Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

полицейски протест

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    ls1, тъкмо щях да ти опонирам за едното мнение, и прочетох следващото ти, с което съм абсолютно съгласен.Само лека поправка - бюджетния излишък миналата година не беше стотици милиони, а няколко милиарда.Само миналогодишния излишък стигаше да се завършат изцяло автомагистрала Тракия и автомагистрала Марица. Само че предпочетоха да си затраят и тихомълком го окрадоха.А с по-миналогодишния правиха чешми, паметници и градинки. Не че от тях няма нужда, но има къде по-важни неща, които чакат реда си.А на по-горното ти мнение щях да кажа, че те и ДПС са български мошеници. Създание са на бившата ДС, разбирай БКП (БСП). Не се подвеждайте по турските им имена.Що няма такива крадливи партии в Турция, а?

    Коментар


      #32
      Колега "mitakkk" защо не си гледаш фиатката ами се хванал с теми,които не ти са ясни много много??? Първо това не е стачка а масово посещение на концерт! Второ никой не е нарушил закона,все още! И моля ви се не пишете глупости,някой знае ли как се чувстват тези хора???? Явно не!
      Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
      Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

      Коментар


        #33
        Имортал, момент - ако бюджетния излишък бъде пуснат в обръщение, ще стане страшно!Не може просто да се налеят няколко милиарда

        Коментар


          #34
          Аз доколкото разбирам от икономика - това не са ново-напечатани пари. За това няма нищо страшно.Това са реални пари, събрани от данъци. За да се презастраховат да не стане като по времето на Виденов, събират данъци в пъти повече от необходимото да работи нормално държавата. Лишават бизнеса и хората от тези реални, заработени от тях пари, за да ги трупат като резерв...3-4 милиарда лева са си сериозна пара, особено по време на настоящата криза.Страшно щеше да е, ако това са ново-напечатани пари, които нямат покритие от произведени продукти и услуги. Но не са.

          Коментар


            #35
            адаш прав си че все някой има далавера от това. аз съм ченге и мисля че с право бих пътя до София. но дали само полицаите са недоволни? - ами учителите, студентите, медицинските работници какво да кажем за тях, ами за работника от кремиковци и всички останали работници дето заплатите им са под всякаква критика. Ето виждаш ли всички са недоволни от това че са им потъпкани права самоуважение и др. Даже главния прокурор се изрази против политиката на държавата, на него също му е забранено да протестира. аз имам наблюдение над голяма част от полицейската работа и мога да кажа че много колеги си я вършат даже да кажа че са почти всички, не говоря за КАТ, но като всичко стигне до съда, където полицията не отговаря, всичко се проваля, защото такива са ни законите. полицаите нямат правомощия. не може да ти показват среден пръст и да те псуват, и да ти налитат разни "педали" а ти да нямаш правомощия да го закопчееш.
            FIAT Bravo 1.4 12v

            Коментар


              #36
              mitaka85 написа:
              адаш прав си че все някой има далавера от това. аз съм ченге и мисля че с право бих пътя до София. но дали само полицаите са недоволни? - ами учителите, студентите, медицинските работници какво да кажем за тях, ами за работника от кремиковци и всички останали работници дето заплатите им са под всякаква критика. Ето виждаш ли всички са недоволни от това че са им потъпкани права самоуважение и др. Даже главния прокурор се изрази против политиката на държавата, на него също му е забранено да протестира. аз имам наблюдение над голяма част от полицейската работа и мога да кажа че много колеги си я вършат даже да кажа че са почти всички, не говоря за КАТ, но като всичко стигне до съда, където полицията не отговаря, всичко се проваля, защото такива са ни законите. полицаите нямат правомощия. не може да ти показват среден пръст и да те псуват, и да ти налитат разни "педали" а ти да нямаш правомощия да го закопчееш.
              Всички ченгета сте един дол дренки подкупни и продажни,като не си доволен напусни или това е твоята детска мечта ИЛИ на друго място трябва да се работи не да се седи по цял ден. Колега, въздържайте се от подобни квалификации! Спазвайте правилата на форума!1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерираниМодераторски екип на fiat-bg.org

              Коментар


                #37
                snake написа:
                Искания за 50 % увеличение на заплатите на едни държавни служители, каквито са по-голяма част от служителите на МВР, в условията на масови съкращения във всички отрасли - смях, жалка история, наглост.
                Абе пич, що депутатите ви взеха 150% увеличение, нали сте в криза, държавата Ви е в криза? Ама верно, спри да пиеш и тогава пиши! И за теб се отнася. Спазвайте правилата на форума!1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерираниМодераторски екип на fiat-bg.org

                Коментар


                  #38
                  Ама това нашето си е ... чисто късогледство - по-далече от нашите панички не виждаме. Лошо по принцип няма, но ей на - мършата си има корени дори в така любената от всинца Ви Америка - AIG Life ще раздава 165 милиона долара премии на шефовете... При положение, че същата AIG Life като частна компания получи МИЛИАРДИ субсидии от правителството на САЩ (т.е. от джоба на редовия данъкоплатец) за да не фалира... Ама нали си мислим, че само при нас се краде... Хайде колеги, спрете да пишете глупости от които нищо не разбирате, а пишете за нещата, които знаете как са, как се правят и какво струват... пишете за ФИАТ и произведенията им, все пак това е ФИАТ-Форум, а не "Политическо-дискусионно студио"...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #39
                    Ето вижте щом става дума за пари почнахте да се дърляте. Точно същия похват ползват и управляващите. Изместват темата в друга посока щото заради тях всички сме бедни. И по всички интервюта само за заплатите се приказва. Умишлено с пропускат останалите искания на полицаите. А защо ли? Едно от тях е инкриминирането на престъпление при задържане. Нима всички тука, а и цяла българия не настръхнахме когато полицая дето усмири циганетата късали Българското знаме отиде на съд.Защото си е свършил работата съсвем съвестно. Та и на всичко отгоре го и осъдиха за това. Да не би да забравихте граниаря простреля турският бракониер защитавал националната ни граница. Нали тогава всички почнахте да се биете по гърдите че ще го защитаваме ама много къса ви стана паметта бе мекерета. А до колкото знам още го влачат по съдилищата. Тъй като е подсъдим е освободен от работа и какво вие ли му издържате семейството. Щом управляващите в една държава не си изпълнява задължениета към гражданите на това му се вика национално предателство. Държавата е стигнала дъното и май трябва да се закрие и да почнем от начало. И това че една цяла институция вече не издържа на всичкия този идиотизъм значи ножа е опрял до кокъла.Опс.... докато писах това колегата ме е изпреварил спрете с глупостите.
                    BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                    http://vbox7.com/play:124bedab

                    Коментар


                      #40
                      Темата беше за ’събирането’ на полицаите.Къде бяха те, когато стачкуваха учителите?Къде бяха на протестите на студентите, майките и други отчаяни от сегашното управление хора?А, верно бе, бяха от другата страна на барикадата. Пазеха ’ония’. И не само ги пазеха, но активно ги пазеха, побийваха даже.А сега искат същото, което и хората преди тях.Честно казано, не ги разбирам!jenshen73 и lov... що пък да не си приказваме за политика малко? Нали раздела е общи приказки... то и без това за какви ли не глупости си чешем езиците

                      Коментар


                        #41
                        Не ща да приказвам за политика. :D Ако ме биваше да лъжа сигурно до сега да съм станал депутат и нямаше да карам Фиат А това къде са били е ясно,но политиците просто си избърсаха задниците с тях. Ти в казармата не си ли бил военизирана структора изпълняваш заповеди и това е. Така е на всякъде по света само дето хората на вън имат респект от тая институция. И не си позволяват да ги правят на маймуни. Гледах репортажа със студенската стачка. Ония наркоманчета можеха да ги приберат на топло още рано рано. И със сигурност нямаше да се стигне до сблъсъци. Да ама никой началник явно не им разпореди. По точно обратното търсеше причина конфликта да стане по голям. Не съм футболен фен ама как ще коментираш тия идиотчета дето чупят седалките, Това нещо е строено и правено с наши пари а то ще троши. Ако имам възможноста такова говедо ще го пребия от бой та да ме помни. Пък като знае следващия път какво ще му с случи може и да има възпитателен ефект. Що в една демократична държава като англия боя все още се смята за възпитателно средство. Или по точно до скоро се считаше за такова да не збъркам. Могат да те осъдят че си си оставил детео без надзор но да го ступаш може. Баси демокрацията ама с традиции нали и ние до скоро я оплювахме ама сега са ни за пример.Ако толкова ти се спори на тема политика прочети ми постовете по на горе по внимателно>мисля че няма какво още да казвам. Всичките сме таковани че ги търпяхме до сега. Но какво да се прави 500 години са ни мачкали то генетично вече ни е заложено. А де що на времето се е съпротивлявало е избито и не е останал генетичен матрил както се изрази ББ.
                        BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                        http://vbox7.com/play:124bedab

                        Коментар


                          #42
                          Е, ами добре, дайте да не говорим за политика. Вероятно темите тип ’Гласувайте за интимната ми прическа че да спечеля комплект тампони’ са доста по-интересни. Поправям се, още няма такава тема, но предусещам че скоро ще има.

                          Коментар


                            #43
                            Ми то май само полицаите се събираха на масово пушене, пиене на вода , а сега и на концерт.И далаверката за кого е? - за Бате Бойко - използвайки връзките си в МВР, показва на народа колко са некъдърни управляващите и колко е добър той самият ( в което дълбоко се съмняввам). И след година като спечели изборите ( защото както виждам народа не се учи от грешките си ) ще видим как ще разпредели излишъка, как ще вдигне заплатите. Този протест е безмислен точно преди изборите, което потвърждава че е нагласен. Е много добър PR бате Бойко.
                            И моля ви се не пишете глупости,някой знае ли как се чувстват тези хора
                            Едва ли се чустват по различно от нас останалите, все пак живеем в една държава. Така че моля без такива въпроси, ами малко си отворете очите и внимавайте за кого гласувате. Друг е въпроса че избирателната система трябва да се промени и да се гласува за хора а не за партийни листи.

                            Коментар


                              #44
                              mitakkk написа:
                              Ми то май само полицаите се събираха на масово пушене, пиене на вода , а сега и на концерт.И далаверката за кого е? - за Бате Бойко - използвайки връзките си в МВР, показва на народа колко са некъдърни управляващите и колко е добър той самият ( в което дълбоко се съмняввам). И след година като спечели изборите ( защото както виждам народа не се учи от грешките си ) ще видим как ще разпредели излишъка, как ще вдигне заплатите. Този протест е безмислен точно преди изборите, което потвърждава че е нагласен. Е много добър PR бате Бойко.
                              Добре де всеки плюе Бойко. Аз НЕ съм му фен или привърженик, или по-скоро в политиката има такива задкулисни игри, че едва ли някой от нас е наясно с тях, но кажете и по-точно ти колега mitakkk, понеже казваш, че народа не се учи от грешките си, за кой трябва да гласувам? Питам съвсем сериозно, не следя изкъсо политиката, но за БСП и за тоя противен нагляр Станишев няма да гласувам. ДПС не ги коментирам изобщо. Десните се разделят, преразпределят и те не знаят какво правят непрекъснато. Атака са голямото зле, като знам кои са членовете им в Ямбол и ми е ясна схемата. Така че е нормално хората да търсят новото и различното, защото има надежда някаква.
                              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                              Коментар


                                #45
                                ilkoD написа:
                                snake написа:
                                Искания за 50 % увеличение на заплатите на едни държавни служители, каквито са по-голяма част от служителите на МВР, в условията на масови съкращения във всички отрасли - смях, жалка история, наглост.
                                Абе пич, що депутатите ви взеха 150% увеличение, нали сте в криза, държавата Ви е в криза? Ама верно, спри да пиеш и тогава пиши!
                                Това е едно от най-смешните неща, които съм чел и чувал напоследък. Аз, мен, пия 1-2 пъти в месеца, даже и по-рядко. Запълвам почти цялото си свободно време със спорт до късно вечер, с блъскане по щитове и чували, усъвършенствам си ударите, късам ръкавици и протектори. Ако за теб е нормално да пиеш в работно време, за мен е недопустимо. Да ме обвинят, че пия, е все едно да ме обвинят, че съм негър. Само в тази тема виждам поне две персонални обиди от твоя страна към потребители, които не споделят мнението ти. Може би полицейската тема ти е много близка, но това не ти дава право да обиждаш.На мен полицейската тема също ми е близка, много по-близка, отколкото вероятно очакваш, и лично съм заинтересован от увеличение на полицейските заплати. Което не ми пречи да разсъждавам и да си имам собствено мнение по въпроса.
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X