Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Връщане на кола за вторични..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Връщане на кола за вторични..

    Е колеги, след цялата одисея с Бравчо, се налага да го върна за вторични Въпроса ми е: къде, как, колко пари дават и от какво зависи цената? Ще даря скоростите си на брат ми (който също има Браво 1.8 ) и от там нататък всичко ценно по колата се изчерпва Горкото, много ми е мъчно..
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    на вторични ще тиго вземат на цената на желязото и евентуално някой лев повечко
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      #3
      чак толкова ли е зле ,защо първо не видиш някои да ти я разглоби и да види какво става и тогава да издадеш само купето ,защото както каза колегата така както е ще ти дадът пари като за желязо ,но може и по малко доколкото съм чувал ,защото не е само желязо ,а има и седалки ,кори и т.н.
      fiat coupe 2.0 16V

      Коментар


        #4
        vaskoni_1980 написа:
        на вторични ще тиго вземат на цената на желязото и евентуално някой лев повечко
        а сега цената на желязото е доста ниска ... наполовина долу горе от преди
        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

        Коментар


          #5
          да те ги палят макар и незаконно замърсяват и ги палят за това ако искаш както каза колегата намери някой познат приятел или съсед да ти я разглоби все нещо ще има запазено и да го продадеш на някой
          Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


          FIAT BRAVO 1.8GT
          FIAT BRAVO 1.9TD ex

          Коментар


            #6
            Еми няма седалки вече. Продадох ги. Скоростите ги махам, остана купето двигателя (с прескочил ремък) стопове, и джунджурии от задницата и кори.. Това е.. а те как я мерят точно колко тежи, за да ти дадат определена сума.. смотано ми се вижда..
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #7
              смотано, но такава е реалността колежке Обирай каквото здраво има и това е
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                виж кукло те там много лъжат и в кантара ще те излъжат за това сваляй щото почват да нареждат ама гледай сега то има пластмаса има незнам си кво и свалят и свалят и без това леката кола а и другото което е тя е ламарина не е плътно така че помисли си парите няма да са много
                Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                FIAT BRAVO 1.8GT
                FIAT BRAVO 1.9TD ex

                Коментар


                  #9
                  А защо не пробваш на някоя морга да я продадеш?
                  Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                  Коментар


                    #10
                    Geraka написа:
                    А защо не пробваш на някоя морга да я продадеш?
                    Това е добре идея ,ако неискаш другия вариант е както ти казах обезкостяваш (и подаряваш на брат си,предполагам ще го зарадваш) и което не става го носиш на вторични.
                    fiat coupe 2.0 16V

                    Коментар


                      #11
                      Моргите искат да продадат разни неща от колата, всмисъл че няма частите които се търсят масово.. а аз път няма какво да я правя, тъй като утре я карам на сервиз да и махат скоростите и да ги монтират на батко съответно, после какво? Пак 50лв за да кисне пред нас..По-добре да взема някакви там и да не се занимавам..
                      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                      Коментар


                        #12
                        Аз имам същия "проблем".При тази цена на желязото (приблизително 10-15ст.) е абсурд изобщо да се занимавамда я карам където и да било. 300кг. да тежи купето са 30-40лв. Транспорта е повече.Да идва някой манго и да я отнася. Преди това ще го пусна за продаване, примерно за 50лв, аконяма желаещи ще действам по горната схема.А според мен си свали стопове и т.н. Такива неща се продават.А и не разбрах, защо ще я караш на сервиз за да свалят скорости, да действат на място.Пък за качване вече на сервиз.
                        Ex Fiat 126P
                        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                        Alfa Romeo 147 1.6 TS
                        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                        Коментар


                          #13
                          Извади каквото има дребни пластмасови детайли и ги сложи в една торба все ще влязат в употреба. Например копчета за ел. стъклата (чупят се), плафона от жабката и т.н. А също ЕКУ-то и имобилайзера с ключовете и клемореда също може да влязат в употреба. Така че едно кашонче дреболии на пръв поглед може да потрябвя някой ден.Тука циганите изкупуваха стари москвичи за по 250лв преди 2-3 години. Във вестниците е пълно с рекламни карета за бракуване на коли и цени започващи от 200лв нагоре.Отвори някой вестник с обяви все ще се намери фирма. Не знам колата дали вече си я бракувала в КАТ, но за да го направиш ти трябва бележка точно от такава фирма.
                          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                          Коментар


                            #14
                            Еми, така се разбрахме с моя майстор. Пък и тук където е няма условия за разглабяне. Трябва той да идва, после да разкача и да се изгърби, след това пък да се закарат тия скорости (те не са малка частица все пак) до сервиза и т.н., цената която ще ми иска за труд ще е по-голяма, ще загубим време и ще се окаже неефективно. Майсторът ми обяви сума от 150лв за сваляне на скорости от мойто браво, сваляне на тия на брат ми и качване на мойте там. Мисля, че от цялата ситуация брато ми е най на далавера :D
                            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

                            Коментар


                              #15
                              Виж ся фащаш брат си и почвате.Тва са калници,стопове,праговете ако не са засегнати,вратите също,радио и т.н Поне 400 лв ще вземеш ...
                              Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                              Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                              Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X