Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нацията изтрещя тотално

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    А бе хора говориш не говориш все тая.С дърво говори ли се 50% от тия са толкова зле че им стига акъл само за полу идиот даже нямат и за кръгъл.Просто прекалено много хора са не наказани и това е.Все симисля цялата тази работа тръгва и от нас самите и да света се е побъркал и да кризата е на всякате. Имам обаче един др. въпрос тук в "АПСУРДИСТАН" до кога престъпника ще определя закона и ще се шири шурободжанащината

    Коментар


      #32
      ele - аз не съм сигурен че тоя е такъв смелчага на какъвто се прави. Много боклуци има в България които много им плямпа устата а са просто смачкани недоразвити хора.Моя съвет е малко радикален но аз мисля че човек вече трабва да разчита само на себе си и на хорат с които е всеки ден. Съвета ми е да му запалите къщата и да му изгорите коли оранжерия - всичко което го задържа на това място. За да няма нежелани свидетели - по един човек от къща нека хвърля бутилка с бензин и парцал - така всички сте замесени и никой няма да говори. Не е нужно да умира - само се пречупи. Варианти много, проблема е че всички комшии трябва да сействат като едно - което в България е много трудно постижимо, българите никога не се обединявате.Участвал съм в подобна "наказателна акция" - като човека знаеше кои сме, познаваше ни всеки един и виждаше лицата ни докато ... и да - беше ме страх - но повярвай ми ако действате като един ония ще се насере, ще го е страх да си покаже носа навън Така че - агитирай полека съседите и както пише на българския герб - Съединението прави силата

      Коментар


        #33
        Да и си купи пистолет после и някой като ти сече пътя го разстреляй показно. Да вземем всички да се изтрепем масово.

        Коментар


          #34
          Не е въпросът да се избием, защото това е най-лесното. Въпросът е, че въпросният селянин е поредният изперкал в тази държава, не щото няма акъл, а защото парите са му размътили мозъка - както казах, като нямаше пари - беше нормален човек, сега има пари - започна да се носи из облаците и да си мисли, че е господ. Затова не мисля, че проблемите на Българи идват точно от беднотията. Този, който уби момичето във Варна да не би да е беден - не, той е просто поредният с много пари, с някой зад гърба си, който се е помислил за господ и е заживял в друг свят. Мисля, че аналогията е очевидна. Дали ще направи нещо или не - мога само да гадая. За мен той е опасен, точно защото го е обзела мания за величие - може някой ден да не си сдържи гнева - знае ли човек. А хората се страхуват и това е разбираемо, поне за мен.Иначе - няма проблем да извикам някой да го поотупа, че и безплатно ще ми излезе, но я няма тази тръпка да минеш с пирона по новата и скъпа кола или да видиш как стъклото пада :D
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #35
            Абе проблемът не е само при нас. Дори и в мирна държава като Германия стават още по-потресаващи неща. За кой път вече ученик влиза в училище и трепе наред, после си тегли куршума. Случатя е пресен - от вчера. На 17-години. По материала в Билд се разбира, че и той не е знаел какво прави. Нито е оставял пресмъртно писмо, нито нищо. Дори обичал да играе на компютърни игри и имал софтуерни оръжия. Негов приятел пък разказва, че с въпросните вафета се правил, че ги стреля. Ненормална работа. Отвсякъде са го мачкали, никой не е общувал с него, нито нищо. Случайно днес сутринта се натъкнах по АРД на това и бях шокиран. Просто светът откача. Не казвам, че не трябва да се оплакваме, но къде сме ние, къде са другите... Мерки трябва да се вземат, всеки го твърди, но как може човек да предположи, че 19-годишен ще заколи приятеля си, защото го дразни. Или случаят, в който преди години момче разфасова приятел и го пакетирал във фризера... Нещо трябва да се направи, но въпросът е какво?
            NOW: ???
            Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
            Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

            Коментар


              #36
              mnpenchev, ele, аз не казах да го убиете - тогава става сложно, казах да го накажете и само дадох пример а начини много. От хитри и подли (да речеме с бавно тровене) до брутални (групово размазване с подръчни средства пред входната врата).Знам че не ви звучи добре идеята, а и в България е много слабо реализуема. За мен обаче важи максимата че каквото даваш на околните това получаваш. И ако не са ти меки коленцата и не можеш да поемеш обратните удари няма нужда да се правиш на какъвто не си. Как се държи един човек с околните така трябва околните да се държат с него - това е още на ниво самоорганизация, доста преди да се стигне до понятия като държава. Ако ги няма в хората тези елементарни неща - няма общество, всеки е за себе си и картинката мисля че я живдаме. Затова смятам че човека трябва да се накаже. Ако честно ако ми е комшия такъв, ще гледам да избегна конфлик но при първата му по сериозна изцепка си е заминал, дори и да съм сам, изобщо няма да се стига до оплаквания към кмета, жалби в полицията и др.

              Коментар


                #37
                еле, дай на някое цигане 1 лв. за да му се изсере пред врата... А ти снимай когато оня излиза...
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #38
                  Нека и аз да се включа в тази тема..Та аз съм на 21 години и точно преди 3 завърших средното си образование..Имахме един съученик който се мислише за самия Господ.5 мин. преди часа,идва до теб взема ти тетрадката и я хвърля в коша...ти стоиш и се молиш,повтарям молиш да не би следващото му движение да е право в главата ти.И си прав,той те удря в главата и всички(освен които са ти приятели)започват да се хилят..Знаете ли какво е чувството да си МАЧКАН..Е да ще кажете,абе защо не му шибнеш на тоя един..Е да ама тоя е с 50 кг по-тежък от мен,ходи на фитнес и т.н.И това всеки божи ден.......Сега да се върна на случая с закланото момче..АМи просто на момчето му е писнало тоя да бъде най-готин,най-харесван,да се прави на велик и на гърба на другите да се прави на мъж...Това момче е казало не на ТЕРОРА...
                  Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
                  Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

                  Коментар


                    #39
                    i4kin написа:
                    Нека и аз да се включа в тази тема..Та аз съм на 21 години и точно преди 3 завърших средното си образование..Имахме един съученик който се мислише за самия Господ.5 мин. преди часа,идва до теб взема ти тетрадката и я хвърля в коша...ти стоиш и се молиш,повтарям молиш да не би следващото му движение да е право в главата ти.И си прав,той те удря в главата и всички(освен които са ти приятели)започват да се хилят..Знаете ли какво е чувството да си МАЧКАН..Е да ще кажете,абе защо не му шибнеш на тоя един..Е да ама тоя е с 50 кг по-тежък от мен,ходи на фитнес и т.н.И това всеки божи ден.......Сега да се върна на случая с закланото момче..АМи просто на момчето му е писнало тоя да бъде най-готин,най-харесван,да се прави на велик и на гърба на другите да се прави на мъж...Това момче е казало не на ТЕРОРА...
                    И си прав и не си.Нетрябна да взимаш закона в свои ръце.А и има едно друго нещо бой и едно друга нещо не се връщат. Кофти че това е краят на двама души едия мъртав а др. в затвора.Данеби като излезе от там ще става за нещо

                    Коментар


                      #40
                      nikki_sixx написа:
                      еле, дай на някое цигане 1 лв. за да му се изсере пред врата... А ти снимай когато оня излиза...
                      На теб колко ти е цената???
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар

                      Working...
                      X