Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за ченгетата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за ченгетата

    пиша тази тема в подкрепа на ченгетата. какво мислите за тяхното социално положение, за тяхното възнаграждение и мястото им в обществото. приемат сякакви критики и подкрепи. Все пак те също са и в тези форуми защото имат фиатки и са фенове общо взето.
    FIAT Bravo 1.4 12v

    #2
    Колко пъти ще я дъвчем тая тема? Ченгетата могат да получат подкрепа само от ... ченгетата. Както съм писал и в друга тема, предлагам да закрият полицията. Нулева дейност - излишно перо в бюджета.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      Хора обикновенни, като нас. Има и измет, но като цяло им съчувствам... Съчувствам им и заради това, че ако бяха полицаи в друга държава - щяха да получават полагащото им се уважение, а не постоянното оплюване от масата... п.п.- То пък е една маса...
      Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

      Коментар


        #4
        Полицията е звено, което, ако не бъде добре заплатено, плъзва корупция. Независимо колко ги псувате, един ден опирате до тях, най-вече защото са тези, които разполагат със закона. На полицаите им трябва не само по-висока заплата, но и по-голям вътрешен контрол - покриването на нормативи трябва да става 2 пъти годишно, трябва да се въведат (ако все още няма) изисквания как да носят униформата, не до ходят разгащени и разкопчани, с единия крачол в обувката, другия - не. Трябва да има и осъдителни присъди за корумпираните, не само уволнение. Уважението към полицията не е по подразбиране, то трябва да се заслужи, а в момента няма предпоставки за това. Нищо де - идат избори и време за много обещания. Аз обаче съм песимист, че нещо ще се промени - по-важно е да се изхарчат излишните пари за почивки, за да се спонсорират нечии хотели (не че е лошо, но идеята не е за да се зарадват възрастните, а точно да се спонсорират хотели), вместо да се използват за нещо по-смислено.
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Лично аз мисля, че в сравнение с други професии в България, полицаите са относително добре платени. Пак казвам - това е в сравнение с някои други професии, ключовата дума е относително. Социалното им положение е горе-долу такова, каквото е редно да бъде спрямо други групи от обществото, например учители, артисти, някои видове лекари, останалите държавни служители и т.н. Проблемът в милата ни държава е, че цялото общество е с ниски икономически възможности и всеки гледа да привлачи нещо от някъде на принципа "Проблемът с давещите се е лично техен проблем."Иначе аз уважавам достойните и честни хора, които с това си вадят хляба и си гледат съвестно работата.
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Каква полиция бе хора, къде видяхте полиция? Полиция за обикновените хора, и то не полиция, а супер нагли и гадни копелета и същите нагли копелета като видят някоя мутра стоят като НАСРАНИ. Това ми е и мнението за БГ полицията супер насрана институция.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              За мен Полицията е институция, която заслужава уважението на обществото......., НО нашите полицаи са толкова нагли и невъзпитани, (има и изключения като всяко нещо), че просто нямам думи!
              Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD, 16V m-jet '04
              Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04; Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01; Ex Fiat Coupe 2.0 '95; Ex Fiat Tipo 1.6 i.e. '93; Ex Fiat 131 Mirafiori 1.4 i.e. '82; Ex Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Elegance, Automatic

              Коментар


                #8
                ele написа:
                Уважението към полицията не е по подразбиране, то трябва да се заслужи, а в момента няма предпоставки за това.
                Ю’в бийн ин Ингланд! Соу ду ай! Лет ми тел ю а стори, абаут дъ капс...
                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                Коментар


                  #9
                  но те ,ченгетата, произлизат от самите нас. означава ли това, че всички в българия са насрани. ами ти бе VAN_DAL ти като те хване някоя мутра не се ли насираш, не искам да те засегна, но държавата си е на мутрите. всеки си пази здравето и семейството от тях. въпреки че не съм съгласен че се насират полицаите, с тия видео наблюдения всичко взе да пада под ножа, както и трябва да е. след като полицаите са недоволни- питайте ги защо? не е само в заплатата проблема им. ВАН- ДАЛ ти имаш ли познат, който да е полицай?
                  FIAT Bravo 1.4 12v

                  Коментар


                    #10
                    mitaka85 написа:
                    но те ,ченгетата, произлизат от самите нас. означава ли това, че всички в българия са насрани. ами ти бе VAN_DAL ти като те хване някоя мутра не се ли насираш, не искам да те засегна, но държавата си е на мутрите. всеки си пази здравето и семейството от тях. въпреки че не съм съгласен че се насират полицаите, с тия видео наблюдения всичко взе да пада под ножа, както и трябва да е. след като полицаите са недоволни- питайте ги защо? не е само в заплатата проблема им. ВАН- ДАЛ ти имаш ли познат, който да е полицай?
                    Ами да и аз бих се насрал като ме хване някоя мутра да ме бие и ебе, да изнасилва майка ми и приятелката ми И ТВОИТЕ СЪЩО и точно за това е полицията да не се насирам аз и ТИ. Една държава не бива да е на мутрите, държавата е на народа(не и в БГ) Да имам познати полицаи има от тях добри пичове, казвам познати не приятели, на здравей и здрасти, та всичките са надувки, прости при това.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #11
                      nikki_sixx написа:
                      ele написа:
                      Уважението към полицията не е по подразбиране, то трябва да се заслужи, а в момента няма предпоставки за това.
                      Ю’в бийн ин Ингланд! Соу ду ай! Лет ми тел ю а стори, абаут дъ капс...
                      Изпикай се тук в парка и там в някой парк и ще видиш каква е историята....
                      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                      Коментар


                        #12
                        ele написа:
                        nikki_sixx написа:
                        ...
                        Изпикай се тук в парка и там в някой парк и ще видиш каква е историята....
                        Хех, аз много добре я знам. Но и съм виждал отношението на местните към тази институция. Не си ли съгласна, че тук без дори да знаят що за човек е насреща им и започват да го оплюват? Оня застанал с болтове (което означава, че е учил за тоя пагон), а някакви илитерати тръгнали да го нареждат - педераст бил, тъпанар бил, нам си къФ бил... и все полицията им е виновна, че са елементарни.Там обаче, оооо, там... ето там искам да живея. Страна в която всеки си знае мястото... и не се меси в работите на другите. Там ако някой тръгне да се издига, не се появява обикновен църул който да каже: "абе мани го тоя - ебал съм сестра му!" (нищо, че човека си няма сестра).Не знам разбираш ли на къде бия... всъщност току що се улових, че май за едно и също нещо говорим. Извинявай за офтопика.п.п.- не пикая в парка... и в морето не пикая!
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар


                          #13
                          Според мен при сегашното състояние на нещата в България ако един полицай като му свърши смяната не е направил фишове и актове поне колкото му е заплатата-значи не е бил на работа.

                          Коментар


                            #14
                            Re: за ченгетата

                            защо не харесвам полицаите ?един полицаи или катаджия никога няма да спаси човешки живот, ако има опасност на пътя , няма полиция.Стоят само където има ограничение 40 на прав път може да се кара и със 240 за да прецакат некой ! Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 Yellow_Flash_Colorz_PDT_46 До сега съм нямал проблеми с тях и се надявам по рядко да ме спират !
                            Bravo GT 1.8

                            Коментар


                              #15
                              Като гледам полицаите на повечето са ви все трън в очите защото нарушавате правилата и ви глобяват.Ама като ви оберат апартамента по друг начин се сещате за тях и очаквате да ви помогнат.Проблемите са в шефовете в полицията които не създават необходимата мотивация и морал, и в самите нас че все нарушавеме правилника пък после полицаите били криви че дебнели по храстчета или стоят където има знак 40.
                              http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                              Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                              FIAT БРАВО 1.2 16v
                              ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                              FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                              Коментар

                              Working...
                              X