Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гласуваите за най-красива абитуриентка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    гласувам за какво ли не,но май няма да гласувам за чавето на момчето :D :D :D :D
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #17
      колега аз сам на 23г още ненавършени мислиш ли че това девоиче ми е дъщеря?

      Коментар


        #18
        cappy_limona написа:
        колега аз сам на 23г още ненавършени мислиш ли че това девоиче ми е дъщеря?
        Не се отнасяше до теб, но нищо, който не може да пише, не може и да чете...
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #19
          И аз гласувах за Ани, пристрастен съм към блондинките.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #20
            Е та русото девойче си е най-хубаво и без това, нема нужда от агитация. Глас от мен.

            Fiat Bravo T-Jet 120

            Коментар


              #21
              Sorry ама и аз гласувах за Елена Ангелова, голяма сладурана е, още на прадварителния кастинг ми грабна окото.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #22
                jenshen73 написа:
                cappy_limona написа:
                колега аз сам на 23г още ненавършени мислиш ли че това девоиче ми е дъщеря?
                Не се отнасяше до теб, но нищо, който не може да пише, не може и да чете...
                помолих без глупави коментари.май не аз немаго да чета

                Коментар


                  #23
                  .

                  Не че е кой знае колко важно но едно е да почерпиш както трябва за това че си станал татко съвсем друго да заливаш света с информация от рода на -първо зъбче тра-ла-ла,първа крачка тра-ла ла и т.н.Това нали е природа,еволюция...или е уникално...

                  Коментар


                    #24
                    никоя не става от тез
                    Bravo 1.2 16v
                    Lancia Dedra 1.8 16v
                    Suzuki GSXR250R

                    Коментар


                      #25
                      Аз не знам да има грозна абитурентка или абитурент... Че има попрекалили в старанието си - има, но всички са красиви... по своему. Все пак това е един от най-хубавите дни и е нормално човек да се поувлече и да се хареса на всички. Но... както е казало кучето - всеки си има вкус. Според мен теси конкурси са доста смешни и голяма доза нагласени.А относно най-многото красиви абитурентки на едно място - научете кога са датите на шивашкия и текстилния и ходете да оплакнете окото, струва си за тези които искат. Не случайно всяка година затварят бул. "Черни Връх" за малко на тая дата че зяпачите са 3/4 от навалицата там...

                      Коментар

                      Working...
                      X