Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за lcd телевизор

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за lcd телевизор

    Баба ми,днес си купи такъв.Проблема е там,че не мога да и го настроя,тя има само стаина антена и не предава много добре.Трябва ли задължително да пускам кабелна?На кабелна предава много добре,но на антена е трагедия.Проблема е там,че не иска да и пускам кабел,защото не и трябвал а и не ще да дава пари за такива неща.Сега сложих няква антена с усилвател от магазин за 1 лев ,но и с нея е същата работа.Кажете какво да правя.Има ли изобщо такива антени които ще ми свършат работа.Телевизора е ДЕУ 19w4b.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    #2
    колега за да се вижда качествена картина ти трябва цифрова телевизия.със каквато ше и антена да сложиш качество няма да намериш
    uno-1.5i понто 1.2i

    Коментар


      #3
      Колега аз не говоря за качество,просто ще съм доволен да има картина.
      ex. punto elx 1.2i
      Lancia Libra 1.6

      Коментар


        #4
        petio4528 написа:
        Колега аз не говоря за качество,просто ще съм доволен да има картина.
        ами в най лошия случай поне кабелна трябва.и пак ще има малко снежинки. аз съм гледал кабелна на плазма самоче, мен лично не ми харесва и ме дразни картината но пак е много по добре от антенап.с.Поздрави
        uno-1.5i понто 1.2i

        Коментар


          #5
          Просто със стандартна антена не знам изобщо дали картината ще се вижда поне да имаше цифров тунер за ефирна телевизия иначе с кабелна
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #6
            А,ми той с какъв тунер е?Не може да няма никакъв.Питам защото не ги разбирам.
            ex. punto elx 1.2i
            Lancia Libra 1.6

            Коментар


              #7
              Модерна баба имаш :D Тунерите на Деутата не са много добри и си им трябва добър сигнал, пък и ако си забелязал на ЛСД-тата вече не дават стайни антени както даваха за кинескопните телевизори, явно е предвидено за по-добър сигнал.
              --Старата ръжда любов не хваща!--
              156 sportwagon 1,9 jtd 115
              ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

              Коментар


                #8
                Булсатком.Мислел ли си за това.12 лв ли е колко беше не помня.
                Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                Коментар


                  #9
                  Май наистина ще трябва Булсатком.
                  ex. punto elx 1.2i
                  Lancia Libra 1.6

                  Коментар


                    #10
                    Мойта баба е със Сони Бравиа и антена - гледа си се много добре.Дори бих го съпоставил с моята кабелна която е пълно дърво.Антената е купувана от Практикер и струва 4,99лв. (или нещо такова беше)
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар

                    Working...
                    X