Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси относно имот в с.Желява

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпроси относно имот в с.Желява

    Здравейте колеги , днес ходих в това китно селце за да видя една къща , но не я намерих .Докато се разхождах там питах доста хора,които не знаеха ,но ми казаха доста други къщи който се продават в селото , та въпросът ми е знаете ли къде се намира тази къща : http://www.imot.bg/pcgi/main.cgi?top...lsКолеги ако знаете къща за продан , след 90те строена , моля споделете ми адрес Мерси ПП Доста Фиати видях в селото
    "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
    "What do you do to help save the world?"

    #2
    С тези капаци и решетки...я поразпитай колко е читаво селото.

    Коментар


      #3
      Мислиш че е стара но реставрирана ли ? Че и аз така си мисля Само с кмета на селото дет не говорих иначе всички разпитах ,но никой не ми каза нещо по-интересно.Видях много Фиати там и за това радостен пуснах темата , но изглежда колегите не са от Форума Мерси
      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
      "What do you do to help save the world?"

      Коментар


        #4
        То за стара-реставрирана и аз си мисля, като гледам стрехата на покрива, но не мога да твърдя. С капаците и решетките имах предвид че може да има много айдуци в селото, щом са се принудили така да се оключат.

        Коментар


          #5
          Не знам ама не ми харесва тази къща. Сигурно ще хвърлиш още 60К за да я приведешв някакъв приличен вид.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            trace написа:
            Не знам ама не ми харесва тази къща. Сигурно ще хвърлиш още 60К за да я приведешв някакъв приличен вид.
            Ъъъ? Кви са ти я кинти бе човек? За 117600 лв, тая къща трябва да е и обзаведена... какви кинти да хвърля? На тези икономическо-кризисни времена да дадеш 60к евра за селска къща и още да налееш за да стане - си е чиста проба мазохизъм и икономическа неграмотност.
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар


              #7
              jenshen73 написа:
              trace написа:
              Не знам ама не ми харесва тази къща. Сигурно ще хвърлиш още 60К за да я приведешв някакъв приличен вид.
              Ъъъ? Кви са ти я кинти бе човек? За 117600 лв, тая къща трябва да е и обзаведена... какви кинти да хвърля? На тези икономическо-кризисни времена да дадеш 60к евра за селска къща и още да налееш за да стане - си е чиста проба мазохизъм и икономическа неграмотност.
              Според независими брокери в момента имоти купували само хора , който са им паднали пари и са принудени , никой друг. Аз също не съм тръгнал да купувам (нямям и толкова пара) но ще я изчакам да ми падне на джоба и тогава може да се хвърля . В момета цените падат бавно и славно макар , че подкупните медий не коментират нищо Скапана държава
              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
              "What do you do to help save the world?"

              Коментар


                #8
                jenshen73 написа:
                trace написа:
                Не знам ама не ми харесва тази къща. Сигурно ще хвърлиш още 60К за да я приведешв някакъв приличен вид.
                Ъъъ? Кви са ти я кинти бе човек? За 117600 лв, тая къща трябва да е и обзаведена... какви кинти да хвърля? На тези икономическо-кризисни времена да дадеш 60к евра за селска къща и още да налееш за да стане - си е чиста проба мазохизъм и икономическа неграмотност.
                Ами точно де, нали това казвам. За мен къщата е в ужасен вид, може да се живее вътре, ама едва ли ще ти е кеф.Оградата е ужасна, двора трябва изцяло да се преправи,Прозорците и те са зле, мазилката нещо не ми харесва, вътре само като видиш плочките в кухнята как са налепени лошо ще ти стане, изобщо трябва основен ремонт.За цената няма да говорим, то е ясно, че е висока за това което се предлага.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #9
                  Цената е добра, ако ставаше въпрос за Банкя примерно с. Желява се намира на 5 км. от Кремиковци Аз никога не бих си купил къща до източник на постоянно замърсяване, бълващ отрови непрестанно ..... Дори и да затворят Кремиковци, района е една малка екологична катастрофа!

                  Коментар


                    #10
                    Имай предвид че в момента продавачи се навиват и на 30% надолу. Мен лично адски ме дразни това понятие ’коментар’ дето навлезе последните година две в какво ли не. Харесал съм аз една къщурка до Варна, но няма да я пазаря де, след няколко години ще мисля по въпроса. Ето я, ако автора на темата не желае да е тук, една думичка и трия.http://www.imot.bg/pcgi/main.cgi?top...ларирам, че нямам нищо общо с човека или фирмите продаващи имота.

                    Коментар


                      #11
                      Мен къщата ме радва , за плочките trace си прав не ги бях загледал , иначе идеята на прозорците и двора ми харесва .ls1 яка къща си харесал , според мен до година цените ще са си в норми Дано станат по-скоро.Buch до Кремиковци всичко е заразно в посока София от селата до комбината в посока балкана не съм виждал прашни коли или зелки колкото монитора ми , незнам де аз така си мисля
                      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                      "What do you do to help save the world?"

                      Коментар

                      Working...
                      X