Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си направим листовка!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да си направим листовка!

    Колеги, след предложение на Mazgarev реших да пусна тази тема - нека си направим сами рекламни материали, които всеки, който иска - да може да си ги отпечата и да ги разпространява между останалите Фиат-фенове, които не знаят за съществуването на форума. Очаквам вашите предложения и поправки, а накрая ще решим какъв да е окончателният вариант.Слагам предложението на kiro_of_the_day, надявам се да е съгласен:"Уважаеми колега, посетете и се регистрирайте на интернет адрес:http://www.fiat-bg.org/forum/Това е форум на почитателите на марката ФИАТ в България.В него ще намерите много и полезна информация за Вашият автомобил, можете да попитате колегите за всеки интересуващ Ви проблем свързан с него, както и да споделите своят опит.Винаги е хубаво да срешнеш съмишленици и приятели, нали?п. с. Това не е уловка, примамка, търговски трик или нещо подобно, а просто опит да си помогнем един на друг - безкористно. kiro_of_the_day" Аз лично имам някои корекции към тази формулировка, но всички ваши предложения са добре дошли!
    Alles in Ordnung

    #2
    Моето е в темата: http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=4062
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Хайде, колеги студът попремина и се надявам и мозъците ни /освен дизелите/ да са се поразмръзнали, и да родят някоя и друга идейка! Не вярвам текста да Ви се вижда перфектен /какъвто и не е/ и да нямате какво да добавите, изтриете или да предложите нов такъв, или пък нещо съвсем различно.Хайде, че като гледам колко фиятки има по града направо ме сърбят ръцете, пък и искам да ги видя и със стикери всичките. :D
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Напомням за тази инициатива - колеги, как си представяте начина, по който да рекламираме клуба и форума си пред тези, които все още не знаят за нас?
        Alles in Ordnung

        Коментар


          #5
          На мен много ми харесва как я е направил ivo, фона е много хубав! Мисля, че текста на kiro_of_the_day върху този фон е много подходяща комбинация. Единственото в текста е, че като че ли няма нужда от последната част -
          - безкористно. kiro_of_the_day
          но това не е особено важно де. Семпло е, всеки може да размножи много екземпляри, без да се изискват много средства.

          Коментар


            #6
            Може да отпадне и текста "и се регистрирайте на" и да остане само "посетете интернет адрес..." За да не звучи заповедно. А за фона на Ивайло -
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Доста време вече седи темата и предлагам поради липсата на други предложения да остане текста предложен от мен с нанесените корекции, както следва: Уважаеми колега, посетете интернет адрес: http://www.fiat-bg.org/forum/. Това е форум на почитателите на марката ФИАТ в България. В него ще намерите много и полезна информация за Вашият автомобил, можете да се консултирате за всеки интересуващ Ви проблем свързан с него, както и да споделите своят опит. Винаги е хубаво да срешнеш съмишленици и приятели, нали? п. с. Това не е уловка, примамка, търговски трик или нещо подобно, а просто опит да си помогнем един на друг.Предлагам този текст да се отпечата или на гърба на "картинката" на Ivo, от която да бъде премахнат текста за срещите, както и другите текстове или на лицето на същата - под или над нея, а най-добре е в нея, ако е възможно. Остава някой да се заеме с изработването на листовката, което може би не е сложно, да се постави във форума и който има желание - да ДЕЙСТВА!
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар

              Working...
              X