Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Петък, трина'йсти е!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Петък, трина'йсти е!

    Колеги, не забравяйте, че днес е петък-трина’йсти!
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    #2
    Мани, бегай... то всеки месец взе да е петък тринайсти.. От началото на годината - за 3 месеца - два пъти = 66 % Ше я закършиме та’а година....Едва ли е най-подходящото място да го спомена, но сутринта Майор Костов каза че няма загинали през изминалото денонощие при ПТП, а само след няколко минути по радиото обявиха че е загинал човек при ПТП м/у камион за боклук и лек авт. Така че колеги - внимавайте, не само днес.

    Коментар


      #3
      На мен не ми върви само на 23-ти, така че днешното съвпадение не ме притеснява. Но всичко, свързано с 23, е забранено, това число за мен го няма: и на скалата на климатика, и на волумето на телевизора, просто бягам от него ... :D .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        А аз съм забелязал, че на 13-ти винаги ми върви по-вода всичко.

        Коментар


          #5
          Ден, като ден ако не се сетиш за съвпадението няма да го забележиш, да не чува дявола, а инче може да се сметне че в една година могат да се паднат максимум 3 пъти петък 13.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар


            #6
            Незнам ама тая нова година е на "петък 13-и"....Изследователи все още търсят корените на суеверията за ,,черния петък
            Fiat Brava 1.6 16 волта 99г. HSX

            Коментар


              #7
              snake написа:
              На мен не ми върви само на 23-ти, така че днешното съвпадение не ме притеснява. Но всичко, свързано с 23, е забранено, това число за мен го няма: и на скалата на климатика, и на волумето на телевизора, просто бягам от него ... :D .
              Този филм предполагам си го гледал
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                NikMar написа:
                Ден, като ден ако не се сетиш за съвпадението няма да го забележиш, да не чува дявола, а инче може да се сметне че в една година могат да се паднат максимум 3 пъти петък 13.
                И тази година е точно такава с 3 петъка 13-ти. Следващият е през ноември.

                Коментар


                  #9
                  то на човек,като не му варви кравата му ще умре ама жена му не(така е лафа).аз си обичам жената де Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                  uno-1.5i понто 1.2i

                  Коментар


                    #10
                    chapat написа:
                    то на човек,като не му варви кравата му ще умре ама жена му не(така е лафа).аз си обичам жената де Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                    Лафа е "На сиромах човек или кравата му ше умре или жена му ше н@еб@т" Хубав 13-ти падна, задръстил се канала за пералнята и цял ден чуках и къртих докато реша проблема, ама не го оставих за събота 14-сти...
                    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

                    Коментар


                      #11
                      Ще има и още 13ти числа в петък тази година (ноември месец)
                      Subaru B9 tribeca 3.0
                      Peugeot 307 04
                      Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                      Fiat Brava 1.6 16V 103

                      Коментар


                        #12
                        Във Формула 1 няма състезател с номер 13В хотелите обикновено няма 13 етаж, етажите са 10, 11, 12, 14, 15.... Обикновено няма и 13-та стая на всеки етаж, стаите пак са като етажите - 10, 11, 12, 14, 15...В самолетите мисля че също няма място номер 13. Някой да е чувал други подобни неща?

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          Във Формула 1 няма състезател с номер 13В хотелите обикновено няма 13 етаж, етажите са 10, 11, 12, 14, 15.... Обикновено няма и 13-та стая на всеки етаж, стаите пак са като етажите - 10, 11, 12, 14, 15...В самолетите мисля че също няма място номер 13. Някой да е чувал други подобни неща?
                          Всъщност не е точно така - в самолетите номерата са по редове или поредни. Етажите на хотелите... да снимам на хотел Черно Море асансьора? И Оги, как според теб няма 13ти етаж? Изпарил се е? Или просто е пропуснат номера му? Защото отричането на дадено нещо не означава, че то не съществува..., а и суеверието според мен е как да кажа - анахронизъм... Петък, 13ти - никога не ми е бил лош ден. Виж - вторник, 12ти - фул с гадости, а и всеки понеделник - ама няма как да го махна от календара Виж, има наистина суеверни нации, но поне в България не отдаваме чак такова значение...
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар


                            #14
                            Е точно това ти казвам де - естествено че етажът не се е изпарил, и не казвам че навсякъде във всички хотели е така. Има хотели в които няма 13 етаж, нито в асаньора, нито в упътванията, просто е пропуснат и се отива на 14-ти. Във формула едно както споменах също е пропуснат този номер, или поне беше доскоро, сега някой може да си го иска.

                            Коментар


                              #15
                              Kuku написа:
                              snake написа:
                              На мен не ми върви само на 23-ти, така че днешното съвпадение не ме притеснява. Но всичко, свързано с 23, е забранено, това число за мен го няма: и на скалата на климатика, и на волумето на телевизора, просто бягам от него ... :D .
                              Този филм предполагам си го гледал
                              Не съм, но ме заинтригува и прочетох отзивите за него. Ще си го изтегля.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X