Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги може ли да ви питам

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги може ли да ви питам

    някои може ли да ми каже как да намеря егн на една жена .просто от любопитство искам да видя кога има рожден ден и да и оставя цвете пред вратата.много я обичам тя е от търново няма да злоопотребявам с данните и или нещо такова.тя е много добра жена.много ви моля благодаря ви предварително!

    #2
    В Търново ако не можеш да намериш общи познати...
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Re: Колеги може ли да ви питам

      evgeni.malev написа:
      някои може ли да ми каже как да намеря егн на една жена .просто от любопитство искам да видя кога има рожден ден и да и оставя цвете пред вратата.много я обичам тя е от търново няма да злоопотребявам с данните и или нещо такова.тя е много добра жена.много ви моля благодаря ви предварително!
      звънни и от непознат номер и се направи,че е от някакво проучване или радиопредаване по-добре,кажи и ,че е в ефир и я питай кога е родена?
      ex.Мареа ТД100

      Коментар


        #4
        Айде колегите от Търново да се включат! И аз ще помагам! Как се казва момичето?

        Коментар


          #5
          По-добре се уточнявайте на "лични".
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар


            #6
            Re: Колеги може ли да ви питам

            evgeni.malev написа:
            някои може ли да ми каже как да намеря егн на една жена .просто от любопитство искам да видя кога има рожден ден и да и оставя цвете пред вратата.много я обичам тя е от търново няма да злоопотребявам с данните и или нещо такова.тя е много добра жена.много ви моля благодаря ви предварително!
            Защо ще и чакаш РД ? Звънни и , и кажи това-онова. С цветето де. И с бухалка, ако не чува добре...

            Коментар


              #7
              Кажи за какво иде реч! Може и да съм ти от полза!

              Коментар


                #8
                coolboby написа:
                Кажи за какво иде реч! Може и да съм ти от полза!
                за кво иде реч... мчи пролет е - сещай се!!!
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #9
                  мерси колеги ще опитам дано се върже

                  Коментар


                    #10
                    evgeni.malev написа:
                    мерси колеги ще опитам дано се върже
                    Aко някой толкова много ме обича, че иска да ми подарява цветя с идеята :"Ще пробвам, дано се върже" такъв шут ще отнесе - бедна ти е фантазията. И как тъй ще й оставяш китки пред вратата - това да не ти е надгробен камък? Цветя се подаряват лично, или й ги изпрати с куриер, или най-добре я покани да излезете.
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #11
                      ele написа:
                      evgeni.malev написа:
                      мерси колеги ще опитам дано се върже
                      Aко някой толкова много ме обича, че иска да ми подарява цветя с идеята :"Ще пробвам, дано се върже" такъв шут ще отнесе - бедна ти е фантазията. И как тъй ще й оставяш китки пред вратата - това да не ти е надгробен камък? Цветя се подаряват лично, или й ги изпрати с куриер, или най-добре я покани да излезете.
                      въййй,че кой се е излъгал цветя да ти дава :D п.п. не се сърди за шегата,просто ако и в живота си така войнствена какво тук... :D
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #12
                        ele написа:
                        evgeni.malev написа:
                        мерси колеги ще опитам дано се върже
                        Aко някой толкова много ме обича, че иска да ми подарява цветя с идеята :"Ще пробвам, дано се върже" такъв шут ще отнесе - бедна ти е фантазията. И как тъй ще й оставяш китки пред вратата - това да не ти е надгробен камък? Цветя се подаряват лично, или й ги изпрати с куриер, или най-добре я покани да излезете.
                        Колегата мисля имаше впредвид "дано се върже", че се обажда от някакво предаване и да си каже рожденната дата, а не за "другото" връзване....

                        Коментар


                          #13
                          Няма легален начин да намериш ЕГН-то. Отминаха времената, когато списъци с всички лични данни на хората висяха на различни места. То не че нещо ще ти направят, ако ти знаят ЕГН-то, в крайна сметка ЕГН-то нито се яде, нито се пие, но това е друга тема. Има доста учреждения, а така също и частни фирми, оператори на лични данни (например мобилните оператори). Намираш си някой познат там и проблемът е решен. Надявам се, че знаеш поне име и фамилия на жената, иначе само по описание няма да стане .
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар


                            #14
                            Всъщност не ти трябва изобщо ЕГН, а само датата й на раждане. Която можеш да научиш от някой общ познат. А ако се окаже че, рожденият й ден е бил преди месец, ще ти се наложи да чакаш цели 11 месеца до следващия. А през това време тя може да се омъжи и дете да роди Така че, както те посъветва кака ти Ели, действай директно.

                            Коментар


                              #15
                              В ГРАО може да ти кажат по 3-те имена
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар

                              Working...
                              X