Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунтото пред Булгартабак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунтото пред Булгартабак

    Забелязали сте сигурно жълтото Пунто пред Булгартабак на Попа. Аз подобно такова в БГ не съм виждал.Пунто е ама не точно - спортната версия и почти всеки видим детайл е пипнат допълнително: страхотен волан има...гумените лайсни отстрани...интериора...жълтото....еърбег мисля че имаше итн. - изпепеляваща кола :P ...и сега, за да не правя сто теми само да попитам наличието на черните гуми отстрани по вратите от какво се определя....от модела ли, годината ли, за пребоядисвано е ясно моето го купих без тях, но е пребоядисвано
    Арх. Стаменов &
    Пунто ELX, 1.7 ТД 70

    #2
    GT модела или мисля имаше Sport или нещо подобно са с такива екстри .... в Русе има едно такова - точно жълто на цвят външно и жълт кожен салон ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    Коментар


      #3
      Аз пък редовно пред университета в който уча виждам едно пунто, което е доста странна модификация черно с оригинален опичен тунинг (прагове) отзад си пише Sporting и е със 6 степенна скоростна кутия като по интересно е че и от пред и отзаде с дискови спирачки , джантите са си фиатовски а може би да са 15".

      Коментар


        #4
        blondy_driver написа:
        Аз пък редовно пред университета в който уча виждам едно пунто, което е доста странна модификация черно с оригинален опичен тунинг (прагове) отзад си пише Sporting и е със 6 степенна скоростна кутия като по интересно е че и от пред и отзаде с дискови спирачки , джантите са си фиатовски а може би да са 15".
        тия май са 1,2в мобилето има няколко такива, много са сладки, ама са слабички
        www.lancia-bg.com
        Безплатно публикуване на обяви в avto-borsa.com
        Lancia Lybra 20v

        Коментар


          #5
          Re: Пунтото пред Булгартабак

          pepsi написа:
          Забелязали сте сигурно жълтото Пунто пред Булгартабак на Попа. Аз подобно такова в БГ не съм виждал.Пунто е ама не точно - спортната версия и почти всеки видим детайл е пипнат допълнително: страхотен волан има...гумените лайсни отстрани...интериора...жълтото....еърбег мисля че имаше итн. - изпепеляваща кола :P ...и сега, за да не правя сто теми само да попитам наличието на черните гуми отстрани по вратите от какво се определя....от модела ли, годината ли, за пребоядисвано е ясно моето го купих без тях, но е пребоядисвано
          Знам го тва Пунто,обикновенно си единсвено явно е от последните години на производсво и има волан като на ГТ(мен емн ми напомня и на волана на купе ) иначе за черните ленти много двуврати пунтата ги имат(мене едното ми пунто тва от германия ги има,а другото от италия не )Иначе спортинг МК2 е приятна кола за каране обаче не е спортна не и достига мощност иначе на вид е много хубава с тая броня от ХГТ :D а и 6те корости са си кеф(макарче за мене са малко къси и се губи много време за смяна на предавките )ХГТ ей тва е истината 1,8 със променлива фаза на клапаните макарче е по бавно от ГТ турбо много ме кефи :D Особено ако е жълто :D
          _______________________________________
          0885261834

          Коментар

          Working...
          X