Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Винетка.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    че така така е... повечето си плащаме, а пътиштата са си същите....
    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

    Коментар


      #17
      за винетката мисля, че сумата е горе-долу нормалнано да плащам 120 лева данък си е просто обир
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        p_kolev за последното си прав: "Мисленето трябва да си променяме, не държавата." Но пък и това не е лесно, след всичко от което си препатихме и продължаваме да си патим в милата родина. Ти, аз, другия - ще си променим мисленето. Или вече сме го променили - мислим по европейски. Но огромна част от населението ще си остане със старомодното мислене - "f**k them all!"Дори и премиер и президент да призоват за промяна в мисленето на нацията - ние ще си останем българи. Единствени по рода си, нетрадиционни, ексцентрични. Не съм съгласен с теб че пътищата ни се подобриха заради това че си плащаме винетки и пътен данък. Просто "дебелаците" в парламента спряха да си купуват лъскави коли, понеже ги притиска срока за присъединяване към ЕС. Ще има яко инспекции, проверки, доклади... Нямаше да е много приятно да ни заварят пътищата като след натовска бомбардировка... Макар че все още има пътища които са в окаяно състояние.Затова и са прави някои от тук написалите, че ще мамят държавата. Не заставам зад тях, но ги разбирам напълно.И нека повече не се правят аналогии с чуждия начин на мислене и култура. При тях това е изграждано поне половин век, докато при нас още не е започнало да се изгражда...
        1997 Brava 1.6, 16V

        Коментар


          #19
          Crash73 написа:
          Просто "дебелаците" в парламента спряха да си купуват лъскави коли, понеже ги притиска срока за присъединяване към ЕС.
          Тука бъркаш колега. В края на миналата година пристигна поредната пратка от "лъскави колици за дебели депутатски г...зици". Отразиха го по всички медии - сигурно просто си го пропуснал. Също така нашите хрантутници не се трогват от проверки и т. н., хайде че почнах да се ядосвам.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #20
            Имах предвид че не "смучат" от парите които им се отпускат, за лични облаги (като колици)... Това за новата "пратка" го чух, но то си е нормално - нали са "богопомазани"...
            1997 Brava 1.6, 16V

            Коментар


              #21
              ФЕРАРИСТ написа:
              Година вече карам по тоя почин, поне 20 пъти съм спиран, и проблеми никакви.....Докато държавата ме мачка по тоя начин, ще се спасявам по начини като този......Отделен е въпроса че си извадих втора книжка, която си ми стой резерва, а първата си я карам с актове близо вече 3 години, откакто и точките ми заминаха....чесно казано несе оплаквам......
              Много свободно ги споделяш тези неща не те ли е страх от колегите Фиатаджии които си искарват хляба с палката и могат да те проверят следващия път когато те спрат??? Наистина си смелчага щом смееш така да караш!
              Alfa Romeo 166 2,4 JTD
              Porsche 944 S2
              http://www.valmcrae.snimka.bg/
              http://vbox7.com/user:val_mcrae
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #22
                kiro_of_the_day написа:
                Crash73 написа:
                Просто "дебелаците" в парламента спряха да си купуват лъскави коли, понеже ги притиска срока за присъединяване към ЕС.
                Тука бъркаш колега. В края на миналата година пристигна поредната пратка от "лъскави колици за дебели депутатски г...зици". Отразиха го по всички медии - сигурно просто си го пропуснал. Също така нашите хрантутници не се трогват от проверки и т. н., хайде че почнах да се ядосвам.
                Колета прав си, че им докараха нови коли. Работата ми е точно срещу правителствения гараж. Преди няколко седмици сваляха от 2 автовоза чисто нови БМВ-та. Мисля, че бяха седмици, а май имаше и нови Октавии, но не съм много сигурен.
                Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                Совалката средно на LPG
                Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                Коментар


                  #23
                  Не твърдя обратното... Прочети ми следващия пост след това което си цитирал.
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар


                    #24
                    нямам скенер, колега, иначе с удоволствие ще ти помогна да прецакаш тези, които ме прецакват всеки ден. въпроса въобще не е в мисленето ни, какво турците да не би да са по-рационално и по-нормално ако мога така да се изразя мислещи? обаче не можем и на малкия им пръст да стъпим. нямам нищо против да дам 50 лв за винетка, даже 150, но не и когато минималната заплата е 120 лв. и да ги дадеш какво става, пак същите дупки, само че в парламента си купуват нови коли. това е различното. отдавна си казваме "трябва да търпим, сега се оправяме и затова е така", ама аз ен виждам кое се оправя/освен нас дето ни.../. преди 5 години пътищата си бяха същите кърпежи, престъпността си беше същата, мутри си имаше обаче още не караха г-класи ми опел фронтера и някви бмв-та, просяци си имаше тогава има си и сега, бездомни кучета си имаше тогава има си и сега и т.н. и т.н. еми не виждам защо да ги давам на някой тези 50 кинта, при положение, че ефект няма да има
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар

                    Working...
                    X