Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мокър багажник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мокър багажник

    Колеги оня ден ми се наложи пак да пътувам от Пловдив за морето. Като стигнах установих, че сака, който беше в багажника отдолу е мокър. Одеве се сетих да проверя. Под долната кора на багажника си е влажничко. Сега като се сещам, преди време много се чудех, като установих че задната дясна седалка точно до облегалката е мокра. От какво може да е това?

    #2
    Маркуча за течността за задната чистачка ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Ако маркуча е здрав и не тече - мога да предположа друго - при мен зимно време се наблюдава усилено кондензиране в отсека за резервна гума. Получава се от това че не проветрявам, там въздуха застоява, и направо се мокри. Даже миналата година пуснах тема "Колата ми мухляса" (или нещо подобно..)Ето свързана тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=39058

      Коментар


        #4
        Не е маркуча колега emzo.

        Коментар


          #5
          Aко излезе проблема дето Оги описа - CERESIT
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            И в моят багажник има конденз но чаз да се мокри нещо вътре не но газовата бутилка понякога е леко влажна
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар


              #7
              Re: Мокър багажник

              naskobg написа:
              Колеги оня ден ми се наложи пак да пътувам от Пловдив за морето. Като стигнах установих, че сака, който беше в багажника отдолу е мокър. Одеве се сетих да проверя. Под долната кора на багажника си е влажничко. Сега като се сещам, преди време много се чудех, като установих че задната дясна седалка точно до облегалката е мокра. От какво може да е това?
              На Ланчията така м мокреше седалката и изведнъж изчезна и така повече от година си е сухо,и сега като се замисля от почти толко време не мми пръска и на задното стъкло.та верно може да е от тва
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар

              Working...
              X