Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смях по новините по НОВА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смях по новините по НОВА

    Нови драконовски мерки в ЗДП ......... Цитирам: "Въвежда се ограничение, младите водачи да не могат да управляват МПС с обем ва двигателя, повече от 1,6 кубически сантиметра." :D

    #2
    Бреее , това го казаха преди няма и минута ! Ама по БТВ.Също така младите шофьори ще пият по малко алкохол от опитните.Фиша става 100лв.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Да премахнат избщо това пиене.За какво трябва да може да се пие една или две бири и да се шофира.Още по драконовски мерки да се вземат.Преди няколко дни тук в Казанлък един мушмурок блъснал автомобил с бременна жена и избягал от произшествието.Появил се на другата сутрин след като изтрезнял.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Еееееееееееегааааааааааатиииииииииии тъъъъъъъъъъпааааааааааааациииииииитеееееееееееее!! !!!!!!!!!!!!!!!!!Извън малоумното изкаване, мнението ми е, че по-тъп закон нямаше как да измислят.... за пореден път!!!!!!!!!!!!!Младите водачи нямат право да управляват автомобил с обем на двигателя над 1600сс или еди-колко-си конски сили, ама ходи докажи на улицата, че кола с 1.6 двигател не е 200к.с.

        Коментар


          #5
          Тва и за дизелите ли важи ? Щото ако е така и за бензин и за дизел...
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #6
            То парадокса е, че не казаха 1600 а 1,6 кубически сантиметра.

            Коментар


              #7
              И сега е време за бум на продабите на Пунто ГТ във форума Вън от абсурдното изказване (закона не съм го виждал) аз лично намирам не малко смисъл в цялото начинание. Въпроса е вече как точно би могло да се приложи без да се стига до такива комични ситуации...

              Fiat Bravo T-Jet 120

              Коментар


                #8
                То 1,6 кубика няма и дитска играчка бе колега. :D

                Коментар


                  #9
                  BolgAryan написа:
                  И сега е време за бум на продабите на Пунто ГТ във форума
                  те тея пунта ГТ-то само на части ги продават
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    В авиомоделизма използват такива обеми на двигателчетата.Аз съм "ЗА".Искам да съм начинаещ шофьор и да управлявам авиомоделче.
                    FIAT PUNTO GT1 Kyron 2000xdi nisan serena 1.6

                    Коментар


                      #11
                      пална простотия е твавинтилираните двигатели 1.6 почват от 100 коняа моно инжекцията 1.8 нема 100 коняква е философията незнам
                      Mercedes E200 coupe

                      Коментар


                        #12
                        Re: Смях по новините по НОВА

                        naskobg написа:
                        Нови драконовски мерки в ЗДП ......... Цитирам: "Въвежда се ограничение, младите водачи да не могат да управляват МПС с обем ва двигателя, повече от 1,6 кубически сантиметра." :D
                        и това с каква цел ? жена ми (млад шофьор) кара пежо 206 1.6 HDI / 110 коня върви повече от мойта поне 5 пъти и ................
                        Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
                        Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

                        Коментар


                          #13
                          А до кога е това определение млади шофьори? И какво ще стане с връсниците взели си книжките вече и закупили си по - мощни коли? Може ли да се задължи човек (свободен човек) да си смени колата? А ако няма пари за нова кола? И не може да продаде тази? А дизеловите коли? А правото на свобода?... Знам, че доста ще ме упрекнат сега Мисля, че всеки ден се мислят нови глупости. Аз съм ПРОТИВ този "закон". А дали закона ще се прилага над всички еднакво? Дали депутатските щерки и синчета ще ги провери някой? Дали синовете и дъщерите на полицаи ще ги провери някой? Безсмислици колкото искаш. Какъв е проблем да убиеш себе си и някой друг с такава кола? А защо просто в българия няма ясни и строги закони? А защо просто в България няма пътища и то достатъчно безопастни, както е в други държави (мразя сравненията, но се наложи)? Каквата и кола да е, то е машина, не я ли управляваш с мисъл винаги ще гледа да те убие (това ежедневно ми го повтаря баща ми и дядо ми). А защо просто подготовката на шофьора да не е по прицизна? По дългосрочна с обяснения с лекции за безопастност с показване на сцени какво може да се случи да се научат хората, че да караш кола не е като да играеш компютърни игри... та поне и да си управдаят парите тия курсове... Ще следя темата тя по принцип си е за гафа по Нова, но пък ние го обърнахме на .... Та дано поне един има съгласен с мен

                          Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                          ex:Opel Kadett 1.3
                          ex:Fiat 125p
                          ex:Москвич 412

                          Коментар


                            #14
                            Добре де каква е тази глупост сега?Първата кола като която карах на 18 като взех книжка беше дизелов форд 1.8 който беше 59 коня.По добре ограничението да е по мощност а не по обем че така става глупаво.А относто това че на новите шофьори ще дават по малко точки, аз като съм млад шофьор пък съм взел книжка с пълните точки сега какво ще направят ще ми ги намалят наполовина ли??Пак тъпите политици пишат глупави закони и после ще изкарате полицаите виновни затова.
                            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                            FIAT БРАВО 1.2 16v
                            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                            Коментар


                              #15
                              АЗ си мисля че една Мазда RX-8 се вписва перфектно в ограничението - само 1.3 "кубически сантиметра" е и "само" 230 кончета

                              Коментар

                              Working...
                              X