Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФИАТ произведе JTD, Multijet и..."Ювентус" Торино

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ФИАТ произведе JTD, Multijet и..."Ювентус" Торино

    ФИАТ и Ювентус ( най титулования отбор в света за мен ) са сродни и неразривно свързани през годините. Те са старите госпожи на Италия ( Юве е малко по-голяма). Та въпросът ми е:Е ли възможно "посредствен" отбор да се сроди с "посредствена" автомобилна компания и обратно.ПС: Този въпрос ми текна по време на мача между Юве и Челси
    A17DTС/S
    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

    #2
    Re: ФИАТ произведе JTD, Multijet и..."Ювентус" Тор

    ntodorov написа:
    ( най титулования отбор в света за мен )
    То за това си има статистика, не става според теб или мен.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      Re: ФИАТ произведе JTD, Multijet и..."Ювентус" Тор

      Lane Staley написа:
      ntodorov написа:
      ( най титулования отбор в света за мен )
      То за това си има статистика, не става според теб или мен.
      Статистиката е за статистиците... Аз съм фен на двете. Надали статистик ще отговори на конкретния ми въпрос?
      A17DTС/S
      Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

      Коментар


        #4
        Юве със сигурност е най-популярния отбор в Италия (но не и в Торино) и един от най-популярните в света, но едва ли ще може да се пребори за най-челното място. Просто има доста по комерсиални отбор

        Fiat Bravo T-Jet 120

        Коментар


          #5
          Подобно на Алфа Ромео и Милан!

          Коментар


            #6
            Жалко...жалко, че се намират идиоти, които да твърдят, кой е най-титулуваният отбор според тях и кой го е произвел - отново според тях.А най-лошото е, че говорят за светиня, като Ювентус.

            Коментар


              #7
              PASSARELLA написа:
              Жалко...жалко, че се намират идиоти, които да твърдят, кой е най-титулуваният отбор според тях и кой го е произвел - отново според тях.А най-лошото е, че говорят за светиня, като Ювентус.
              Опс. Пасарелчо поеми въздух, прочети поста внимателно и тогава пиши. По-близо от мен си до идиотизма. Това е форум и ако не ти харесва това, което съм писал го подмени с лека ръка. По вкус другари няма.ПС: Кой мислиш твърди, че Юве не е светиня. И все пак прочети внимателно поста, защото посредствени е в кавички, а ако си мислиш, че Юве и ФИАТ нямат нищо общо, защото президентите са им едни и същи от годините на Джани Аниели, значи нямат наистина нищо общо.
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #8
                Айде сега, кажи как да му обясниш на подобен индивид, че това, че фамилията Аниели отдавна е основен благодетел на клуба не го прави собственост на ФИАТ!? Джовани Аниели беше почетен президент на клуба, а Роберто Бетега и Лучано Моджи бяха силните фигури в него.Днес Джовани Коболи е президент на отбора, а генерален мениджър е Жан-Клод Блан - какво общо с ФИАТ пък имат те!?Пак ти казвам - не пиши неща наизуст!http://juventus.com/site/eng/CLUB_organigramma.asp#Ето тук можеш подробно да разгледаш ръководството, да видиш, кои са партньорите на клуба и всякаква друга информация, както и историята на Ювентус.

                Коментар


                  #9
                  Според мен, колегата ntodorov иска да каже, че Ювентус и Фиат са емблематични за Италия и тази страна трябва да се гордее пред света с тези две имена. И едва ли иска да изпада в спорове за това, кой какви проценти и акции притежава тук-таме
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
                  Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
                  Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

                  Коментар


                    #10
                    la squadra azzurra написа:
                    Според мен, колегата ntodorov иска да каже, че Ювентус и Фиат са емблематични за Италия и тази страна трябва да се гордее пред света с тези две имена. И едва ли иска да изпада в спорове за това, кой какви проценти и акции притежава тук-таме
                    Благодаря ти Скуадра. Ти си ми градски и не е проблем да схванеш за разлика от Пасарелчо ( който прекалява )... Та...драги ми Пасарелчо с какво точно искаш да ме обориш бе друже неорентиран ? Когато аз съм гледал Юве ти си си гризкал ноктите ако въобще си ги имал. Аз какво съм писал ?...Почетен президент на Мерцедес може ли да бъде свързан с Юве или обратно...Я пак прочети какво съм писал, защото май думата титулуван не ти е ясна...И моя съвет е преди да пишеш нещо винаги изпускай въздух за да не се спукаш...И умната - това е форум. Нито ме виждаш, нито ме познаваш. Уважавай хората с речник по-цивилизован от твоя.ПС. Да ме прощават колегите от форума,но класификации ,като идиот и индивид не мога да приема от ЧОВЕКА Пасарелчо
                    A17DTС/S
                    Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                    Коментар


                      #11
                      Офф... Whatever

                      Коментар


                        #12
                        PASSARELLA написа:
                        Офф... Whatever
                        Явно българския ти се е изчерпал. Очаквах го...На английски мислите ти са по-стегнати разбирателю на Ювентус (който знае Бетега, само като шеф, но може би не е предполагал, че е играл в този отбор на Торино) ПС: Разгледай се в Директорите на Ювентус и познай кой е свързан с ФИАТ, после открий разликите ( ако има такива) в това което пиша аз.
                        A17DTС/S
                        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                        Коментар


                          #13
                          На вниманието на Пасарелчо:www.meridianmatch.bg/?id=3117 - 47k Понеже не знам от къде черпиш информацията си ще ти кажа, че и най сополивите италиянчета знаят кой притежава контролния пакет акции в Ювентус, а това, че си цитирал имена от официоза на Юве и никъде не си прочел между редовете ФИАТ не означава, че автомобилния концерн е аут от новата ( по-близка до теб и мен )история на Юве. Аз споменах за Джани Аниели - внук ( президент на ФИАТ от 1966г. ) , който е почетен президент на Ювентус ( с най- големи международни успехи на клуба по негово време) до смъртта си. Що се касае за собственост - никъде не съм упоменавал нещо подобно. Това са две инстистуции - едната все още зависима от другата. Ти ме вкара в задълбаване на иначе безспорна моя констатация... Чудя се защо ли ти се вързвам, но е по добре да знаеш за да не се "изхвърлиш" някъде наяве, където класификации като идиот и индивид ( па ако щеш и на английски да ги блъвнеш ) няма да ти се разминат като в небитието на виртуалното пространство...Тук вече ти правя услуга.
                          A17DTС/S
                          Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                          Коментар

                          Working...
                          X