Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нацията изтрещя тотално

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Според мен държавата,оправниците,социялното положение,негативизма по новините,толерантноста всичко това толкова зле се отразява адски много на психиката на човек и го кара да изтрещи.Аз съм пример като видя дуган милен велчев станишев царчето (не ги пиша никога с главна буква за мен те са пълни боклуци) псувам като луд и ми иде да хвана телевизора и да го хвърля през терасата детя я няма...луда работа.Но да убиеш човек по такъв жесток начин за това нямам думи.А го правят защото няма в тая скапана държава обективни наказания.Ето сега ще дам пример с другия боклук Стависки които оби 2-ма човека почти недай си боже и все още го съдят ама х*й до сега не са го вкарали за какво отсега нататък....тъпите бакшиши спират насам натам където си поискат по улиците полицайте минават нищо нищо не им казват за изгоряла крушка се правят на интересни посред бял ден....на тая тема мога много да говоря защото ме е яд на всичко в тая България ама ще спра че цял роман стана.... Колега, за в бъдеще се въздържай от нецензурни изрази, а където е невъзможно, ги изписвай със звездички.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

    Коментар


      #17
      Покрай тези трагедии се навъдиха знайни и незнайни психатри и психолози - не с цел, разбира се, да помогнат на обществото, може би да си напишат по някоя друга червена точка. Според тях, това се дължи на многото гледане на крими сериали. Да, ама не. Може би трябва да заклеймим Братя Грим, Андерсен - защото в тяхните приказки има много повече насилие - например червената шапчица и вълкът, който разпрали, за да извадят бабата.....
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #18
        ele написа:
        вълкът, който разпрали, за да извадят бабата.....
        Вълкът може и да е престъпник, ама и той има права, и той душа носи :D Къде са му на ловеца евроатлантическите ценности, питам аз?
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #19
          Имам чувството че народа се побърка.Преди време един ... ме засече аз естествено реагирах но вместо да си продалжи по пътя той спря дойде до колата ми набими два яки тупаника и каза " писна ми от вас селяните " защото колата ми е с плевенски номера.Човека си се качи в класическия бял мерцедес и си тръгна. А аз и женами седяхме като треснати. Съответно аз решавам да отида и да подам оплакване. Влизам аз в репуто и казвам на дежурния какъв ми е проблема и чакам. След около час дойде и следователя, обеснявам какво е станало и той ми заявява ,че няма смисъл да подавам жалба те само щели да го предопредят и това е трябвало да има поне средна телесна повреда това че мие счупен носа небило достатачно Тоест как няма да има золуми при положение , че няма закони

          Коментар


            #20
            Ще дам и един пресен пример за подобен психопат, който, за съжаление, живее през една къща от моята. Въпросният кретен до преди 3 години си ореше нивата, отглеждаше животни и беше нормален човек, живеещ на село (или казано накратно - селянин). Преди 3 години, по някакви причини изведнъж забогатяха, отвориха оранжерия за цветя, започнаха бизнес, но си останаха селяни. Построиха склад (с възможност за настройка, вероятно на жилище) със септична яма на 4 метра до къщата на съседа (къщата се намира по надолнище). Започнаха да блокират пътя, който е единствен асфалтиран път. Въпросният психопат започна да заплашва съседи, един път са го нападали, но незнам дали са го претрепали, заплашва и мен, защото съм разхождала кучето пред къщата му - за това беше само предупреден от полицая. Преди 3 седмици имало масово отравяне на котки - пострадали са всички на 2-3 къщи от неговата във всички посоки. Заплашва, че няма да пуска животни (кози, овце) да минават край къщата му. Веднъж му зададох елементарен въпрос кога ще свършат товаренето, за да мога да мина с колата, той се развика ква съм била аз, че да му кавам какво да прави - абсолютно неадекватен отговор на прост въпрос. Въпросният психо е бивш военен с ловно оръжие - за мен той е потенциален убиец, на който обаче никой нищо не може да направи - хората, защото се страхуват, полицията - защото им отърва да го предупреждават от време на време. Само да вметна, че кметът му е роднина и всеки от съседите му е сигнализирал кмета без резултат. Лично аз бих се радвала (макар, че не съм такъв човек по принцип) ако някой го претрепе, утрепе и подобни, дори аз обмислям пукане на гуми, надраскване с пирон и дори чупене на стъклата на склада, в който има цветя, и една дупка (стъклото е единично) през зимата ще унищожи бизнеса му за нула време. Ето как безсмислената система превръща и мен в престъпник.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #21
              Днеска по радиото чух че юнаците автомобилни инструктори дето ги хванаха с подкуп нямало да ги съдят. Според прокурора 300лв било дребна сума.Айде народе, юруш на маслините.

              Коментар


                #22
                ele написа:
                Ще дам и един пресен пример за подобен психопат, който, за съжаление, живее през една къща от моята......Ето как безсмислената система превръща и мен в престъпник.
                Има битови случки със съседи, уж дребни, които обаче ти скъсяват живота или поне ти пилят нервите, ако са ежедневни, превръщат се в тормоз. И не помагат нито предупрежденията, нито молбите, нито жалбите в полицията. Малко бой обаче и нещата се оправят, поне за известно време. До този извод стигнах аз. Имахме наскоро малко леко трудно разминаване по стълбите с едно комшийче и то взе, че спря да пуска музика по цяла нощ.
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #23
                  Аз не мога да го предупредя силово, затова сериозно обмислям алтернативни метод на отмъщение. Има 3 нови коли и нов бус..... сега ми трябва и пирон.... може и кирки
                  Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                  Коментар


                    #24
                    А защо не се съберете първо всички недоволни съседи и да поговорите с него? Може и да не помогне, но поне ще знаете, че сте опитали с добро, а ако няма ефект - ще помислите и за друг вариант.
                    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                    Коментар


                      #25
                      За съжаление с такива хора разбиране няма.

                      Коментар


                        #26
                        nikki_sixx написа:
                        А защо не се съберете първо всички недоволни съседи и да поговорите с него? Може и да не помогне, но поне ще знаете, че сте опитали с добро, а ако няма ефект - ще помислите и за друг вариант.
                        С този човек съм говорила 3 пъти - първият път го попитах кога ще свършат товаренето - той се разкрещя ква съм била аз да му казвам. Вторият път му казах "добър ден" той каза: Ко искаш ма?. Третият път го попитах какво против има кучето - каза, че ако не си вържа кучето, той такива неща можел да ми направи.... на него, обаче, никой нищо не можел да му направиспоред теб дами можеш да се разбереш с този човек?
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #27
                          Скоро и новини ще се откажа да гледам.На тези от медиите няма ли кой да им направи забележка.Току що започнаха новините по БТВ и първата най-важна новина отново е кървави деяния и убииства.Ненормална работа не мога да ги понасям вече ако не е катастрофа ще е разфасоване с брадва и какво ли не.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #28
                            Вижте какво става във Германия не нацията а светът изтрещя тотално.

                            Коментар


                              #29
                              Еми да ще изтрещи,то живот ли е като живот!!!Хорицата изпаднаха в нервна криза от условията на живот!!!Някой въобще замислял ли се е по въпроса как живеят младите???
                              "Умният човек не вярва на всичко което чуе,
                              не казва всичко, което знае и не харчи всичко което има."

                              Коментар


                                #30
                                ele написа:
                                nikki_sixx написа:
                                А защо не се съберете първо всички недоволни съседи и да поговорите с него? Може и да не помогне, но поне ще знаете, че сте опитали с добро, а ако няма ефект - ще помислите и за друг вариант.
                                С този човек съм говорила 3 пъти - първият път го попитах кога ще свършат товаренето - той се разкрещя ква съм била аз да му казвам. Вторият път му казах "добър ден" той каза: Ко искаш ма?. Третият път го попитах какво против има кучето - каза, че ако не си вържа кучето, той такива неща можел да ми направи.... на него, обаче, никой нищо не можел да му направиспоред теб дами можеш да се разбереш с този човек?
                                За 4-ти път повикай мене... аз нема да правя нищо (обещавам). Обаче след разговора ше ме черпиш... вътрешна стълба (това ти го обещай)
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X