Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Популяризиране на форума и клуба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Популяризиране на форума и клуба

    Може да ме сметнете за луд, но ето какво направих аз.Разпечатах листчета със следният текст: "Уважаеми колега, посетете и се регистрирайте на интернет адрес: http://www.fiat-bg.org/forum/Това е форум на почитателите на марката ФИАТ в България. В него ще намерите много и полезна информация за Вашият автомобил, можете да попитате колегите за всеки интересуващ Ви проблем свързан с него, както и да споделите своят опит. Винаги е хубаво да срешнеш съмишленици и приятели, нали? п. с. Това не е уловка, примамка, търговски трик или нещо подобно, а просто опит да си помогнем един на друг - безкористно. kiro_of_the_day" Нося си в мен по десетина и като видя някоя Фиятка - защипвам по едно на предните чистачки!Кажете дали не се вманиячавам? Как мислите?п.с. Това е само от снощи и съм разпространил само 9 такива листовки засега.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Колега, във форума е писано по въпроса - можеш да потърсиш. Моля, промени първите редове - ние никого не можем да караме да се регистрира - можем само да му подскажем, че на този адрес може да намери полезна информация. Не забравяй, че винаги е по-добре да се посъветваш с администрацията на Клуба, преди да направиш подобна стъпка, която е общо взето от името на всички. Моля, свържи се с мен по ICQ или ЛС да доуточним. Разбира се, уважавам идеята и те поздравявам за нея - дано има повече толкова активни потребители.
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Със сигурност!!!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        Re: Популяризиране на форума и клуба

        Mitko написа:
        Идеята е чудесна но по-добре е да се помисли за някаква официална листовка.
        О.К. Тогава, най добре това да се обсъди на следващото заседание на клуба, да се предложи съответният тексти да се "дерзае".
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Да, имаше такава идея по-рано. Наистина е добър начин!

          Коментар


            #6
            Нашият 126-клуб се рекламира така от миналата пролет в Пловдив и София и има определен успех. Оставяме и в магазинчетата за Малък ФИАТ ПП- Киро, не си луд Или, да речем, си луд толкова, колкото трябва, но не по-малко Дай, Боже, повече агитатори :D
            Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

            Коментар


              #7
              Листовки раздавам от април 2005 ... още никой не се бе замислил нито за популяризиране, нито за клуб ... бяхме чисти ентусиасти ....... листовките ми претърпяха промени .... това е последния им вариант: /големината им е на визитка/ (е разбечатани са на обикновенна хартия .. ама такива са възможностите и финансите ми )Няма да престана да ги разпространявам дори и да се появят официални такива. Които ще раздавам заедно с моите.
              Прикачени файлове
              Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

              Коментар


                #8
                да, отговор е...! надявам се че не съм те обидил с нещо (ако е така - без да искам е било )...пак повтарям, че съм привържаник на добрия тон! иначе наистина е добре ако прибави едно "моля" например... но и така мисля че не е точно сравнението с антинапукометина защото той ги поставя листовките на фиат-и. това е нещо като съобщение... та както и да е...сега и аз да предложа нещо: Направете (администрацията) един .doc файл или .cdr с една добре оформена листовка и я сложете някъде всички да си я дръпнат. Оттам-нататък който има принтер да си разпечата колкото иска и да ги оставя на фиат-и като види такъв без стикер на клуба.
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Да, това наистина е много добро предложение - направо ще пусна една тема за предложения и всеки ще може да даде своя принос за оформяне на обща листовка - мисля, че ще стане супер!
                  Alles in Ordnung

                  Коментар


                    #10
                    Аз на всеки който е с Фиат като го видя че нещо рови под капака или ме пита нещо го пращам насам да попита или дори да успея да му помогна просто да се регистрира и да намери и други отговори
                    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

                    Коментар


                      #11
                      :о)

                      Хубаво е това с листовките и рекламните материали. Не знам на какъв етап сте, защото аз съм съвсем прясно регистрирана, но мога да си предложа услугите и в частност знанията, защото се занимавам с предпечат и подготовка на различни рекламни материали. Като гледам стикерите, които има в една друга тема. Садки са, но понеже сме 2006-та година мисля, че може да се направят по "фенски". Не искам да обидя никого. Просто както и при Фиатите - един добър и нов дизайн върши голяма работа. Особено, ако става дума за популяризиране и на Фиат и на Форума. А все се надявам, че листовките няма да се разпространяват на тези, които ровят под капака на колите, а на тези, които им се радват. Е, и за първите ще има. За тях по-скоро повече постове в нета.

                      Коментар


                        #12
                        Хехе дайте на момичето явно ги чактисва работите и ще свърши добра работа по дизайна според мен!
                        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                        Коментар


                          #13
                          Re: :о)

                          EVITA написа:
                          Хубаво е това с листовките и рекламните материали. Не знам на какъв етап сте, защото аз съм съвсем прясно регистрирана, но мога да си предложа услугите и в частност знанията, защото се занимавам с предпечат и подготовка на различни рекламни материали. Като гледам стикерите, които има в една друга тема. Садки са, но понеже сме 2006-та година мисля, че може да се направят по "фенски". Не искам да обидя никого. Просто както и при Фиатите - един добър и нов дизайн върши голяма работа. Особено, ако става дума за популяризиране и на Фиат и на Форума. А все се надявам, че листовките няма да се разпространяват на тези, които ровят под капака на колите, а на тези, които им се радват. Е, и за първите ще има. За тях по-скоро повече постове в нета.
                          На първо време Пловдивските срещи се нуждаят от ето такъв флаг, като на Русенските ни приятели.От доста време си говорим за такъв а няма кой да помогне в изработването му. Ако е по силите ти пиши! Естествено ще имаш и нашата помощ.
                          Прикачени файлове
                          Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                          Porsche 944 S2
                          http://www.valmcrae.snimka.bg/
                          http://vbox7.com/user:val_mcrae
                          http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                          Коментар


                            #14
                            Re: :о)

                            EVITA написа:
                            Хубаво е това с листовките и рекламните материали. Не знам на какъв етап сте, защото аз съм съвсем прясно регистрирана, но мога да си предложа услугите и в частност знанията, защото се занимавам с предпечат и подготовка на различни рекламни материали. Като гледам стикерите, които има в една друга тема. Садки са, но понеже сме 2006-та година мисля, че може да се направят по "фенски". Не искам да обидя никого. Просто както и при Фиатите - един добър и нов дизайн върши голяма работа. Особено, ако става дума за популяризиране и на Фиат и на Форума. А все се надявам, че листовките няма да се разпространяват на тези, които ровят под капака на колите, а на тези, които им се радват. Е, и за първите ще има. За тях по-скоро повече постове в нета.
                            Файловете са достъпни, ако ти се занимава мога да ти ги дам. Колегата Явор също ги има. Последно Бубачко пусна един тираж. При мен има бая мат’рали - официални лога на фиат, разни макети... мой творения ... Както сама виждаш дезигна е далеч от истината както за стикер, така и за клубно лого, но някакси от самото начало се понесохме по течението и се правеха дребни (технически) корекции а не се намесихме радикално във визията. Висящ е въпроса с клубното лого и цялата акциденция покрай него. Щом имаш време може да направиш макети на лого, бланка, визитка, плик .. ти си знаеш процедурата и да ги предложиш на Митко (той също си знае процедурата). Ако се поровиш има тема някъде с някакви примерни вариянти.Доста сме предпичатарите и дезигнерите тука и е срамота да не спретнем нещо.Успех в начинанието
                            lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
                            ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
                            Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

                            Коментар


                              #15


                              Ще се предприеме нещо - може да ми пратите файловете на личната поща. Има я в инфото ми. Стига да ми дойде музата и само да ме светнете какво искате и какво не искате /второто за мен някак си е по-важно/. Знаменце ще направим ... Стават сладки ... ще публикувам варианти. Просто кажете какво точно ще изработим. Че този настоящия стикер няма да си го лепна на колата /без лоши чувства към създателите/. А искам да имам стикер с Клуб Фиат ... И текст да ми кажете от мен останалото. Тоест бъркоча на думи от мен от Вас ценни идеи и градивни критики след това. Надявам се да се сработим.

                              Коментар

                              Working...
                              X