Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Внимание в ЕКОНТ ЕКСПРЕС извиниха ми се :D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16

    Коментар


      #17
      Аз също отдавна прщам и получавам пратки с тях и досега несъм имал проблем. След като мислиш ,че са те метнали и имаш документ -потърси си правата.Така поне ,както казаха и над мен ще махнеш тариката.
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        #18
        ДО сега съм имала един проблем с тях - вместо в Приселци Варненско, пратили пратката в Обзор. Когато говорих с тях ми заявиха, че съм трябвало да платя транспорта от Обзор до Приселци, при условие, че пратката е платена! Освен това най-нагло ме помолиха да съм отидело до Обзор да съм си я вземела.... затова не мога да кажа, че са изключително коректни - шмекеруват на дребно, в офиса им никога нямат дребни да връщат, ако се запечеш обаче, веднага намират. Никога не съм видяла служител на Еконт да е усмихнат или услужлив - гледат през вежди и думата "Ко" е особено полулярна.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #19
          ele написа:
          ДО сега съм имала един проблем с тях - вместо в Приселци Варненско, пратили пратката в Обзор. Когато говорих с тях ми заявиха, че съм трябвало да платя транспорта от Обзор до Приселци, при условие, че пратката е платена! Освен това най-нагло ме помолиха да съм отидело до Обзор да съм си я вземела.... затова не мога да кажа, че са изключително коректни - шмекеруват на дребно, в офиса им никога нямат дребни да връщат, ако се запечеш обаче, веднага намират. Никога не съм видяла служител на Еконт да е усмихнат или услужлив - гледат през вежди и думата "Ко" е особено полулярна.
          Колежке и това се оправя просто не си се обърнала към подходящия човек :D ,както казах и по-рано аз работех там малко (около 5г) и знам ка работи цялата система ,затова казвам ,че колегата може да си вземе парите и че най-вероятно е станала грешка ,защото това е нов офис които е франчайз. То в такава фирма винаги ще има някои които да шмекерува на дребно ,но ако се подаде сигнал със сигурност ще има реакция.Това го знам от опит ,защото лично аз съм наказвал и уволнявал подобни служители докато бях там. Разделихме с добро така че ако някои има някакъв проблем с тази фирма мога да помогна
          fiat coupe 2.0 16V

          Коментар


            #20
            За проблема - нито отидох, нито платих - те ми доставиха пакета с изключително кисела физиономия. Това обаче е практика не само в Еконт. Един куриер на спиди даже започна да вика, нищо, че той не можа да намери бензиностанцията, дето е под носа му. И в двата случая подадох жалба - отговорът - ще бъдат предприети мерки. Колкото до дребните - когато отида в офиса все за някой нямат дребни - но аз не ходя всеки ден, затова не претендирам, че моето наблюдение е всекидневна практика, затова не мисля, да подавам сигнал. Иначе - за такива неща не си поплювам. Почти винаги жалби на ниво "служители в офис" никога не са били удовлетворявани, но жалби на ниво "централна администрация" са оправяли проблема за до 10 дни Но всяка една компания, особенно от мащабите на Еконт, трябва да има вътрешни проверки за контрола на качеството на предлаганите услуги, а не да се разчита само на клиентите да подават сигнал, защото, както при колегата, не винаги човек има време за това.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #21
              Имал съм вземане-даване чрез Еконт няколко пъти. Чак да са супер-коректни, не са. Веднъж ми доставиха счупени тасове, а колегата ги беше снимал, преди да ми ги прати. Намусени и неучтиви, това е впечатлението ми от тях.Объркващото не само в случая, е бележката, която ти представят. Щом като транспортните разходи са за сметка на продавача, защо изобщо фигурират в бележката, която се дава от куриера на получателя ? Там трябва да бъде само сумата, която дължи купувача и тогава всичко ще е ясно.
              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

              Коментар


                #22
                Току що ми звъннаха от офиса и ми се извиниха...Вика: "Аз май ти взех повече пари" :D , каза да отида да си ги взема ...

                Коментар


                  #23
                  Аз патих леко съвсем скоро. Трябваше да пратя хипер спешно документи до София, като исках да фиксирам час 11.00 с идеята да пристигнат до 12 най-късно. Пича каза, че няма смисъл, щото при всички случаи щяло да пристигне преди 12. Платих, пуснах пратката и толкоз.Петъка преди празниците, почнаха да звънят на пожар от София - няма я пратката. Чак следобед успях да се свържа с еконтфона ли е, какво е....по номера на пратката, мацката каза, че в 10ч. е ходил човек, но незнайно защо не я е доставил. Развиках и се като малоумен, защото беше адски важно документите да пристигнат преди 12. В крайна сметка са ги доставили в 18.30, като колегата в София е висял да ги чака.Обвинение 1 - бави се пратката, ами ако бях платил конкретен час...????Обвинение 2 - защо малоумника от София не е звъннал на моб. телефони, написани на плика, за да се консултира, щом е имал проблем...???Не мога да кажа, че във варненският офис бяха нелюбезни, напротив....ама този път май софиянци се издъниха...

                  Коментар


                    #24
                    hwarang написа:
                    Току що ми звъннаха от офиса и ми се извиниха...Вика: "Аз май ти взех повече пари" :D , каза да отида да си ги взема ...
                    Честито колегаМоже някой от Еконт да е прочел и видял разписката
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #25
                      ele написа:
                      hwarang написа:
                      Току що ми звъннаха от офиса и ми се извиниха...Вика: "Аз май ти взех повече пари" :D , каза да отида да си ги взема ...
                      Честито колегаМоже някой от Еконт да е прочел и видял разписката
                      По скоро като се е отчитал и е търсил от къде са му излязли повече парите и тогава и тои се е усетил ,това е редовно при нови служители :D
                      fiat coupe 2.0 16V

                      Коментар


                        #26
                        snake написа:
                        Имал съм вземане-даване чрез Еконт няколко пъти. Чак да са супер-коректни, не са. Веднъж ми доставиха счупени тасове, а колегата ги беше снимал, преди да ми ги прати. Намусени и неучтиви, това е впечатлението ми от тях.Объркващото не само в случая, е бележката, която ти представят. Щом като транспортните разходи са за сметка на продавача, защо изобщо фигурират в бележката, която се дава от куриера на получателя ? Там трябва да бъде само сумата, която дължи купувача и тогава всичко ще е ясно.
                        Напротив ясно става когато пише цялата информация на "бележката" ,която всъщност изпълнява ролята на тристранен договор между подател , получател и транспортната фирма .За това когато се подписва нещо трябва първо да го прочетеш и да го разбереш :D
                        fiat coupe 2.0 16V

                        Коментар


                          #27
                          coupe 2000 написа:
                          snake написа:
                          Имал съм вземане-даване чрез Еконт няколко пъти. Чак да са супер-коректни, не са. Веднъж ми доставиха счупени тасове, а колегата ги беше снимал, преди да ми ги прати. Намусени и неучтиви, това е впечатлението ми от тях.Объркващото не само в случая, е бележката, която ти представят. Щом като транспортните разходи са за сметка на продавача, защо изобщо фигурират в бележката, която се дава от куриера на получателя ? Там трябва да бъде само сумата, която дължи купувача и тогава всичко ще е ясно.
                          Напротив ясно става когато пише цялата информация на "бележката" ,която всъщност изпълнява ролята на тристранен договор между подател , получател и транспортната фирма .За това когато се подписва нещо трябва първо да го прочетеш и да го разбереш :D
                          Когато човек просто купува някаква дреболия, едва ли ще вземе в момента на плащането да чете и тълкува тристранни договори. Както и да е, важното е, че тази драматична случка е завършила с хепи-енд .
                          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                          Коментар

                          Working...
                          X