Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

полицейски протест

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    полицейски протест

    Срамота, полицаите нарушават закона. Всички знаем, че това е една от професиите където стачките са забранени.Бат Бойко добър протест е спретнал за да дестабилизира плавителството, а ченгетата без да осъзнават участват в нещо от което печели само Бойко.

    #2
    Колега, тъз тема я дъвкахме.Правителството не е дестабилизирано от Борисов, а от недоволството на хората, от обещанията, които не бяха изпълнени, от лъжите на управляващите и от ширещата се мизерия и бедност. Нека да ти напомня, че половината от работоспособното население се изнесе от България, а останалото тук търпи огромни данъци, за да издържа почти половината, които са деца и пенсионери, Една държава без адекватна полиция не е държава и рано или късно се превръща в бананова република, а ти се радвай, че има полицаи, които все още искат да работят за хората, не за мутрите. Ти не се връзвай на това каква кал ще си хвърлят политиците, защото те са добри в това да правят слон от мухата - по-скоро гледай какво ти пише на фиша със заплатата, колкото ти влиза и излиза от джоба. Както казах и преди - ако не искате Борисов - пратете го във Варна, защото кметът тук хич няма и идея да прави улиците, като гледам предишните дупки са добре запълнени - вече са станали на легнали полицаи. А дупките по аспаруховия мост, дето ги кърпеха преди 2 месеца, пак са зейнали... Тъй, че на фона на всички кметове, Бойко Борисов е цвете за мирисане.
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Дупките на Аспарухов мост са една добра инвестиция. Трябва даже под аренда да ги дават. Там отговарящата фирма не ги запълва - а си ги отглежда. Прави така че на 2-3 месеца да има нова реколта за жънене. Ако вземат запълнят всички дупки коректно в технологично отношение - после трябва да седят гладни.А за нашия кмет...неслучайно ни викат Тим Сити.

      Коментар


        #4
        ls1 написа:
        Дупките на Аспарухов мост са една добра инвестиция. Трябва даже под аренда да ги дават. Там отговарящата фирма не ги запълва - а си ги отглежда. Прави така че на 2-3 месеца да има нова реколта за жънене. Ако вземат запълнят всички дупки коректно в технологично отношение - после трябва да седят гладни.А за нашия кмет...неслучайно ни викат Тим Сити.
        Аз съзирам подъл заговор - запълване на дупките с палмите, които се купиха.сори за офтопика, ама не можах да се сдържа
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Обърни внимание като асфалтират дупка във Варна, малкото валяче дето го ползват да утъпче го пускат от 50-ина метра да идва, като пред него никой не замита. Съответно то набива на всеки метър-два в асфалта по някое камъче, което след 3 месеца е трап. Сладка работа, хем жънеш - хем сееш петорно, да има хляб и за утре.

          Коментар


            #6
            сеят дупки! хе, хе
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              Още един фен на Бат Бойко. А това си е един демагог, човек който винаги твърди че е невинен в каквато и да е ситуация, че друг му е виновен, Според Бойко цяла България е длъжна на София, и дори бюджета на цялата държава да отива за София пак няма да му стигне. Да не би да се справи с боклука?? София е зарината с боклук. Да не би да е положил първа копка на завода за боклук? Да не би да се справи с зимното почистване? Улиците са бъкани с дупки, асфалтира 5 км булеварди и го разтръби навсякъде. И тоя ще ми става премиер...А ти кво против пенсионерите имаш? Ти няма ли да станеш такъв един ден?? Еми да ще ги храним, това са нашите дядовци баби , бащи и майки! И ше му гледам сеира как няма да влезе в коалиция с ДПС.

              Коментар


                #8
                mitakkk написа:
                Още един фен на Бат Бойко. А това си е един демагог, човек който винаги твърди че е невинен в каквато и да е ситуация, че друг му е виновен, Според Бойко цяла България е длъжна на София, и дори бюджета на цялата държава да отива за София пак няма да му стигне. Да не би да се справи с боклука?? София е зарината с боклук. Да не би да е положил първа копка на завода за боклук? Да не би да се справи с зимното почистване? Улиците са бъкани с дупки, асфалтира 5 км булеварди и го разтръби навсякъде. И тоя ще ми става премиер...А ти кво против пенсионерите имаш? Ти няма ли да станеш такъв един ден?? Еми да ще ги храним, това са нашите дядовци баби , бащи и майки! И ше му гледам сеира как няма да влезе в коалиция с ДПС.
                Колега, ти излизал ли си от София? Що си мислиш, че в другите градове положението е отлично - няма дупки, няма боклуци, цветенца и пеперудки само??? Това, че по новините дават само София, все едно е единственият град в България, не значи, че ние сме цъфнали и вързали. Във Варна редовно казаните преливат в Аспарухово и Младост (за другите незнам - не ходя там) В Ямбол, добре, че има едни цигани, които събират пластмасови бутилки, да метат около казана - иначе положението е същото. Що си мисиш, че каквото кметът каже- това става? Има си общински съвет - ако той не одобри - нищо не става. Както казах, ако не искате Бойко - пратете го нас, поне да асфалтира булевардите, щото при нас и това няма.Нищо против пенсионерите няма - родителите ми и двамата ми вуйчовци са пенсионери. Въпросът не е колко пенсионери има и защо да им се плаща, а защо, с политиката си, правителството изгони толкова много хора в работоспособна възраст.... защото, както и да го гледаш, държавата трябва да има определена сумичка за бюджета... Примерно държават се нуждае от 1000 лева и в нея работят 100 човека - значи всеки трябва да внесе 10 лева, а ако работеха 20 човека - всеки внася 5 лева, а ако всеки внесе 10 - държават е двойно по-богата - следователно повече пари за здравеопазванем за образование - такива ми ти работи..... а сега, кадърните избягаха, циганите живеят на помощи, двойно повече от обявените безработни (най-малко) работят в сивия сектор, без да плащат данъци, и тези, които работят легално (и фирми, и физически лица) понасят цялата тежест върху собствените си джобове, защото, както и да го гледаш, държавата все пак се нуждае от пари да съществува..... а нещата с образованието, здравеопазването, работоспособността, доходите.... те са навързани като свински черва - едно без друго не може....
                Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                Коментар


                  #9
                  Както казах, ако не искате Бойко - пратете го нас, поне да асфалтира булевардите, щото при нас и това няма
                  Ама вземаите го!! ама после да не ревете!!И да излизам и то често пътувам до Търново и Варна. Варна има според мен по-добър асфалт по булевардите от София. Озеленяването е по добро, коледната украса беше по-добра. Вярно е не живея в града и ти може по-добре да прецениш струва ли кмета или не. Но това което виждам ми прави добро впечатление. Но както аз съм се заблудил за варненския кмет, така и ти си се заблудил от Софийския.А в Търново кметът е много зле, като го гледам как е разрешил строителство в парк Дружба, направо онемях. А строителните компании там рекламират на "Купете си жилище в парк Дружба"

                  Коментар


                    #10
                    Аз на няколко пъти съм питал - драги столичани, кажете ВИЕ дали да гласуваме за Бойко. Вие му сърбате попарата всеки ден. Когато стана кмет подскочих до небето - прекрасно, сега ще го видим колко струва и за после ще знаем. Същото и за Атака помислих като влезе в парламента. За Атака вече знам, за Бойко вие ми кажете. Грам присмех и сарказъм не вкарвам в думите си, на мен наистина ми трябва вашето мнение за да взема решение за кого да гласувам на лято.

                    Коментар


                      #11
                      Ми то моето мнение мисля че е ясно. Аз не съм доволен. А и като го гледам как се държи и колко е арогантен - твърдо не го харесвам.

                      Коментар


                        #12
                        Аз тоя въпрос конкретно и така обяснен съм го задавал и преди в тоя форум, а и в други. Говорил съм и с приятели от София. Ти си първия който ми казва твърдо ’не’.

                        Коментар


                          #13
                          Никога няма да има политик със 100% одобрение - винаги ще има доволни и недоволни. Въпросът е какво се прави като цяло, защото е ясно, че нещата не могат да се оправят за няколко години. Ако сложим Бойко и варненския кмет на кантар, Бойко е направил повече. Вече 5 години живея до Варна и градът не е пипнат - освен някакви ремонти баш в центъра и новите палми - нито се изграждат паркинги, нито се правят улиците. Като вървиш, се спъваш по издадените плочки, а миналата година асфалтирата 2 квадрата - и то щото имаше една 30 сантиметрова дупка. Мостовете и надлезите са под всякаква критика - на тези по пътя за Бургас арматурата е с 1-2см над асфалта. Вече рядко ходя в София, но последните няколко пъти ми направи добро впечатление. Все пак чистотата до голяма степен зависи от това кой къде си пуска боклука и дали наетата фирма си върши работата.
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            ls1 написа:
                            Аз тоя въпрос конкретно и така обяснен съм го задавал и преди в тоя форум, а и в други. Говорил съм и с приятели от София. Ти си първия който ми казва твърдо ’не’.
                            Аз явно съм втория!ВСЕКИ маааалко от малко трезво мислещ човек ще се сети, че правилния отговор на въпроса е "НЕ"

                            Коментар


                              #15
                              Леле ако аз съм единствения който не харесва ББ ужас! Добре де дойде царя - "месията" всички гласувахте за него,След това дойде атака - айде пак всички за нея,и сега новата звезда на хоризонта ББ - след 2 години ше видите резултата. Нещата се повтарят лижата са различни, народът същия, резултатите същите.Човек проблема с боклука в софия не е от вчера, а от както ББ е кмет той само разхойда буклуците ха до Пловдив ха до Силистра. а не предприе нищо за завода за боклук. То зависи къде си ходил в София за да се впечатлиш.Погледни например площад Славейков на какво прилича - на битак. На графа пък има пазар за плодове и зеленчуци, въобще не му е там мястото. А женския пазар е едно от най-противните места в София.

                              Коментар

                              Working...
                              X