Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Замалко се размина с тоталната щета на боята...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Замалко се размина с тоталната щета на боята...

    Ше му се незнаят и пишман майсторите и мазачите и сичката строителна непрокопсана сган начи... требе да се избият с пушка за едри слонове до един! Загледах колата преди 2-3 дни и какво се наврях около нея - гледам я цялата окапана, се едно е седяла 2 месеца под дърво, нали знаете как капят едни лепкави гадости отгоре и после трудно се мият... та си викам, дай днеска да я хигиенизирам малко по-читаво, че одавна баня не е виждала... И маправо щех удар да получа! Тая гадост няма измиване, направо се е татуирала в боята! Моя човек дет живеем при него, каза, е това е циментов прах, явно съм паркирал там де някой е правил ремонт... ама знам ли де е станало, по квартала около офиса днеска спирам тук, утре там, сенови блокове са, може да е станало навсякъде...Както и да е, малкия дявол се оказа. Добре че съм малко джаста-праста и като видя, че нещо е скапано почвам да експериментирам... та с малко повече дъркане без препарат (понеже имам горчив опит с черници на бялата боя) установих, че и това пада. изтествах няколко препарата и след около 4 часа яко жулене с гъбка и половин туба БИНГО всичко е изчистено на 99,9%. Е останали са следи, трябва много да се загледа човек. но от половин метър нищо се не види.А от утре ще се огледам по местата дет съм спирал послядните 2-3 дни и само да видя кой е тоя майстор... Дано има някой да ни разтърве, че направо ще му направя циментови чорапи... Това е преди къпането, ма дока я изкъпа вече не ставаше за снимки вън... по-натам ше постна и къпана как е
    Прикачени файлове

    #2
    На това малко ли му викашУжасно е
    "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
    не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

    Коментар


      #3
      Олелееее ,хубаво ,че се е махнало ,че това е ужасно...
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #4
        Облепи я цялата с фолио... или с некви рейсинг стикерчета. Така ще изглежда все едно всичко си е Ф оригинал братле. Иначе, съчувствам ти. Преди година и моята я бяха циментирали... но след време когато се открие проблема - кого да дириш? А аз дори знаех и обекта на който се е случило... само дето когато отидох с гол в ръката и.. .оказа се, че там никой не работи. Да бе.., всички отричаха да са правили нещо...
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Ко се вързваш, бе Петьо! Тя цялата е за пребоядисване! И Чебурашката и Живка!

          Коментар

          Working...
          X