Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно ли е това да стане?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: Възможно ли е това да стане?

    fast_ghost написа:
    gantcho написа:
    fast_ghost написа:
    Колеги възможно ли е да сложа Двигател от Пунто ГТ, на мястото на моят двигател който е 1.1 60 магарета...Трудно ли е самото сменяне на двигателя?... и дали мога да го пусна в движение, защото нали има номер на двигателя.. и т.н...
    Колега, не знам за магаретата, но конете ти са 55 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    Държиме ли бас ? че даже са малко повечко
    Ако не си пипал нищо по двигателя, няма начин да е повече от 40 kW, респективно 55 коня със закръглянето. Дълго време съм карал такава, спорът е безсмислен
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #17
      Re: Възможно ли е това да стане?

      gantcho написа:
      fast_ghost написа:
      gantcho написа:
      fast_ghost написа:
      Колеги възможно ли е да сложа Двигател от Пунто ГТ, на мястото на моят двигател който е 1.1 60 магарета...Трудно ли е самото сменяне на двигателя?... и дали мога да го пусна в движение, защото нали има номер на двигателя.. и т.н...
      Колега, не знам за магаретата, но конете ти са 55 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
      Държиме ли бас ? че даже са малко повечко
      Ако не си пипал нищо по двигателя, няма начин да е повече от 40 kW, респективно 55 коня със закръглянето. Дълго време съм карал такава, спорът е безсмислен
      не бе колега... 60 коня е... 44 Киловата... има и 55 коня знам ги...
      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
      Punto. 1.2 16v. 86hp+

      Коментар


        #18
        Re: Възможно ли е това да стане?

        fast_ghost написа:
        не бе колега... 60 коня е... 44 Киловата... има и 55 коня знам ги...
        не, 55 коня е :D 60 к.с. са 1.2, а 1.2 16 клапана е 75 коня и т.н.ПП. Хайде като е 60 коня, покажи ми каталог, където е вписана с такава мощност...
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #19
          Re: Възможно ли е това да стане?

          gantcho написа:
          fast_ghost написа:
          не бе колега... 60 коня е... 44 Киловата... има и 55 коня знам ги...
          не, 55 коня е :D 60 к.с. са 1.2, а 1.2 16 клапана е 75 коня и т.н.ПП. Хайде като е 60 коня, покажи ми каталог, където е вписана с такава мощност...
          Моя грешка колата ми е 1.2 ... така го пише по документи колега... 1.2 Моноинжекция.. 60 магарета 44 Киловатасамо за протокола: http://kolatami.com/Fiat/Punto+I+(176)/60+SX+1.2+(60+Hp).html
          Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
          Punto. 1.2 16v. 86hp+

          Коментар


            #20
            Сега вече съм съгласен А иначе вероятно може с много нагаждане да си сложиш толкова по-мощен двигател, но ще се наложи да напасваш и много от останалите системи на автомобила по него. Ще ти е по-евтино да продадеш тази и да си купиш HGT
            She was only a whisky maker but he loved her still.

            Коментар

            Working...
            X