Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Луда надпревара" на живо в България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Луда надпревара" на живо в България

    Много от вас предполагам сте гледали филма "Луда надпревара", страшна комедия с Роуън Аткинсън, Куба Гудинг Мл., Упи Голдбърг и др. Е сега който иска може да се включи на живо, наградния фонд ще е 100 000лв. http://www.thebigdrive.net/
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    #2
    Предпоставка за ПТП!!! Давай да се запишем язе с гоуфо и бате с вектрата, може и братчеда с бравото - мноо бегат

    Коментар


      #3
      Идеята не е да се гонкаме по нашите перфектни пътища ,а да се събират точки.Маршрутите сигурно ще бъдат доста завъртяни и не знам ползването на GPS дали ще е позволено?.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Колко от участниците ще разберат идеята? Предполагам, че повечето ще видят ресинг варианта на играта. Добре поне, че надпреварата изисква участникът да разполага със средства поне за гориво, което хич няма да е малко. Това поне изключва голяма част от келешите по родните пътища, незнаещи правилата за движение и неразбираши цената на човешкият живот...

        Коментар


          #5
          Много ме блазни да се пусна. Ама има време до края на записването да реша дали мога да прежаля към 900лв.( за таксата и за гориво).
          Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
          Ex.Opel Astra

          Коментар


            #6
            Таксата за участие е 500 лв. За гориво ще са нужни поне още 200. За храни и напитки още малко - бе сложи ги илядо лева.Аз между другото съм страшно навит... жената обаче като чу за тези пари и ме отряза беузсловно.Търся спонсор

            Коментар


              #7
              идеята за тва състезание е много яка . с тази такса и разходите за гориво просто мога за сега само да си мечтая да участвам.дано всичко да е на ниво и без инциденти(за което се съмнявам).за съжаление ще го следя по тв-то.

              Коментар


                #8
                1000 лева,ама забравяте и други разходи..смяна на консумативи преди състезанието,прегледи,взимане на резервни гуми и тн.Трябват си пари за подобно нещо.И представете си 500 коли да тръгнат по едно и също време какво става и 100% ще има проблеми с полицията,заради скорост,засечки и тн
                Punto 1.2 75hp '95

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Таксата за участие е 500 лв. За гориво ще са нужни поне още 200. За храни и напитки още малко - бе сложи ги илядо лева.Аз между другото съм страшно навит... жената обаче като чу за тези пари и ме отряза беузсловно.Търся спонсор
                  Дидо ако си навит може да делнем разходите . И аз съм мноо навит. И най-важното ирка е ЗА(няма нищо против), даже ми се струва че и на нея и се иска да участва.Но с тези такси ми се струва, че много малко хора ще се навият.

                  Коментар


                    #10
                    Играта е малко стратегическа.Сам си избираш маршрута, реда за преминаване през пунктовете... супер интересно. Има и доста наказателни точки за различни провинения.Бе таман за мене работа, както почти нямам непознат маршрут в БГ, ама...Има още време до крайният срок за записване. Не се учудвайте, ако видите една Ланча с надпис FIAT FORUM BULGARIA на старта Колко му е. На мен съвсем малко ми трябва.Жената даже беше навита, до момента в който прочетох че има такса и то не малка

                    Коментар


                      #11
                      fihi написа:
                      Immortal написа:
                      Таксата за участие е 500 лв. За гориво ще са нужни поне още 200. За храни и напитки още малко - бе сложи ги илядо лева.Аз между другото съм страшно навит... жената обаче като чу за тези пари и ме отряза беузсловно.Търся спонсор
                      Дидо ако си навит може да делнем разходите . И аз съм мноо навит. И най-важното ирка е ЗА(няма нищо против), даже ми се струва че и на нея и се иска да участва.Но с тези такси ми се струва, че много малко хора ще се навият.
                      Ще го обсъдим това Да направим един тийм на форума.Може и трима да сме - за да не се спира изобщо. 48 ч - 2000 км. Аз се оправям перфектно навсякъде, може да включим и Явор Митев, че и той като мен постоянно е на път из родината и познава добре пътищата.

                      Коментар


                        #12
                        Immortal написа:
                        fihi написа:
                        Immortal написа:
                        Таксата за участие е 500 лв. За гориво ще са нужни поне още 200. За храни и напитки още малко - бе сложи ги илядо лева.Аз между другото съм страшно навит... жената обаче като чу за тези пари и ме отряза беузсловно.Търся спонсор
                        Дидо ако си навит може да делнем разходите . И аз съм мноо навит. И най-важното ирка е ЗА(няма нищо против), даже ми се струва че и на нея и се иска да участва.Но с тези такси ми се струва, че много малко хора ще се навият.
                        Ще го обсъдим това Да направим един тийм на форума.Може и трима да сме - за да не се спира изобщо. 48 ч - 2000 км. Аз се оправям перфектно навсякъде, може да включим и Явор Митев, че и той като мен постоянно е на път из родината и познава добре пътищата.

                        Коментар


                          #13
                          Хора, аз сериозно се замислям да участвам. Айде да спретнем едно отборче бре. Не се шегувам, съвсем сериозно го предлагам. Пишете тук който се е навил да участва...

                          Коментар


                            #14
                            Опааа...ей кой не чете по-надолу от темата.... Ванката и Дидо днес ще получат обаждане.....Явор страх от път няма...или както се пее в една песен "Геврек ми дай, геврек ми дай....газта до дупка натиснииии"....Пичове, правим отбора. Дидо, ако трябва Светланка да се чуе със Сивето...по женски да се оправят. Ванката е лесен.....Абсолютно сериозен съм, давайте да се записваме.Аз в един ден правя Варна-София-Варна и като се прибера, се радвам на жена си.....ще издържа абсолютно със сигурност.

                            Коментар


                              #15
                              Искам и аааааааааааааааааааз!!!!!!!!!!!!
                              "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                              Ванга

                              Коментар

                              Working...
                              X