Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Суматоха в пловдивския МОЛ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Суматоха в пловдивския МОЛ

    Днес около 15.00 часа в пловдивския МОЛ се включиха серените. След около 15-20 секунди се включи и гласовото известяване, като на няколко езика казваже "Тревога, пожар в сградата. Моля незебавно напуснете сградата. Не се паникьосвайте. Следвайте инструкциите на служителите". И като тръгнаха всички към ескалаторите, народ колкото щеш. В такива случои човек не мисли. Дръпнах жена ми за ръка и тръгнах към аварииния изход. Там се засякохме само с още една жена. След около 5-10 мин. мъжки глас обяви "Проблема с пожара е решен, можете да ползвате отново магазина". На практика си нямаше никакъв пожар. В бодземния гараж една кола (през 2-3 коли от моята) така яко беше загряла, че пушеше цялата. И гаража се беше задимил. Дано да не се случва наистина.

    #2
    Аз преди малко бях всичко си беше точно
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    Коментар


      #3
      Re: Суматоха в пловдивския МОЛ

      naskobg написа:
      ... Там се засякохме само с още една жена...
      Ето това е странно...или сме изключително практични ,или сме много глупави и самоуверени, незнам! Хубавото е ,че бързо е минала тревогата. По принцип обаче организацията в подземния паркинг е ужасна. Няма никакъв контрол и бЪЛГАРИНЪ проявява характера си,като спира някъде по "улицата" и съответно всички трябва да се съобразяват с него. Това го видях лично,сигнализирах и дано охраната да са реагирали адекватно.
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #4
        staik написа:
        Аз преди малко бях всичко си беше точно
        В 15:00 часа беше колега.

        Коментар

        Working...
        X