Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ейре - България..???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Нищо не казваш за Томашич?! А кИловати според мен се изложи.

    Коментар


      #47
      Humppa написа:
      Нищо не казваш за Томашич?! А кИловати според мен се изложи.
      Кажи ти нещо за Коловати, пък и за Томашич. Не помня некой да им е правил по 6 парцала.Пак го казвам доволен съм от желанието на тези футболисти, които явно имат ограничени възможности.Имаме по 3 допуснати гола с Ирландия и 7 точки по-малко, не е виновен Томашич .....

      Коментар


        #48
        Всъщност за мен генералният извод е един: тренер - чуждендец. Ако Мъри го беше еня за националния - щеше да напусне Литекс. За него националният отбор е просто още една заплата. Естествено не обвинявам Стоилов в нешо, но някакси глобално в целият мач срещу Ирландия не прозрях тактически идеи...

        Коментар


          #49
          Някой от вас таи ли надежди че ще играем на финалите?

          Коментар


            #50
            Надеждите умират последни Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
            FIAT Marea ex
            FIAT Cinquecento 0.9i.e.S ex
            Alfa Romeo 147 1.9 JTDm

            Коментар


              #51
              LiGuru написа:
              От много време не бях гледал футбол с такова желание за победа от изпълнители с ограничени възможности. За мен Бербатов не трябва да се появява следващите пет месеца в националния отбор. Браво на Стенли, Мечо, Благой и Пелето. Здрав мач се получи, който не е играл футбол той не знае какво значи да влезнеш здраво в мача.Радвам се и за Мъри, че не загуби този мач, Левскар съм и съм доволен, че Велизар се включи добре. Манолев браво на това момче.Иванков ..... трябваше да извади гола, той го може..... късмет! Илиян има място в отбора, както и Живко... биха били перфектни резерви!Рангелов за мен се справи, един удър един аут... добре е! Макриев ми е любимец няма да го коментирам (ако не бе автогол той щеше да сцепи мрежата). Киш направи добър мач, но може още. Ивелин е следващия Берба, умело се крие по терена и може да е много опасен.Мечо, ах Мечооооо как ни набиха тоя гол, та не можа да влезнеш в мача. Брилянтен техник в тази ситуация няма шанс (грешка на Мъри)!Коментатора пак гледа друг мач, второто полувреме беше наше, не заради гола. Имаме шанс да влезем в големия футбол отново, дано това си проличи 2010, ако не след това сме машина ....Не плюите Мъри той е човека ....
              Ти за вчерашния мач с Ирландия ли говориш? Второто полувреме имахме ли удар към вратата? Браво на Манолев? От политика и икономика разбираш, ама от футбол... За едно съм съгласен - играеха с желание. За това поздравявам Мъри.
              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

              Коментар


                #52
                wazmo написа:
                Надеждите умират последни Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                Някойси беше казал "само глупавият човек се надява до последно"несе обиждай просто мисал.
                преди FIAT-BRAVO1.9JTD сега FIAT-MAREA1.8-16v

                Коментар


                  #53
                  Lane Staley написа:
                  Ти за вчерашния мач с Ирландия ли говориш? Второто полувреме имахме ли удар към вратата? Браво на Манолев? От политика и икономика разбираш, ама от футбол... За едно съм съгласен - играеха с желание. За това поздравявам Мъри.
                  Ама хвани ми прочети първото изречение, ако обичаш. С тия футболисти толкова! А че с теб гледаме футбол от различни позиции си е ясно. За мен второто полувреме бе по-добре изиграно от първото, като слагам и факта, паднахме физически.

                  Коментар


                    #54
                    Аз хора отдавна не гледам мачове на националния. Не си струва нервите.

                    Коментар


                      #55
                      bicho1976 написа:
                      SokOtPraskova написа:
                      yorik написа:
                      SokOtPraskova написа:
                      Аз мисля 1:1 Не, разбирам много, ама ще видите, че така ще стане! Приемам басове!
                      ...според мен ще е 2:1, ’айде на бас....ама на какво?
                      Е как на какво... който падне, спи с другия. Добре, значи ти казваш 2:1, а аз 1:1. Ако е друг резултата и двамата печелим.
                      Баса си е бас!!!
                      Чакам си дължимото!
                      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        #56
                        Ами толкова можем, това са ни силите.То държави с висок стандарт като Швейцария или Норвегия, нямат кой знае колко добри национални отбори, та ние ли да искаме!Все пак играта си е игра.Тъпо е обаче да кажеш, че се отказваш да подкрепяш националите или да късаш нерви, само защото не мачкат всичко наред Българи Юнаци
                        Ползвайте мигачи!
                        Sometimes I feel like screaming

                        Коментар


                          #57
                          тъпо нетъпо. Аз нямам нерви, а и това е някаква си игра, в която ако сме все на дъното не ми доставя удоволствие да я гледам. То примерно в София има 4 отбора в А група, ама Локото и Славия кято че ли нямат фенове? Защо ли?

                          Коментар


                            #58
                            EasternAlien написа:
                            То държави с висок стандарт като Швейцария или Норвегия, нямат кой знае колко добри национални отбори, та ние ли да искаме!
                            Чудя се какъв ли е стандарта на Бразилия Май не е само до стандарт :D
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #59
                              dikanio написа:
                              EasternAlien написа:
                              То държави с висок стандарт като Швейцария или Норвегия, нямат кой знае колко добри национални отбори, та ние ли да искаме!
                              Чудя се какъв ли е стандарта на Бразилия Май не е само до стандарт :D
                              Дам, една Бразилия и футбола им е в кръвта.Пък ние нито стандарта, нито кръвта....освен по главата на Гонзо, от бутонката на чорбарски крак
                              Ползвайте мигачи!
                              Sometimes I feel like screaming

                              Коментар


                                #60
                                Стандартът е извинение. Говоря за икономическия.Футболният стандарт е важен. А при нас той девалвира. Чета, че някой харесал играта ни през второто полувреме вчера. Е това не го разбирам. Да нямаш удар към вратата и да си доволен? Доволни сме, че не ирландците не ни размятаха като кървав чаршаф след първа брачна нощ? Някакъв безумен футбол - пасове в първата третина, когато топката мине във втората мъката е тотална - не знаем какво да я правим, подаваме си по ширина, играта в последната трета никаква я няма. Типичният за Мъри футбол - много владеене на топката там, където няма полза, липса на фантазия в средата, където е нужна креативност и бавна игра там, където трябва бърза мисъл и изненада. Да не говорим, че имаше фрапантни грешки в защита.Това не е футбол с който можем да постигнем успехи.
                                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                                Коментар

                                Working...
                                X