Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Iphone официално в България!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ами то за това се проверява на живо!

    Коментар


      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          А какво ви е мнението за този телефон за тези пари? С преподписване или при сключване на нов договор, разбира се.

          Коментар


            ако не робуваш на марки - машината е страхотнакато недостатък бих споменал само, че батерията е вградена...ако се наложи след време да я сменяш няма да е много лесно
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              Не робувам на марки и много се навих на този телефон (Huawei Ascend P1). За съжаление в магазините на Виваком не го дават на лизинг с подновяване на договор, а в сайта им пише,че може

              Коментар


                По бих се навил на Huawei Honor 2 ако бяха пуснали, че тея AMOLED нещо на слънце не ме радват. Аз си дебна за Oppo Find 5, дано някой ги внесе тук догодина...
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  Аз все пак се сдобих с ябълка 5 :DИзключителен е, iOS определено е най-приятната ми за ползване от тва, което съм ползвал и тествал. Всичко е изключително бързо и лесно, няма безкрайни менюта... Много съм доволен от избора си Скоростта на всичко, свързано с нет е невероятна. Аз си мислех, че нашите оператори нямат добра скорост на мобилния нет, съдейки по мои бивши телефони или такива на познати.Бях писал, че чакам S3 mini, дойде по-рано от предвиденото, но според мен S2 е по-добрия вариант, макар и по-стар модел.

                  Коментар


                    Аз купих в събота S III mini за подарък.Уникален телефон! Много приятна закръглена форма и прилични размери в сравнение с огромната джапанка S III.Много се чудех дали да не си взема SIII за мен а да подаря моя S II но като видях "малкия" и направо се влюбих Поиграх си и с една Нокия 920. Също е много яка ама то като малък таблет и на размери и на тегло.

                    Коментар

                    Working...
                    X