Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новини 17ч. Канал 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новини 17ч. Канал 1

    Каква беше тая простотия сътворена от Канал 1 днес около 17ч.? С участието на Любен Дилов - син. Пак искаха да стреснат народа както Слави преди години с новината, че АЕЦ "Козлодуй" се взривил? Надявам се не съм гледал само аз емисята новини.
    MB 280 S W108 67' - pickUp
    MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
    ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
    Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
    office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

    #2
    Колега, явно си само ти. Сподели за какво иде реч.
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      Re: Новини 17ч. Канал 1

      Suppish написа:
      Каква беше тая простотия сътворена от Канал 1 днес около 17ч.? С участието на Любен Дилов - син. Пак искаха да стреснат народа както Слави преди години с новината, че АЕЦ "Козлодуй" се взривил? Надявам се не съм гледал само аз емисята новини.
      Не знам дали само ти си гледал но вчера във вестника пишеше за този сценарий ,така че нищо ново .П.П. И аз не съм ги гледал
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        #4
        правеха четене на "Пътеводителя на галактическия стопаджия ",ама в началото и аз се учудих какви са тия прекъсвания с извънредни новини...после си помислих че ми прилича на "стопаджията" и се оказа че е литературно четене ,така както те го разбират и умеят.......
        типо 1.4 карбуратор вечеCNG(бившо)
        хюндай акцент 1.5 CNG
        киа каренс +метан

        Коментар


          #5
          dan4o написа:
          правеха четене на "Пътеводителя на галактическия стопаджия ",ама в началото и аз се учудих какви са тия прекъсвания с извънредни новини...после си помислих че ми прилича на "стопаджията" и се оказа че е литературно четене ,така както те го разбират и умеят.......
          ММММ да точно за това ставаше въпрос
          MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
          "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
          R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

          Коментар


            #6
            Кажете какво е било де, какво са казали.... за тези които не са гледали

            --------------------

            Коментар

            Working...
            X