Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпросче за Виста

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпросче за Виста

    Здравейте, колеги, минах на виста и се опитвам да намеря опцията, папките като си гледам да са Thumbnails - ставата големи икони, но не се вижда картинката, каккто на ХР, та да ви попитам, някой знае ли как става и още нещо, постоянно ми пише за интернета че има некви IP конфликти и трябва да рестартирам... имате ли представа как да се справя, че иначе ми харесва
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    За IP конфликтите питай доставчика си - най-вероятно някой се опитва да ползва нет с твоето IP.В Екплоръра отваряш Tools -> Folder Oprions -> View и там отчекваш първото квадратче. Няма чавка - има превю, има чавка - няма превю.
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      супер, благодаря много, а доставчика ми отговаря по следния начин -"Аз ти казах, че с тази виста ще береш ядове, не мога да ти помогна"
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Това с IP-тата е, защото ползваш PPPoE за връзка с доставчика си. И понеже тоя протокол дава IP едва когато се логнеш в Internet - Windows си слага някакво IP случайно от 169.х.х.х, което е съвсем възможно да се дублира нейде из LAN на доставчика ти. Лесният начин е да изключиш TCP/IP протокола от настройките на мрежовата карта. И без това PPPoE е това, което те свърза с интернет и което си взима пълният набор настройки.
        Steliyan's Life!
        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

        Коментар


          #5
          те са две ТСР-та, махнах ги, ама загубих връзка и ми пише, че трябва да се чекнати, за да имам..какво да направя точно, благодаря предварително
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            BEX---GT написа:
            те са две ТСР-та, махнах ги, ама загубих връзка и ми пише, че трябва да се чекнати, за да имам..какво да направя точно, благодаря предварително
            Горният ми съвет важи единствено и само ако си на PPPoE. Ако обаче имаш Inernet и само вистата ти писка, че има IP конфликт - не и обръщай много внимание. А и теб те интересува TCP/IP v4 само
            Steliyan's Life!
            FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

            Коментар

            Working...
            X