Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИАФ 2009

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    БИАФ 2009

    здравейте на всички!не знам дали тука е точното място за тази тема или в раздела за срещи но исках да ви информирам за предстоящото събитие БИАФ 2009 на летище крумово.предполагам има и други колеги които са запалени по бойната авиация и ще им е приятно да посетят събитието. един от колегите "airfan" мисля че беше има поснат саит с информация за тези събития (авио шоутата де) това е сайта"http://www.airforce-bg.com/". аз 3та година го пропускам това мероприятие и ме е яд. уж следя през годината кога ще е и т.н. и изведнъж в един хубав ден по новините чувам "днес се СЪСТОЯ ......." и ме хваща повече яд.та исках да предупредя колегите които се интересуват да го имат предвид и да го посетя ако им е възможно.също така да помоля колегите които са от пловдив да кажат ако има някякви листовки плакати или т.н. как точно ще се проведе събитието. по принцип е за 23-24 май а аз мога само един от двата дни да ида. ако може някой да постне или да даде сайт с програмата за двата дни, кога почва , кога всършва и т.н. . да видим кой от двата е по интересен макар че и двата ако мога да ги посетя би било много ОК
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    Аз сьм един от тези фенове на бойната авиация по-големите мероприятия сьм посещавал ,най-много ме е яд че посетих преди 2 години Граф игнатиево с американците ,по-голяма пародия не бях гледал ,интересното беше стоящите на земята наши Мигове Дано тази година Турците и Гьрците са на добро ниво ,а интересното е ,че ще има и и Бьлгари вьв вьздуха
    http://fokkerc.flugmodel.net/

    Коментар


      #3
      Той моя сатйт си е за нашите си ВВС само, но сайтът на организаторите е http://www.airshow-bg.com/ и там има повече информация. За по-специфичните неща съм насреща. Поздрави!

      Коментар


        #4
        малееее тоя форум нещо не ме харесва. на колко теми съм отгоарял и не ми е пращало меили. включително за рази мерси за сайта ще го поразгледам подробно и дано успея да отида да се накефя че толкожа години го пропускам
        Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
        182A4.000 IAW49F
        LPG - Lovato EasyFast
        ----------------------------
        "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            deadairplane написа:
            2 дена самолетите на земята за да се снимате с тях и 1 час ще бъде самия БИАФ.
            Няма ли да е това, което е написано в програмата, публикувана в сайта:11.00-11.10 - ДаР-1 откриване на БИАФ 200911.10-11.40 - МиГ-29,21Су-25,Ми-17,Кугар, ВВС на България11.45-12.00 - Питс - България12.10-12.50 - 10Ф-5А,Турски звезди, ВВС на Турция13.00-13.15 - рекламен полет, Сирус, Румъния13.20-13.35 - Алфа Джет, ВВС на Франция13.40-13.55 - Галеб-2, Аеро Клуб Галеб, Сърбия14.00-14.10 - рекламен полет Евросенс,България14.15-14.30 - Питс,България08.30 -10.30 14.30-18.30полети на леки самолети,мотоделтапланери,авиомодели
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                deadairplane написа:
                Какво интересно има в това??
                Аз не казвам, че е интересно, казвам, че в програмата пише друго. Ако някой знае, че това в програмата не е вярно ще е от полза за хората да знаят да не бият път.
                Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                Коментар


                  #9
                  беше много готиноТурците направиха голямо шоу макар, макр че единия им самолет не излетя (бях в събота) и МиГ-29 беше .....то не може да се опише какво е на такова шоу ... трябва да се отиде

                  Коментар

                  Working...
                  X