Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейре - България..???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    мача е равен... лошото е, че равен не ни устройва изобщо
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    Коментар


      #32
      donnna написа:
      мача е равен... лошото е, че равен не ни устройва изобщо
      Пак ще има смятанки и пресмятанки за теоретичните шансове. Е, дано пък след края на мача да сме пресипнали и да се поздравим с нещо... (нали надеждата умира последна)
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #33
        Малко са оптимистите сред колегите май.Ако гледам мача като неутрален зрител бих казал че ще завърши наравно.Просто и двата отбора са еднакво слаби.Ирландците вземаха двата мача с Грузия с по 2-1 с голяма доза шанс,а шанса им беше облечен в черно.Биха и Кипър с гол от съблекалнята като домакини,и завършиха наравно с Черна гора.Така че не виждам защо е този песимизъм.Чета в темата какъв състав имали Ирландците,Гивън (Нюкасъл),О’Шей (Манчестър Юнайтед),Дъф (Нюкасъл),Кийн (Тотнъм).Това им е състава всичко друго е съшата класа като нашите момчета.И накрая патриотизма и добрият коефицент във еврофутбол(3,05),ме кара да мисля че този мач ще бъде за нас.
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          #34
          bicho1976 написа:
          Чета в темата какъв състав имали... О’Шей (Манчестър Юнайтед)
          И той все на резервната скамейка седи...
          bicho1976 написа:
          И накрая патриотизма и добрият коефицент във еврофутбол(3,05),ме кара да мисля че този мач ще бъде за нас.
          Да ти е златна устата (дет се вика), а аз предпочитам да бъда реалист, но ще се изкефя супер много ако момчетата ни успеят да се справят. Залагам за гол на Благой.
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #35
            nikki_sixx написа:
            bicho1976 написа:
            Чета в темата какъв състав имали... О’Шей (Манчестър Юнайтед)
            И той все на резервната скамейка седи...
            bicho1976 написа:
            И накрая патриотизма и добрият коефицент във еврофутбол(3,05),ме кара да мисля че този мач ще бъде за нас.
            Да ти е златна устата (дет се вика), а аз предпочитам да бъда реалист, но ще се изкефя супер много ако момчетата ни успеят да се справят. Залагам за гол на Благой.
            Благой,това е най голямото ренде ебаси и некадърника,когато влезе и Гошко Пеев спирам да гледам мача,това са най големите некадърници.

            Коментар


              #36
              Добро начало на мача

              Коментар


                #37
                Определено ! 1 минута - 1ви гол ...
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #38
                  Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                  Коментар


                    #39
                    Абе наще що стоят като посадени на терена?Бати резила.Българските национали за пореден път зарадваха публиката...този път ирландската.

                    Коментар


                      #40
                      Гоооооол.Абе мача е 2.
                      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                      Коментар


                        #41
                        1:1Стилян Петров!

                        Коментар


                          #42
                          Идеалнооооооо КЕФ МАЛЕ
                          Fiat Bravo 1.6 16V Бебчето ))

                          Коментар


                            #43
                            E добре, поне равен, надеждата остава :D
                            FIAT Marea ex
                            FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
                            Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

                            Коментар


                              #44
                              SokOtPraskova написа:
                              yorik написа:
                              SokOtPraskova написа:
                              Аз мисля 1:1 Не, разбирам много, ама ще видите, че така ще стане! Приемам басове!
                              ...според мен ще е 2:1, ’айде на бас....ама на какво?
                              Е как на какво... който падне, спи с другия. Добре, значи ти казваш 2:1, а аз 1:1. Ако е друг резултата и двамата печелим.
                              Баса си е бас!!!
                              Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                              Коментар


                                #45
                                От много време не бях гледал футбол с такова желание за победа от изпълнители с ограничени възможности. За мен Бербатов не трябва да се появява следващите пет месеца в националния отбор. Браво на Стенли, Мечо, Благой и Пелето. Здрав мач се получи, който не е играл футбол той не знае какво значи да влезнеш здраво в мача.Радвам се и за Мъри, че не загуби този мач, Левскар съм и съм доволен, че Велизар се включи добре. Манолев браво на това момче.Иванков ..... трябваше да извади гола, той го може..... късмет! Илиян има място в отбора, както и Живко... биха били перфектни резерви!Рангелов за мен се справи, един удър един аут... добре е! Макриев ми е любимец няма да го коментирам (ако не бе автогол той щеше да сцепи мрежата). Киш направи добър мач, но може още. Ивелин е следващия Берба, умело се крие по терена и може да е много опасен.Мечо, ах Мечооооо как ни набиха тоя гол, та не можа да влезнеш в мача. Брилянтен техник в тази ситуация няма шанс (грешка на Мъри)!Коментатора пак гледа друг мач, второто полувреме беше наше, не заради гола. Имаме шанс да влезем в големия футбол отново, дано това си проличи 2010, ако не след това сме машина ....Не плюите Мъри той е човека ....

                                Коментар

                                Working...
                                X