Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Iphone официално в България!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Iphone официално в България!

    http://globul.bg/bg/iphone.html
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #2
    http://mobbit.info/item/2009/3/2/asu...stavlen-na-mwc
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар


      #3
      iPhone & Globul

      Много ме съмнява, че ще е официално Най-вече защото България не съществува на страницата за партньори на Apple. Какво означава това ли? Означава, че GloBul ако не успеят да добавят България на този адрес: http://www.apple.com/iphone/countries/ значи не са никак официално, а по-скоро само ще продават НЯКАКВИ айфони. Вярно, може да са дори оригинални, но каква кирия от iPhone, който не може да се ползва нормално - да си теглиш програми, да си ги купуваш дори ... Докато не излезе България в оня линк - всичко е само "пожелания"... Имаме една седмица да се убедим какво ще стане... П.П. Дори в секцията "Скоро във" ни няма: #Coming Soon 1. Equatorial Guinea 2. Guinea-Bissau 3. Indonesia 4. QatarП.П.2: Вероятността Windows Mobile да достигне състоянието на интуитивност на iPhone MaxOS X - по-скоро ще настъпи нова каменна ера...
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        spark написа:
        http://mobbit.info/item/2009/3/2/asus-p835-novyi-smartfon-kotoryi-ne-byl-predstavlen-na-mwc
        Сори, ама само човек, който не е ползвал Айфон може да напише нещо такова.Голям праз че не му се сменят мемори картите - все пак моя е 8гб.Видеозапис има - и то много по хубав от на който и да е обикновен телефон - записва на 1 мегапиксел видото все пак.А ММС не ти трябва като можеш да пуснеш мейл...Видеоразговори имам от близо 2 години с стария ми СЕ К810 - о кво - провел съм 2бр.... до сега
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #5
          А, хубаво го каза. Но всъщност нали знаеш Явка - гроздето е кисело... От както имам iPhone 3G 8GB стигнах до един извод - останалите производители срещу Apple да бягат - няма да ги стигнат...И не е като да нямам база за сравнение: NOKIA: Всички смартфони са ми минали през ръцете, а и всички нормалниSAMSUNG: Omnia не е лош, но ... е с тъп нечувствителен ТЪЧ.SE: Хм, имат наистина няколко класически телефона, но ... пак са си зле, вярно P910i - все още съжалявам, че се разделих с негоHTC: Само HTC G1 не ми е минал през ръцете на живо, но като гледам ревюта и чета ползващите как се жалват, а и смешни 65к цвята... мня...Вярно, iPhone си има леки кусури, но е на светлинни години все още пред всички останали. По начин на работа, бързина, а и интуитивност... iPhone killer няма да има скоро.П.П. Имам 7GB свободна памет...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            Абе видях го що за чудо е, шефа ми го изтърва от 80см на ламиниран паркет и му се сцепи дисплея! Apple за мен са си overpriced junk и никой не може да ме убеди в противното. Видях им и чудните машини в новооткрития iStore в Бургас. Фотошопа и то CS2 не може да тръгне сигурно 1 мин и то на машина за над 3 бона ако не беше и 4. Айде мерси лека нощ приятни сънища.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Iphone - може да има още какво да се желае от него, но всичките му функций компенсират това -> #1..!!Apple - #1 от всяка гледа точка - за мен лично!Само човек, който е работил с продукти на Apple знае за какво става въпрос.Поздрави.
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                #8
                Това е страшен (даже незнам как да го нарека) телефон.Като му видях функциите и мноо ме зариби 1 приятел има такъв направо се побърках ония кат почна да ми сфири на флеита на телефона
                Целта е една,скороста е различна - HGT !

                Коментар


                  #9
                  Se P910i e наистина безсмъртен. Баща ми го има от както е излязъл - падал е стотици пъти, окъцан е от всъкъде, част от клавиатурата е счупена, но работи перфектно. Иначе междувременно през него минаха няколко модела HTC - но грижливо прибрани в кутиите, защото стават за всичко друго, но не и за телефон. Блекбериритата не издърваха повече от три месеца. Сега опитва няколко модела от E-серията на Нокиа, за сега е доволен :D

                  Коментар


                    #10
                    loop написа:
                    Iphone - може да има още какво да се желае от него, но всичките му функций компенсират това -> #1..!!Apple - #1 от всяка гледа точка - за мен лично!Само човек, който е работил с продукти на Apple знае за какво става въпрос.Поздрави.
                    Ето аз "работя" с продуктите на Епъл и определено казвам, че са надценени.Да, харесват ми, но определено не си заслужават цената.Да не говорим с колко проблеми се сблъскваш от гледна точка на съвместимост. Дори за най-тъпия Уърд .doc файл. А всичките са с лицензиран Офис за МАК! А бе нямам думи. Някой клиент прати някой файл, който кат го промениш в МАК-а и гледай след това шоу. Кофти, че след това аз трябва да оправям бакиите, и в повечето случаи е необратимо променено.А за презентации - там още по-голямо шоу! Особено ако работят примерно 10 човека върху един и същ файл. Идва МАК-а и еб..а майката на всичко.Около мен имаме около 20 И-фон-а и определено са дръвце.Този забие, онзи прави еди какъв си бъг, дай сега да го отключвам на ново.А не дай си боже да види Бъфало рутер и да поработи върху него - гледай отново какво става Ако пък вземе, че си купиш и мишка на Епъл за няма толкова пари. Гледай какво шоу е с колелцето за скрол, след около година работа върху нея. Ама му схванах как се прави най-лесно и за най-дълго време (около 2-3 месеца ) Която и мишка на Лоджитек да вземеш ще си я метне в малкия джоб като здравина и качество. Е вярно - дизайн В момента стои една разглобена на бюрото и чака да и сложа бял диод, поне да се връзва с белия и дизай - за това не са се сетили, но има ентусиасти като мен и ще я направя да свети бяло
                    Прикачени файлове
                    A20DTH ЖТД ама не баш
                    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                    Коментар


                      #11
                      Когато за първи път видях преди години презентацията на ифон направо занемях. Казах си - ей по тоя начин искам да мога да работя с телефона си. Обаче добрите ми впечатления са дотам. Не казвам че е лоша машинка, но за тея пари може да се вземе макар и не толкова удобно - но с много повече възможности пда с уинмобил. Имам такова вече година и нещо и не съжалявам.Аз специално мисля че цената на ифон нов от магазина законно не трябва да е над 500лв. Това за възможностите които предлага.

                      Коментар


                        #12
                        Това го пиша от айфона. Моето мнение пасва с това на градския за цената-твърде висока е. Аз лично повече от 400лв. не бих дал, а и не съм. Но иначе - нито е забивал нито проблеми съм имал с него. Дори всичко, което съм очаквал от него си е ок. Бърз, голям дисплей и невроятен мултипоинт интерфейс. Уинмпбайл в това отношение е мега зле.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13
                          Съгласен съм за уинмобил интерфейса. Но пък има тонове и тонове софтуер.

                          Коментар


                            #14
                            ls1 написа:
                            Съгласен съм за уинмобил интерфейса. Но пък има тонове и тонове софтуер.
                            и от тези тонове какво ползваш? Аз ползвам кю, скайп, браузър, телефом, толкоз.
                            Steliyan's Life!
                            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                            Коментар


                              #15
                              Освен тези които си изброил - филми със субтитри на български, някои игри (прекрасен билярд, адвенчъри), програма за четене на книги (обожавам я!), iGo (gps).Виж, аз съм наясно че много от програмите не ги ползваме. Обаче са там, в един момент като ти потрябват ги има, че даже и по няколко варианта за избор. Ифон има още да наваксва от това.

                              Коментар

                              Working...
                              X