици ?
            хаха... не е бомба колега, просто един приятел ме помогли да му изпратя хранителни продукти, и едно шишенце ракийка... това е всичко... мерси много колега... жив и здрав да си...
            Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
            Punto. 1.2 16v. 86hp+

            Коментар


              #7
              Голям глад в таз Испания, ей...Особено за нашенска ракийка... ама тя може да мине за наркотик...

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Голям глад в таз Испания, ей...Особено за нашенска ракийка... ама тя може да мине за наркотик...
                Ами тои колегата каза, че не е бомба за наркотиците си премълча
                fiat coupe 2.0 16V

                Коментар


                  #9
                  coupe 2000 написа:
                  Immortal написа:
                  Голям глад в таз Испания, ей...Особено за нашенска ракийка... ама тя може да мине за наркотик...
                  Ами тои колегата каза, че не е бомба за наркотиците си премълча
                  Айде стига бе колеги вие ме изкарахте наркотрафикант ... не съм такъв човек...
                  Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
                  Punto. 1.2 16v. 86hp+

                  Коментар


                    #10
                    Ти ми кажи твоя приятел къде живее, аз ще ти кажа от къде да си купува ракията там, да му предадеш Ако все още не е запознат с испанския, ракия се казва "агуардиенте" при тях.
                    www.CarProfi-BG.com
                    Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
                    Зареждане и ремонт на автоклиматици.
                    Най-атрактивните цени в София!

                    Коментар


                      #11
                      Lane Staley написа:
                      Не става с автобус, никой няма да вземе пратка. С това се занимавам, по-евтино от ДПД няма. Освен пощите, ама там не е работа...
                      Абе ти с това се занимаваш, ама толкова пъти са ми пращали неща до Австрия. Зависи от шофьорите и бакшиша, който ще бутнеш. А както гледам, колега се е уредил вече.
                      NOW: ???
                      Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                      Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                      Коментар

                      Working...
                      X