Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Напътствия при смяна на пружини на Купе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    NPD написа:
    А би ли казал от къде си поръча праговете и каква цена са! Не че ще те копирам -просто от любопитство
    Разбира се, ето-http://cgi.ebay.de/FIAT-COUPE-SEITENSCHWELLER-LE-LOOK-JOY-TUNING_W0QQitemZ8034582984QQcategoryZ44212QQrdZ1QQ cmdZViewItem

    Коментар


      #17
      а бе тия Joy Tuning от които си си взел праговете имат доста неща.аз мисля да си купя циферблат за моето браво.но се чудя дали бели или сини.инацхе е синьо отвън.а бързо ли дойдоха?

      Коментар


        #18
        Я къде се била изместила темата :P . Купето е много хубаво! От къде си намерил инфо за твърдостта на пружините, че аз нищо не видях за моите H&R. Измерват ги в kN/мм ,но не съм срещал такива данни
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #19
          diyan123 написа:
          а бе тия Joy Tuning от които си си взел праговете имат доста неща.аз мисля да си купя циферблат за моето браво.но се чудя дали бели или сини.инацхе е синьо отвън.а бързо ли дойдоха?
          Аз съм доволен от покупката си от тях. Имат и негативни бевертунги, ама моите прагове пасват перфектно. Доставката малко се забави, защото бяха объркали адреса, но всичко си дойде на мястото и се извиниха. Обаче до БГ доставка не правят(или поне до преди 2 мвсеца)...
          ici написа:
          Я къде се била изместила темата Razz . Купето е много хубаво! От къде си намерил инфо за твърдостта на пружините, че аз нищо не видях за моите H&R. Измерват ги в kN/мм ,но не съм срещал такива данни Rolling Eyes
          Благодаря! Да ти призная никъде не срещнах технически характеристики за пружините им в интернет, поне аз не открих. Обаче питах в един немски форум, има хора, които се занимават с продажба и ми дадоха някакви конкретни данни за предлаганите за моето Купе пружини. Сега не си спомням конкретни цифри. Тъй като форума има много посетители можах да разбера от опита им, че на "Новитек" са по-комфортозапазващи( :D ) от на "H&R", ама за Купе говоря. За сметка на това пък за "H&R" много хора казват, че имат значително подобрение в управлението. Бях се навил за "INXX", щото най-ефтини, ама пак от там разбрах, че били изключително твърди(за немските пътища) и който си е купил ги е хвърлил...Обаче по принцип се съмнявам на нашите пътища да се усети разлика между "Новитек" и "H&R".

          Коментар


            #20
            Сигурно твоите Новитек са със по-изразена променлива стъпка на навивките, за да запазят меко возене при малки неравности? А каква им е цената? Аз също се отказах от INXX ,защото ми се видяха съмнително ефтини - 142 евро, спрямо другите .
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              #21
              ici написа:
              Сигурно твоите Новитек са със по-изразена променлива стъпка на навивките, за да запазят меко возене при малки неравности? А каква им е цената? Аз също се отказах от INXX ,защото ми се видяха съмнително ефтини - 142 евро, спрямо другите .
              142Е много бе! За моята кола са 110Е..."Новитек" са 160Е, срещу 170Е за "Х&Р". Ами не возят много твърдо, доволен съм, но в крайна сметка не съм и търсил комфорт

              Коментар


                #22
                me_to_u написа:
                ici написа:
                Сигурно твоите Новитек са със по-изразена променлива стъпка на навивките, за да запазят меко возене при малки неравности? А каква им е цената? Аз също се отказах от INXX ,защото ми се видяха съмнително ефтини - 142 евро, спрямо другите .
                142Е много бе! За моята кола са 110Е..."Новитек" са 160Е, срещу 170Е за "Х&Р". Ами не возят много твърдо, доволен съм, но в крайна сметка не съм и търсил комфорт
                Ами за толкова щяха да ми ги доставят. Твоите цени крайни ли са,включват ли доставката? Иначе Х&Р дето ги чакам до една седмица да дойдат ще ми ги дадат за 433лв.Иначе сравних цените и се оказа че за Типо са по-скъпи с 10 евро спрямо Купе. Явно се търсят много по-малко и оттам по-високата цена. А най странното е че имам един каталог на "Ауто Стайл" - Белгийска верига тунинг магазини и там Х&Р за твоето са 229 евро , а за моето 239 евро . Направо не мога да проумея как се формират тези цени
                sigpic
                Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
                475HP 11,5/1,9/191
                YouTube

                Коментар


                  #23
                  ici написа:
                  Ами за толкова щяха да ми ги доставят. Твоите цени крайни ли са,включват ли доставката? Иначе Х&Р дето ги чакам до една седмица да дойдат ще ми ги дадат за 433лв.Иначе сравних цените и се оказа че за Типо са по-скъпи с 10 евро спрямо Купе. Явно се търсят много по-малко и оттам по-високата цена. А най странното е че имам един каталог на "Ауто Стайл" - Белгийска верига тунинг магазини и там Х&Р за твоето са 229 евро , а за моето 239 евро . Направо не мога да проумея как се формират тези цени
                  Да, цените са крайни Ами всеки продава на различни цени, няма как. Гледам на "ФК" пружините за моята са 135Е, а за Браво-под 100Е, за Типо са по-скъпи. Ами няма значение, важен е резултата!

                  Коментар

                  Working...
                  X