Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво ще кажете за IRC канал?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво ще кажете за IRC канал?

    какво ще кажете да направим един IRC канал в UniBG на "ФИАТ България"аз си позволих да запазя името #fiat-bgако админите и собственика проявите интерес, пишете ми на л.с. да се разберем за паролите!...очаквам мненията ви!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    аз канал направих отдавна ама няма интересканала е #Ital_fans

    [Skype - FIAT_FREAK

    Коментар


      #3
      Аз съм за! А тоя канал део го има вече не съм го чувал Явно трябва да се направи малко реклама
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Re: какво ще кажете за IRC канал?

        Mazgarev написа:
        #fiat-bg
        ЗА !
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          аз лично от отдавна се занимвам с mIRC и затова си имам собствен канал от скоро е защото претърпя промени иначе в него съм си пуснал 2 бота като 1-ния е от нас др от 1 пр от вд дето и тои кара фиат но е просто по малак дори няма книжка но е голям фен канала ми е #FIAT_TUNING които иска да влиза нямам нищо против иначе ника ми там сащо е Iv4o_M заповядаите въпреки че в канала не са само фенове на тунинга и фиат а и др мои приятели )) и ПРИЯТЕЛКИ т
          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

          Коментар


            #6
            На мен лично ми харесва много идеята, и седя когато имам време, но за съжаление почти никои не влиза там
            Lancia Kappa 2.4JTD
            Lancia Dedra Integrale 2.0 S.W.
            Fiat Croma 2.0 i.e. - ex.

            Коментар


              #7
              има напредък 5 човека във #fiat-bg

              Коментар


                #8
                ми влизайте!!!може ли такъв интернет форум да няма своя IRC канал...?давайте да го направим конкурентен на останалите... като сме тръгнали - та да се развиваме във всички посоки...!!!
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  По-добре да се помисли за Live Chat модул на форума ....Ето една добавка за phpBB:http://phpopenchat.org/screenshots.php

                  Коментар


                    #10
                    ми то това си е точно като IRC само че защо да натоварваме някой сървър, като има вече изградени сървъри за такива цели???освен това тези модули са къде къде по-ненадеждни...
                    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                    Коментар


                      #11
                      Ти как разбра, че са ненадеждни, обясни ми? И за какво натоварване на сървъри говориш, обоснови се?

                      Коментар


                        #12
                        wwweb написа:
                        Ти как разбра, че са ненадеждни, обясни ми?
                        самия факт че се отварят през браузър говори достатъчно...освен това не се занимавам от вчера с интернет и с чат... всякакви съм ги виждал... и какъвто и да е аплет не може да се сравни с един скрипт написан за IRC и свързан с IRC Server
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          Мда, ти ма уби направо! ... "Добре" се защити! ... както и да е ...

                          Коментар


                            #14
                            wwweb написа:
                            Мда, ти ма уби направо! ... "Добре" се защити! ... както и да е ...
                            колега, какво искаш да ти напиша???---факт е че когато си купих фиатката първото беше да видя в IRC за канал #fiat, #fiat-bg, #fiat_bulgariaслед като не намерих, почнах да търся в интернет за страница и за форум.
                            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                            Коментар


                              #15
                              3kila ...

                              Фактологически много по добре е в IRC. Много по разширено е ползването му. По горе в темата потребителите се отзоваха на поканата в IRC. Няма смисъл да се трудиш над уеб аплета след като с mIRC е далеч по удобно. Виж може да заседнеш над дизайна на сайта, ако искаш. Нужни са ни способни хора :DАйде влизайте в IRC-To

                              Коментар

                              Working...
                              X